[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 czerwca 2018, 16:43:45 - koofel
Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN zmieniła karę Arki

Na dzisiejszym posiedzeniu Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN postanowiono zmienić orzeczenie kary dla Arki Gdynia za finał Pucharu Polski w zakresie punktu pierwszego.

Początkowo na gdyński klub nałożono karę zakazu rozgrywania meczów z udziałem publiczności w nadchodzącej edycji Pucharu Polski. Sankcję złagodzono i spotkania w tych rozgrywkach będą mogli obejrzeć posiadacze karnetów oraz dzieci do lat 16 z opiekunami (1 opiekun na 10 dzieci), przy czym liczba opiekunów nie może przekroczyć 100 osób.

Odwołanie Legii Warszawa od kar za finał Pucharu Polski zostało natomiast w całości oddalone.


źródło: własne / Arka Gdynia / PZPN

Grand - 13 czerwca 2018, 16:49:30 - *.146.237.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A kasa...? Już zdążyli wydać?

Haha - 13 czerwca 2018, 17:03:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale zlagodzili Chyba nigdy w historii eklapy nie będzie zespołu który przebije Arki w karach.

@Haha - 13 czerwca 2018, 17:05:33 - *.135.192.27
Legia?

Damo - 13 czerwca 2018, 17:18:34 - *.dynamic.chello.pl
@haha Lech w finale PP co przez pół meczu rzucał racami dostał chyba wyższa kare niż Arka. A dodaj do tego jeszcze ostatni mecz z Legią. Też nie pożałowali 😔

Mx - 13 czerwca 2018, 17:52:35 - *.85-237-178.tkchopin.pl
To co? Im więcej opiekunów dzieci tym gorzej? Wszyscy powyżej 100 to potencjalni chuligani stadionowi? Nie ponimaju? Jestem too tępy!!!

kolo - 13 czerwca 2018, 18:05:10 - *.adsl.inetia.pl
Grubo by było, gdyby Arka sprzedała z dziesięć tysięcy karnetów.

herhor - 13 czerwca 2018, 18:06:18 - *.odramedia.pl
Ciekawe co na taką karę powie wojewoda. Pewnie zamknie stadion, w końcu wojewodowie tylko to potrafią

LEON - 13 czerwca 2018, 19:41:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przynajmniej Jedna sprawiedliwość

Nikodem - 13 czerwca 2018, 20:49:52 - *.zcashtorservers.org
@Haha:
Chyba nigdy w histori polskiej piłki nożnej nie będzie zespołu, który przebije Arki w procederze kupowania i sprzedawania meczy....

Jaromir - 13 czerwca 2018, 22:18:36 - *.centertel.pl
Nikodem nie ośmieszaj się. Arka tylko naśladowałach proceder korupcyjny uprawiany od dziesięcioleci przez wszystkie kluby z Górnego Śląska, Warszawy, Wrocławia, Krakowa,Gdańska i wszystkich innych polskich miast.

PRO100 - 13 czerwca 2018, 22:47:50 - *.49.248.95.ipv4.supernova.orange.pl
A niech Mi ktoś powie jak to wygląda w Krakowie z drużyną Pasów, przyjacielem Arkovców czy kibice klubu z Krakowa nadal mają i będą mieć od tego nowego sezonu zakaz wejścia na niektóre sektory, który były pozamykane do końca poprzedniego sezonu po meczu z Wiślokomi.
Może Cracovia ma nałożoną podobną karę jak Arka!?

@jaromir - 14 czerwca 2018, 11:26:58 - *.centertel.pl
Całkiem dobrze jest wyszło to naśladowanie można powiedzieć że uczeń przerósł mistrzów.liczba meczy kupionych przez arkę jest jedną z większych w historii polskiej piłki

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas