22 czerwca 2018, 20:50:52 - dyrovski
Bramka Łukasza Cieślewicza

Łukasz Cieślewicz strzelił gola z rzutu karnego dla B36 Tórshavn w wygranym 4-1 (4-0) meczu 15. kolejki ekstraklasy Wysp Owczych z AB Argir. 30-letni pomocnik został zmieniony w 76. minucie przez Bjarniego Petersena. To jego trzecia bramka w lidze w tym sezonie.

22 czerwca 2018, 19:00 - Argir (Skansi Arena)
AB Argir 1-4 B36 Tórshavn
Bárður Olsen 79 - Kalmar Saag 16, 43, Robert Heðin Brockie 20, Łukasz Cieślewicz 39 (k)

żółte kartki: Bartal Petersen - Hugin Samuelsen.
czerwona kartka: Árni G. Olsen (37. minuta, AB Argir).

sędziował: Bjarki Danielsen.

B36 ma 28 punktów na koncie i zajmuje trzecie miejsce w lidze.

a - 22 czerwca 2018, 21:42:35 - *.CNet.Gawex.PL
Cieślewicz miałby problem złapać się do składy np. takiej Polonii Środa Wlkp. Taki poziom tej ekstraklapy Wysp Owczych.

Wójt - 22 czerwca 2018, 22:13:46 - *.radom.vectranet.pl