[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 lipca 2018, 11:17:18 - bartekwr9
Damian Niedojad piłkarzem Rozwoju

23-letni napastnik Damian Niedojad został nowym zawodnikiem drugoligowego Rozwoju Katowice. Piłkarz związał się z klubem dwuletnią umową.

Niedojad w poprzednim sezonie jako zawodnik trzecioligowej Lechii Dzierżoniów zagrał w 33 spotkaniach ligowych, w których strzelił 20 bramek.


źródło: Rozwój Katowice

MZKS - 11 lipca 2018, 11:56:44 - *.10.208.41
Powodzenia Damian !
Lechia szkoli na prawdę dobrych piłkarzy!
Jarek Jach, Krzysiu Piątek, Michał Masłowski, Kamil Juraszek, Patryk Klimala wszyscy z Lechii

MZKS - 11 lipca 2018, 13:18:19 - *.10.208.41
Rozwój powinien mieć z chłopaka pożytek. Gość strzelał od kilku sezonów z rzędu w 3 lidze po kilkanaście bramek...

Bart - 11 lipca 2018, 14:26:09 - *.net.hawetelekom.pl
Kolejny do kolekcji ... Drewniak, Pruchnik, Śpiączka, Kopacz, Niepsuj, Słaby, Niedojad... można by taką jedenastkę marzeń stworzyć

bolszewik - 11 lipca 2018, 18:48:00 - *.rudcom.pl
No, dobra, chłopy, pośmialiśmy się, pożartowaliśmy (choć z nazwiska nie wypada), a teraz poważnie. Czy ktoś z kibiców Lechii mógłby napisać o chłopaku ze dwa zdania? Coś o mocnych i słabych stronach? Liczby wyglądają zachęcająco, bo 20 goli w drużynie ze środka tabeli zawsze robi większe wrażenie niż u lidera tabeli.

pytam się - 11 lipca 2018, 21:10:58 - *.dynamic.chello.pl
Jakiś taki niedożywiony na tym zdjęciu ciekawe dlaczego???
Czy ktoś coś wie??

----;;---- - 11 lipca 2018, 21:39:28 - *.artnet.gda.pl
Szybki, dobry drybling, dobrze wystawia się na pozycję, urywa się obrońcom. Jak dostanie dobre piłki, to będzie strzelał jak AK-47.

Maly - 12 lipca 2018, 7:00:35 - *.play-internet.pl
Do bolszewik, widzę że nie interesujesz się piłką nożną na poziomie 3 ligi bo Lechia nie ma kibcow

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas