[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 lipca 2018, 10:18:50 - bartekwr9
Karol Mackiewicz na dłużej w Wigrach

26-letni pomocnik Karol Mackiewicz został ponownie wypożyczony na rok z Jagiellonii Białystok do pierwszoligowych Wigier Suwałki.

Mackiewicz w poprzednim sezonie jako zawodników Wigier wystąpił w dwunastu spotkaniach Nice I ligi, w których strzelił jedną bramkę.


źródło: Wigry Suwałki

lipton - 11 lipca 2018, 10:37:11 - *.adsl.inetia.pl
zamiast dojść do formy do kontuzji ważniejsze były balety i % to i tak się kończy kariera...

bystry - 11 lipca 2018, 10:56:05 - *.30.236.151.in-addr.arpa
Karol Mackiewicz to dość dziwny przypadek. Jagiellonia ciągle go wypożycza do tych Wigier, mając chyba nadzieję, że ten w końcu odpali. Niestety, ale gość ma już 26 lat i raczej pewnego poziomu już nie przeskoczy. Po co go zatem wypożyczać, nie lepiej sprzedać? Ja wiem, że na Podlasiu ludzie żyją dłużej i znaczna większość pracujących tam ludzi jest w podeszłym wieku, ale to nie oznacza, że na podobnej zasadzie należy budować klub piłkarski. Jagiellonia robiąc kolejne wypożyczenie ma nadzieję, że Mackiewicz w wieku 27 lat (najwcześniej) zacznie coś w końcu grać. A jeśli nie, to potrzymają go do 30-tki. Potem jeszcze ze dwa, trzy lata i gość skończy karierę jako niespełniony talent. A jeśli o takich mowa, to znałem kiedyś jednego Grześka. Grał niesamowicie - szybki, z mocnym uderzeniem, miał tak zwany dryg. Niestety z czasem okazało się, że smykałkę miał nie tylko do piłki, ale też do wódeczki. Ten wysokoprocentowy trunek przedwcześnie zakończył wiele piłkarskich karier. Na szczęście inaczej było z Grześkiem, który po prostu przestał grać, bo znalazł pracę w dużej korporacji. Teraz chyba też ma ok 26 lat, więc chyba do niego zadzwonię i namówię go na wznowienie przygody z piłką gdzieś na Podlasiu. Tam przecież nadal jest w wieku juniora

ZIENIU - 11 lipca 2018, 11:11:08 - *.10.208.41
Borubar po co zmieniasz nick na bystry?

Morigi - 11 lipca 2018, 16:35:05 - *.reda-rumia.vectranet.pl
Karol Karol kur.. Mackiewicz- Probierz

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas