13 czerwca 2018, 22:31:06 - bartekwr9
Wygrana Palermo w pierwszym meczu III rundy barażów o awans do Serie A

Palermo, którego zawodnikami są Paweł Dawidowicz, Radosław Murawski i Przemysław Szymiński, wygrało 2-1 (1-1) w pierwszym meczu III rundy barażów o awans do włoskiej Serie A z Frosinone. Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane 16 czerwca o 20:30.

13 czerwca 2018, 20:30 - Palermo (Stadio Renzo Barbera)
US Città di Palermo 2-1 Frosinone Calcio
Antonino La Gumina 45, Emanuele Terranova 81 (s) - Camillo Ciano 5

żółte kartki: Radosław Murawski - Alessandro Frara.

sędziował: Daniele Chiffi (Padwa).

Dawidowicz i Murawski zagrali cały mecz, a Szymiński w 76. minucie wszedł w miejsce Aljaža Struny.

Gggg - 13 czerwca 2018, 22:36:28 - *.tel.tkb.net.pl
Wow

majk - 13 czerwca 2018, 22:39:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wynik niesprawiedliwy, Frosinone przez caly mecz oddalo jeden strzal (ktory zreszta okazal sie golem). a tak to totalnie zachowawcza gra, mam nadzieje, ze polskie Palermo awansuje. Jesli chodzi o naszych to z dobrej strony pokazal sie Murawski, widac, ze chlopak szuka gry, moze cos z niego bedzie.

Ciano - 13 czerwca 2018, 22:39:37 - *.centertel.pl
Camillo Ciano niemożliwy gość w FM 2016

hugo - 13 czerwca 2018, 22:50:00 - *.63.205.84.cust.hbb.no
Oby polacyawansowali, będzie polska serie a

Papagol - 13 czerwca 2018, 23:03:24 - *.centertel.pl
Gol do szatni, samobój w końcówce - trochę szczęścia Palermo musiało mieć. Nie wiem, czy dla naszych Polaków nie byłoby lepiej zostać jeszcze jeden sezon w Serie B, takiemu Szymińskiemu chociażby może być ciężko. No ale na razie nigdzie nie awansowali, może będą kolejny sezon się ogrywać w drugiej lidze.

SIUSIAK - 14 czerwca 2018, 2:08:50 - *.residential.rdsnet.ro
@Papagol, No oby W rewanżu Frosinone nie da się ograć. Czy to wystarczy? Zobaczymy 16 czerwca.

ParuWar - 14 czerwca 2018, 18:12:31 - *.play-internet.pl