[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 lipca 2018, 10:26:13 - bartekwr9
Wojewoda zamknął trybunę na stadionie Widzewa

Wojewoda łódzki na wniosek policji podjął decyzję o zamknięciu trybuny D na stadionie Widzewa Łódź podczas spotkania 1. kolejki II ligi z Olimpią Elbląg.

Jest to efekt zachowania kibiców podczas rozegranego w minionym sezonie meczu 33. kolejki III ligi z Lechią Tomaszów Mazowiecki, kiedy odpalono świece dymne.

Mecz zostanie rozegrany 21 lipca o godzinie 19:10.


źródło: Widzew Łódź

Beret - 11 lipca 2018, 10:27:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaczyna się cyrk!

Szym - 11 lipca 2018, 10:29:32 - *.dab.02.net (*.147.163.143)
Noo w koncu... zaczyna sie sezon :D

19860 - 11 lipca 2018, 10:32:17 - *.30.236.151.in-addr.arpa
coooooo jak to

pietro DBW - 11 lipca 2018, 10:33:50 - *.galatea.pl
Szkoda ze apeciakom nie zamkną jednej trybuny za piro ajj jedna trybuna to cały stadion

Mohito - 11 lipca 2018, 10:34:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niestety ale to było do przewidzenia. Abstrachujac od glupoty to mnie się wcale te odpalone race w ogóle nie podobają.

fulko - 11 lipca 2018, 10:36:22 - *.adsl.inetia.pl
wojewoda pisiole twój rząd kochają kibole!

Kibic - 11 lipca 2018, 10:40:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wojewoda też was prześladuje ? miasto was źle traktuje, nie daje po równo i teraz jeszcze wojewoda rzuca kłody pod nogi Reanimacji 2015.

trueRTS - 11 lipca 2018, 10:42:19 - *.toya.net.pl
to jest skandal. Kosztami powinni byc obciazeni kibole - debile, ktorzy odpalali te race. Na Widzewie jest wiele dzieci, osob starszych i tylko czekac az ci piromani za 5 groszy doprowadza do tragedi !! Czas aby prawdziwi kibice Widzewa udezyli piescia w stol i przegonili to bydło, ktore przynosi nam wstyd. Nie potrzebujemy bandytow na stadionach.
Widzew dla kibicow!!
Nie dla bandytow!!

luki - 11 lipca 2018, 10:58:31 - *.43.55.91.ipv4.supernova.orange.pl
Witajcie w I lidze :D Tutaj przynajmniej jakiś powód podali. W meczu Z GKSem tego nie zrobią :D

Mohito - 11 lipca 2018, 11:01:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
True 100 proc racji.Jedno wplacaja składki na WOWP a debile świadomie narażają klub na kary. Debilizm dokumentny.

Ja - 11 lipca 2018, 11:43:23 - *.CNet.Gawex.PL
PiSowski wojewoda. Tzw. "dobra" zmiana w praktyce.

1910 - 11 lipca 2018, 11:44:24 - *.231.232.69
Pan Klementowski powinien dac wszystkim tym, ktorzy odpalali zakaz stadionowy to sie moze debile naucza! Mamy super monitoring, nie chce mi sie wierzyc, ze nie uda sie rozpoznac kto odpalal.
Nie dla patalogii i debilizmu na Widzewie!

Jazz1910 - 11 lipca 2018, 12:00:13 - *.toya.net.pl
Podziękujemy PiSorom w trakcie wyborów

Belchatow - 11 lipca 2018, 12:21:37 - *.play-internet.pl
Hahaha mysleli ze sa i beda zawsze bezkarni

gostek - 11 lipca 2018, 12:53:25 - *.38.98.8.internetia.net.pl
Głupota ludzka nie zna granic,szkoda że tacy nie mogą zrozumieć,że pirotechnika nie ma miejsca na stadionach piłkarskich,od tego jest poligon lub inne wyznaczone miejsca do odpalania,w zwiazku braku skuteczności zakazu,zamknąc stadion calkowicie na 5lat tam gdzie się nagminnie łamie przepisy zakazu wnoszenia pirotechniki.Środki pirotechniczne służą glównie na morzach i oceanach jako sygnały do ratowania ludzi na tych akwenach,a po drugie kogo bawi taka zabawa w pirotechnikę,chyba tylko przedszkolaka

Krzyś - 11 lipca 2018, 13:21:54 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
@gostek nie przesadzaj. Po części masz rację, ale 5 lat to za dużo za takie wybryki. Z drugiej strony, trzeba być kretynem wiedząc że klub zabuli grubą kasę za odpalanie, mimo to są dalej odpalane i to w jakich ilościach.

arek - 11 lipca 2018, 13:22:34 - *.dynamic.chello.pl
I co - "Kaczor matole" intonujecie? Bo chyba czas.

dhw - 11 lipca 2018, 13:48:26 - *.centertel.pl
Redakcjo tam jest blad bo to stadion WIMY zamykaja

dhw - 11 lipca 2018, 13:51:59 - *.centertel.pl
Sorry moj blad trybune

fulko - 11 lipca 2018, 14:03:14 - *.146.103.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wima została wcielona do RTS lata temu - obudź się dziadek - już nawet komuna się skończyła i rozwiązano ten klubik co go Izrael Poznański z kolegami zakładał i miał siedzibę na Karolewie

kuba - 11 lipca 2018, 14:03:45 - *.adsl.inetia.pl
Macie swoi Pis gdzie jest Markwand-podziekujemy mu przy wyborach.

Adek - 11 lipca 2018, 14:09:32 - *.146.43.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawe, że wojewoda ukarał za świece dymne w meczu z Lechią TM tylko jeden Łódzki klub- Widzew. Może mi ktoś napisać jaką karę otrzymał ŁKS za pirotechnikę na meczu z Legionovią? O co w tym wszystkim chodzi?

needle - 11 lipca 2018, 14:18:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pojąć tego nie sposób.
Jeśli za odpalanie rac, które -jak rozumiem- nikogo nie skrzywdziły zamykają część stadionu to idąc tym torem logiki np gdyby kogoś okradli tamże powinno się zamknąć cały stadion a gdyby kogoś pobito trzeba by zamknąć przynajmniej jedną dzielnicę.
Na tym portalu niewiele mądrego się dowiedziałem ale jeden rozsądny gość napisał, że gdy w parku dokona się wykroczenie czy nawet zbrodnia to parku nie zamykają...
IGła

olo - 11 lipca 2018, 14:25:05 - *.10-2.cable.virginm.net
Belchatow - 11 lipca 2018, 12:21:37 - *.play-internet.pl
Hahaha mysleli ze sa i beda zawsze bezkarni
------------------------------------
Cudowny przyklad trola ,kretyna...
NIby kiedy to Widzew byl bezkarny??Za kazda przygode z piro bylismy karani,dokladnie za kazda.Wojewoda jest naprawde wyjatkowo przykladny,mysle ze najbardziej w polsce.
widzisz turfiorzu,chciales blysnac ,a zrobiles z siebie idiote.

fulko - 11 lipca 2018, 15:08:11 - *.internetdsl.tpnet.pl
dla czego widzew nie rozgrywa meczów o 19 22 tak jak data powstania klubu ?tylko jakieś 19 10?!!!

serwatka - 11 lipca 2018, 15:16:56 - *.centertel.pl
Ponoć powodem zamknięcia tej trybuny był potłuczony słoik z musztardą

zohan - 11 lipca 2018, 15:22:01 - *.rev.hycom.pl
@Adek napisz list

Conquista - 11 lipca 2018, 16:21:26 - *.dynamic.chello.pl
Piromanię można wyleczyć.

bytoviak - 11 lipca 2018, 17:12:15 - *.petrus.pl
na Widzewie to jeszcze tragedii nie ma,ale a co by było jakby wojewoda zamknął jedną trybune na stadionie łksu?

kolkokloko - 11 lipca 2018, 18:01:22 - *.dynamic.chello.pl
Koniec pełowskiej komuny też w Łodzi ?

obserwator - 11 lipca 2018, 18:57:51 - *.92.249.2
Ja pie.. kiedy to się wreszcie skończy?
Karać winnych a nie ogół(czyli tysiące niewinnych kibiców).

obserwator - 11 lipca 2018, 19:05:26 - *.92.249.2
Ja pie.. kiedy to się wreszcie skończy?
Karać winnych a nie ogół(czyli tysiące niewinnych kibiców).

obserwator - 11 lipca 2018, 19:07:33 - *.92.249.2
Ja pie.. kiedy to się wreszcie skończy?
Karać winnych a nie ogół(czyli tysiące niewinnych kibiców).

1908 - 11 lipca 2018, 20:53:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew chciał równego traktowania więc jeszcze 2 trybuny powinni zamknąć i niech grają z 1 trybuna przez 3 lata, w końcu tak im zależy żeby kluby miały po równo...fulko na Karolewie co najwyżej maja siedzibę twoje kompleksy gdyż Park Sportowy Łodzi powstał z inicjatywy pierwszego po odzyskaniu niepodległości prezydenta miasta Aleksego Rzewskiego.Lutek Rozenbaum Arena P.138 :-)

Kibic - 11 lipca 2018, 21:57:50 - *.as13285.net
Zawsze mogą odwołac sie do Yad Vashem, może oni pomogą? Swoja drogą to super że caly ten zbiór bandycko narkotykowy z ruhem plus prawie bezdomni milicyjni bankruci z gorszej strony Krakowa robią zjazd w niebyt,oby na zawsze. W Krakowie likwiduja narkobiznes stadionowy i od razu klopoty w klubie.Zbieg okolicznosci?

olaf - 11 lipca 2018, 22:52:57 - *.play-internet.pl
Dobra decyzja. Bandytyzm trzeba tępić!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas