[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 czerwca 2018, 15:17:03 - dyrovski
Tomasz Cywka zawodnikiem Lecha

Tomasz Cywka został nowym zawodnikiem Lecha Poznań. 29-letni pomocnik podpisał z klubem dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Cywka ostatnie trzy sezony spędził w Wiśle Kraków, w której barwach rozegrał w Ekstraklasie 79 spotkań.


źródło: Lech Poznań

MarcoPolo - 13 czerwca 2018, 15:18:45 - *.43.16.99.ipv4.supernova.orange.pl
Podobno miał iść na wypożyczenie do Odry Opole.

głos serca - 13 czerwca 2018, 15:25:15 - *.icpnet.pl
To chyba pierwsze wzmocnienie Lecha w tym okienku. Oczywiście tylko teoretycznie, bo Cywka to jest najwyżej przeciętny zawodnik, może jako rezerwowy ze słabszymi drużynami dawać radę.

Borubar - 13 czerwca 2018, 15:39:20 - *.146.44.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Teoretycznie zawsze to jakieś wzmocnienie, ale Lech powinien zakontraktować zawodnika z konkretnym nazwiskiem. Nie mam większych zastrzeżeń do Tomka Cywki, ale jest to tylko zwykły, ligowy wyrobnik. Lech musi postawić na jakość, bo tej jakości brakowało w poprzednim sezonie. Falsyfikatami ligi się nie wygra, a takimi byli Kostewycz, Dilaver i Gytkjaer. Tomka obserwowałem na meczach ligowych niejednokrotnie, ale dla mnie to jedynie przeciętny zawodnik. Jednak to nie znaczy, że w Poznaniu sobie nie poradzi. Powinien dużą wagę przywiązywać do aklimatyzacji w Poznaniu. Jest wiele ciekawych miejsc, gdzie można pożytecznie spędzić czas i posilić się dobrym jedzeniem, jak np. PyraBar. W wolnych chwilach można posiedzieć nad brzegiem Warty i przeanalizować swoje życie. Sam często tak robiłem, gdy bywałem w Poznaniu. Zazwyczaj brałem koc i kładłem się wzdłuż rzeki. Chwile nad Wartą umilały mi dwa opakowania draży, jedne kokosowe, drugie kakaowe. W dzieciństwie zajadałem je całymi garściami. Często były dostępne w sklepiku szkolnym na szczecińskich Pomorzanach.

BeeSKa - 13 czerwca 2018, 15:44:20 - *.adsl.inetia.pl
Brawo, ostatnio artykuł o nowym kontrakcie dla gwiazdy Astiza, a teraz Lech, który musi mieć majstra (powinniście się cieszyć z 3 miejsca) co sezon kontraktuję Cywkę. Lepszą inwestycją by było przebicie Genui, wzięcie Piątka, nawet jak by już nie było kasy na inne transfery pokroju Cywki,Situma itd...Kontraktując takich graczy nadal Mario Rumak będzie opowiadał, że Lech ma zdecydowanie najlepszy skład w lidze?

głos serca - 13 czerwca 2018, 15:51:15 - *.icpnet.pl
Gytkjaer cienkim zawodnikiem..?? Borubar odpocznij lepiej, bo coraz gorzej wychodzi ci to trollowanie. To nie jego wina że Lech nie potrafi sprowadzić zawodnika, który by mu dogrywał piłki.

guggi666 - 13 czerwca 2018, 15:52:00 - *.ip-139-99-96.eu
Ten grajek zwiedził więcej klubów, niż 70% Polaków miało dziewczyny przed ślubem.

LEKARZ - 13 czerwca 2018, 16:03:04 - *.dynamic.chello.pl
Proponuję oddać borubara na obserwację psychiatryczną

G9a - 13 czerwca 2018, 16:10:10 - *.dynamic.chello.pl
Szału nie ma oby wypalił ten grajek bo to może się skaczyc wypożyczeniem

jb - 13 czerwca 2018, 16:20:36 - *.21.94.93.cable.dyn.petrus.com.pl
Cywka to zawodnik, który z sezonu na sezon gra coraz słabiej. Szczyt formy miał 5 lat temu, i od tego czasu zjazd. W Anglii już go nigdzie nie chcieli, więc wrócił do Polski. I tutaj też gra coraz słabiej, ostatni sezon to była tragedia. Konsekwentnie podąża śladem Janoty...

nołnejm - 13 czerwca 2018, 16:27:39 - *.unknown.vectranet.pl
zazdroszczę menago, chłop przedrewniany

Xzx - 13 czerwca 2018, 16:56:09 - *.static.surfer.at
Ok facet raczej perspektywiczny to nie jest, a i do Pana piłkarza mu daleko. Jako zapchajdziura w przypadku kartek czy kontuzji może się nadać. Transfery? Osobiście mam już dosyć transferów wielkich gwiazd do naszej ligi. W ostatnich 10 latach może 10 grajków z zagranicy wniosło coś do naszej ligi. Grać chłopakami typu Szymański czy Gumny.

pontolino8 - 13 czerwca 2018, 17:28:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech znów zbiera szrot !

SS - 13 czerwca 2018, 17:42:35 - *.icpnet.pl
Gość w wieku 29 lat rozegrał niecałe 200 meczów :D

Kri$$ - 13 czerwca 2018, 18:16:36 - *.sta.asta-net.com.pl
No to Lech ewidentnie idzie na mistrza.....

Pro - 13 czerwca 2018, 18:49:11 - *.opera-mini.net (*.47.67.90)
Fajnie jest mówić ,że należy grać piłkarzami z Polski ,młodymi. Takimi jak Szymański ,czy Gumny. Oni akurat odpalilii ,,narazie"gdyby było inaczej rozegrałby kilkanaście spotkań w lidze zawaliłby 3 bramki to byłby płacz że w klubach się sępi na poważne transfery tylko stawia ma typków którzy kopią za marne stypendium

LEON - 13 czerwca 2018, 19:36:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nieźle
Powodzenia Tomek

YogiBaboo - 13 czerwca 2018, 20:22:29 - *.adsl.online.nl
Do:BeeSKa:przebicie Genui ale czym? Igla chyba ...ponad 4 miliony euro plus bonusy na jednego tylko zawodnika gdzie Lech wydal najwiecej 2,5 ale na...10 zawodnikow.idz wydoic krowy synek jak nie masz pojecia o futbolu.

A - 13 czerwca 2018, 20:34:03 - *.dg-net.pl
I Rutkowski sie dziwi ze kibice maja dosc . Niech sam sobie oglada na stadionie takie wzmocnienie.

Tesla - 13 czerwca 2018, 21:36:24 - *.dynamic.chello.pl
Myślę że będzie tak jak z Darkiem Dudką. Też przychodził z Wisły, też miał być wzmocnieniem a po roku z Niego zrezygnowano...

Bart - 13 czerwca 2018, 22:00:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie zastanowiło was dlaczego Borubar kładł się wzdłuż rzeki a nie w poprzek? Byłem dzisiaj w Mak Donaldzie gdzie zjadłem podwójnego RoyalA

Torino - 14 czerwca 2018, 0:07:30 - *.centertel.pl
Chyba uzupełnienie.

kkk - 14 czerwca 2018, 2:30:35 - *.pool.tripleplugandplay.com
nie wierzę...

kikin - 14 czerwca 2018, 9:30:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
pierwsze 15 minut meczu czasem gra tak jakby naprawdę umiał grać w piłkę, niestety potem przypomina sobie że jest Tomaszem Cywką a nie (jakim kolwiek człowiekiem który umie podać i kopnąć piłkę).

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas