[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 czerwca 2018, 12:12:51 - wsobon
Zmiany w terminarzu 1. kolejki Ekstraklasy

Nastąpiły zmiany terminów rozgrywania meczów 1. kolejki Ekstraklasy. Mecz Górnik Zabrze - Korona Kielce odbędzie się 22 lipca o godzinie 15:30, natomiast spotkanie Wisła Płock - Lech Poznań tego samego dnia o godzinie 18:00.

Pierwotnie mecz Górnik - Korona miał odbyć się o godz. 18:00, natomiast Wisła Płock - Lech o 15:30.


źródło: własne / Ekstraklasa

varadi - 13 czerwca 2018, 12:18:44 - *.ssp.dialog.net.pl
Pierwotne terminy nie pasowały dla borubara. Nie dojechałby PKP na mecze.

das - 13 czerwca 2018, 12:22:02 - *.174.173.142
Chyba normalne, że Wisła - Lech jest zdecydowanie ciekawszym meczem od Górnik - Korona

die - 13 czerwca 2018, 12:27:53 - *.42.136.76
@das: wlasnie niekoniecznie! kto teraz chce oglądać tą dziadownie z lecha! daj pan spokój! no ale może zmienili godziny bo akurat w tym meczu może być dużo goli, Wisła Płock wypunktuje trollejorza!

/o/ - 13 czerwca 2018, 12:32:30 - *.unknown.vectranet.pl
@varadi jestes z lcy a takie wiochy odstawiasz. Kazdy ma prawo wypowiadac sie gdzie chce i jak chce a borubar nie krytykuje i nie wysmiewa. Warto brac przykład a czytać jego wywodów nie musisz. Pozdr.

Witkowski - 13 czerwca 2018, 12:37:02 - *.centertel.pl
Uwielbiam takie zmiany bez podania przyczyny. W końcu po to tak szybko podają terminarz, żeby później mieć sporo czasu na kombinowanie przy nim...

Kawi - 13 czerwca 2018, 12:42:27 - *.dynamic.chello.pl
Dokładnie, zgadzam się z Witkowskim. To jest kompromitacja Ekstraklasy, żeby kilka dni po opublikowaniu terminarza teraz zmieniać harmonogram bez podania żadnej przyczyny - ot tak po prostu. Żenada...

Borubar - 13 czerwca 2018, 12:55:32 - *.146.44.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeszcze ponad miesiąc do startu nowego sezonu w Ekstraklasie, a już zaczyna się cudowanie i kombinowanie ze zmianami terminów meczów. Skoro władze Ekstraklasy nie są konsekwentne, to niech ustalają terminarz na tydzień przed startem ligi, aby później uniknąć takich kompromitacji i niedomówień. Jak można tą ligę traktować poważnie ,skoro nawet nie potrafią ustanowić terminarza 1 kolejki, nie wywołując przy tym zamieszania?!....
Ja, gdy idę do baru mlecznego, to wiem co chcę zamówić do jedzenia i tego się trzymam. Nie robię przedstawienia, że zamawiam placka po węgiersku, zjem kawałek, a potem podchodze do kasy twierdząc, że się rozmyślilem i chciałbym wymienić jednak na kopytka w sosie myśliwskim. Straciłbym wiarygodność w zaprzyjaźnionym barze i byłbym później traktowany jak intruz.

dda - 13 czerwca 2018, 12:55:47 - *.dynamic.chello.pl
Jestem zaniepokojony. Minęło 40 minut od publikacji a Borubar nie wrzucił jeszcze tych kilku wierszy swoich "mądrości". Zachorował?

jurko - 13 czerwca 2018, 13:03:05 - *.10.36.34
ty das az czym one byly ciekawsze w zeszlym sezonie bo jakos nie kojarze a ogladalem wszystkie.chyba nie doczytalrs ze to plock a nie krakow.

herhor - 13 czerwca 2018, 13:24:09 - *.odramedia.pl
Pewnie niektóre osoby mają nadzieję że o tej godzinie "wszyscy będą żyli inną piłką niż ta lechowa".

Lol - 13 czerwca 2018, 13:27:27 - *.unknown.vectranet.pl
Dla wszystkich nie zorientowanych, nas w Legnicy też wkurza czasem Varadi.

milioner - 13 czerwca 2018, 13:30:14 - *.centertel.pl
Borubar fantazje to ty masz powinienes pisac poematy nie martw sie i tak Miedz legnica bedzie mistrzem Polski w tym sezonie pewne info

D84L - 13 czerwca 2018, 14:00:30 - *.dynamic.chello.pl
miedz to moze zostac mistrzem Polski w żarciu gruzu

Dark - 13 czerwca 2018, 14:11:15 - *.dynamic.chello.pl
Lepiej było wcześniej czyli o 18:00 z obiektu w Zabrzu niż ze "stadionu" w Płocku.

głos serca - 13 czerwca 2018, 15:22:14 - *.icpnet.pl
no i to jest dobra decyzja ;)

varadi - 13 czerwca 2018, 15:26:35 - *.ssp.dialog.net.pl
kilka wpisów od jednej i tej samej osoby. Żenada

JUREK - 13 czerwca 2018, 15:36:23 - *.seo-linuxpl.com
komentarze Borubara są groteskowe
Krytykuje... medrzec
A gdzie ty wyladowales kolego
sprzatasz geniuszu wagony PKP

KSG - 13 czerwca 2018, 15:53:58 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
I tak w Zabrzu będzie komplet.

Znawca - 13 czerwca 2018, 17:37:42 - *.adsl.inetia.pl
Zabrze spadek

ffffffffff - 13 czerwca 2018, 19:02:57 - *.146.97.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
jeszcze się nie zaczęło a już się zaczyna... :O

LEON - 13 czerwca 2018, 19:11:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To czyżby Inauguracja Eurosportu Jadnak nie w Lednicy?

Ernest - 13 czerwca 2018, 21:03:24 - *.play-internet.pl
Dla mnie mogą zagrać nawet o 19:48

Torino - 14 czerwca 2018, 0:01:09 - *.centertel.pl
Remisy

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas