[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 czerwca 2018, 18:47:28 - dyrovski
Wisła Płock rozpoczęła przygotowania

Zawodnicy Wisły Płock pojawili się dzisiaj na pierwszym treningu po przerwie urlopowej.

- Najbliższe dni poświęcimy wprowadzeniu do intensywnego okresu przygotowawczego, który rozpoczniemy w poniedziałek. W tym czasie zaplanowaliśmy także testy wydolnościowe i szybkościowe. Chciałbym bardzo, by do poniedziałku udało się skompletować kadrę pierwszego zespołu, ale niewykluczone, że zostanie ona zasilona później - powiedział trener Jerzy Brzęczek.


źródło: Wisła Płock

broniarz - 13 czerwca 2018, 19:38:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby nie było walki o utrzymanie

Karola - 13 czerwca 2018, 21:10:31 - *.centertel.pl
A Borubar jeszcze nic nie oddał? Już 2 godziny minęły.

LEKARZ - 13 czerwca 2018, 21:19:12 - *.dynamic.chello.pl
Borubar był widziany w kaftanie bezpieczeństwa na izbie przyjęć szpitala w Tworkach

S - 13 czerwca 2018, 23:09:11 - *.centertel.pl
Jeszcze jakieś ciekawe nazwisko ma przyjść do Płocka

Vrillon - 13 czerwca 2018, 23:23:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@S a skąd takie info?

Płock - 14 czerwca 2018, 6:11:13 - *.opera-mini.net (*.146.160.52)
Do poniedziałku na pewno kadra nie zostanie skompletowana. Z resztą na spokojnie z transferami. Trzeba wszystko przemyśleć, żeby powtórzyć tak dobry sezon jak ten poprzedni. Ps: Kante Ty wiesz co?!

Do plock - 14 czerwca 2018, 14:40:11 - *.centertel.pl
Ale ty mondry czemu nie jestes jeszcze menagerem gimbaza

wisla - 14 czerwca 2018, 16:57:58 - *.class99.petrotel.pl
kante w wisle gral a do legii idzie by lawe grzac nie wie na czym juz mu dupa jezdzi gwiazda

Klosek1981 - 14 czerwca 2018, 21:13:30 - *.253.c83.petrotel.pl
Z pewnością na miejscu Kante wolelibyście grać w wielkiej Wiśle Płock niż w maluczniej Legii :D Bez jaj Panowie, dorośnijcie. Facet z Gwinei nie jest od dziecka związany sentymentami i idzie tam gdzie może zrobić krok do przodu i więcej zarobić. I tyle w temacie. Nie wiem czy kibice Znicza Pruszków wypominają Lewemu, że gra w Bayernie???

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas