[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


29 czerwca 2018, 16:07:33 - koofel
Adrian Gębalski w Siarce

Adrian Gębalski podpisał dwuletni kontrakt z Siarką Tarnobrzeg.

29-letni napastnik przechodzi ze Stali Stalowa Wola. W minionym sezonie strzelił sześć goli w 31 meczach II ligi.


źródło: własne / Siarka Tarnobrzeg

Siarka - 29 czerwca 2018, 16:14:16 - *.197.121.41.threembb.co.uk
Tego sie nie spodziewalem...

Stal - 29 czerwca 2018, 16:16:57 - *.interblock.pl
Oj gebal w Stalowej nie masz życia

Ted - 29 czerwca 2018, 16:24:19 - *.61.26.188
Masakra bllee(:co to sie wyrabia aby do najgorszego wroga grajek odchodzil(:

Stalówka - 29 czerwca 2018, 16:49:15 - *.146.37.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gebal wstyd nam za Cię ciebie!wszędzie ale tam ....pomysl nad tym co zrobiłeś

Siarka - 29 czerwca 2018, 17:02:58 - *.197.121.41.threembb.co.uk
Przeciez to nie wasz wychowanek a kiedys juz u nas gral zanim gral dla Stali..

bb - 29 czerwca 2018, 17:08:04 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Powrót do Siarki wiec co Wy rowery piszecie;)

Stal - 29 czerwca 2018, 17:44:46 - *.static.ip.netia.com.pl
Tylko sam gość się na siarke napinał

Stal - 29 czerwca 2018, 17:44:46 - *.static.ip.netia.com.pl
Tylko sam gość się na siarke napinał

Cxz - 29 czerwca 2018, 17:44:46 - *.play-internet.pl
Moim zdaniem potrzebny on Nam jak kotu buty no ale to trener wie lepiej, powodzenia a pjotery z SW niech się doinformujo.

Vieli - 29 czerwca 2018, 17:58:46 - *.146.71.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co wy się nim podniecacie? Po ostatniej rundzie to powinien wylecieć. Wiecznie obrażony, skuteczność słaba. Jak walczył to był ok ale to za mało. Ani to nasz człowiek ani jakoś wybitny gracz, najemnik jakich wielu.

Stalofiak - 29 czerwca 2018, 18:08:39 - *.tvkstella.pl
Już od kilku dni chodziła taka plota, ale serio...Wiedząc jaki stosunek Stal ma do Siarki .Brak poszanowania dla barw klubowych,właśnie
pokazał juk mu zależało.A idź chłopie boś słaby i żalu po Tobie nie będzie.

dziadek - 29 czerwca 2018, 18:08:47 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Brawo czekałem na tego Gościa długo.Gebal pokasz na co cie stac, szczególnie z rowerami,tak jak TRUSZKIN.

kibic - 29 czerwca 2018, 18:36:08 - *.fiberway.pl
Grał 2 sezony w Puszczy.Nieżle sie zapowiadał.Ale spadły jego notowania jak w waznym meczu o utrzymanie z Legionovią strzelił karnego na wiwat.

Pedros - 29 czerwca 2018, 22:48:18 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Szok !!! to mało powiedziane liczyłem na dobrego napadziora ale nie na Gębala no cóż może na lepszego nie było Nas stać a to, że grał w Stalowej to nic nie znaczy grał bo dostał propozycje, a że wrócił do Siarki to znaczy, że Go Stalowa już nie chciała
Było wiele takich transferów w historii i jakoś nikt nikogo nie pobił itp. Idzie sie tam gdzie człowieka chcą

śmiech - 29 czerwca 2018, 23:05:27 - *.szybszyinternet.pl
Najpierw odszedł z Siarki i przyszedł do Stalowej, teraz z Stalowej wraca do Siarki. Tak jak by kluby były zaprzyjaźnione a tak nie jest. Jak widać gość dość fałszywy, jeszcze pamiętam jak strzelił nam bramę z karnego nie tak dawno w Stalowej Woli i pokazywał serduszko w stronę kibiców Stali.
Proszę wideo taki gość się nam trafił https://youtu.be/IUc-ZmHNG94?t=1m55s
Brzydzę się nim

walker - 29 czerwca 2018, 23:09:38 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Jak już Siarka wraca po dawnych zawodników to sprowadźcie Walencika. A Melona też możecie.

ks1958 - 30 czerwca 2018, 8:54:22 - *.146.43.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Doskonały transfer!!!! Gębal to będzie wielkie wzmocnienie. Jedyna wada tego transfera to to że Gębal co do strzelania bramek prezentuje pasywny styl i strzelenie gola do pustej bramki to dla tego gościa problem.... A Siarce taki napadzior jest bardzo potrzebny kibice będą w niebowzięci kiedy Gębal będzie strzelał p. Bogu w okno.... Brawo Siarka

Tbg - 30 czerwca 2018, 9:55:14 - *.48.126.249
Coś mi się zdaje że nie będzie miał łatwo,kibice Siarki mają dobrą pamięć Panie prezesie D.

Rower - 30 czerwca 2018, 11:48:00 - *.play-internet.pl
Śmieszą mnie te komentarze strzelał nie strzelał do pustej śmieszne dwa lata W Stalowce walczył o utrzymanie i jego bramki było bardzo ważne jeżeli chodzi o utrzymanie to ze poszedł do Siarki to jest inna sprawa . Ale po tym co widać co się dzieje w Stalowce to raczej nikt nie zostanie . A druga sprawa przecież mu bliżej do Siarki niż do Stalówki . Chłopaki zrobili w tym sezonie to co do nich należało i się rozchodzą smutne jest to ze powoli wszystko to upada . Rewolucja straszna nie wróży nic dobrego

K.B - 30 czerwca 2018, 12:02:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ej kolego to serce to było do mnie -.-

EMLzTW - 30 czerwca 2018, 14:21:58 - *.flash-net.pl
Duze zaskoczenie , zawodnik mocno zidentyfikowany ze Satlą wydawac sie moglo. Szczerze to praktycznie nie pamietam jego wystepow w Siarce w sezonie 2012/13. Tyle co go widywalem to na derbach i sprawial wrazenie dosc masywnego , z dobrym przegladem pola i nosem gdzie sie ustawiac. Wydawal sie jednak jak na napastnika malo dynamiczny. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

zyz - 30 czerwca 2018, 16:19:50 - *.146.168.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To jest grajek na B klase już niedługo się przekonacie. Jego jakość to przypadek i trzeba naprawdę mieć nie po kolei w głowie aby taką miernotę zatrudnić.... Co do animozji pomiędzy klubami to się nie wypowiadam bo mnie to nie interesuje. Bardzo zły ruch ze strony działaczy Siarki.

Hehehe - 30 czerwca 2018, 19:48:35 - *.33.174.42
Heheh Gość strzelił 19 bramek w dwa sezony ważnych bramek . To jak On jest na B Klasę to Stalowa powinna grać w A . Wszyscy źli Wasiluk odchodził słaby . Bukowiec Słaby . Gebalski Słaby . Ronaldo i Mesi by u was byli dramatyczni .

santistaló - 1 lipca 2018, 10:34:22 - *.42.26.54
Gębal dużo wnosił do gry, ale jak zaczęli go odsuwać od zespołu to było gorzej, jako kapitan parę razy za duzo powiedział i zaczęły się jego problemy. wracając do transferu to źle wróży Stalówce Rogowski z zarządem nie mają pojęcia o dzisiejszej piłce.Znowu czeka nas walka o utrzymanie.

Bekit - 2 lipca 2018, 20:59:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak czytam te komentarze to smiac mi sie chce. Chlopak ma 29 lat na karku i takie dziwne, ze pojdzie tam, gdzie bedzie mial korzystniejsza, i co najwazniejsze wyplacalna na czas oferte? (Tak, pilkarz to tez czlowiek i tez ma rodzine, ktora trzeba utrzymac)
Chyba przez caly okres pobytu w Stalowce okazal pelen szacunek strzelajac i walczac.
Jak dla mnie wszyscy "kochajacy klub" wypisujacy te bzdury o zdradach i tak strasznie przezywajacy to, gdzie chlop znalazl prace powinni dzisiaj zlozyc wypowiedzenie w pracy i charytatywnie z miloscia przez cale dnie kosic boisko i sprzatac stadion w imie milosci.
Prosze, przemylscie jeszcze raz zanim zaczniecie wypisywac takie glupoty i dajcie mi wiare, ze niektorych mozgi sa jednak wieksze od orzeszków.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas