[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 lipca 2018, 13:15:10 - euzi
eLE: Mecz Górnik - Zaria na polsatsport.pl i w Ipla TV

Mecz I rundy eliminacyjnej Ligi Europy, w którym Górnik Zabrze zmierzy się u siebie z mołdawską Zarią Bălți, będzie transmitowany na stronie polsatsport.pl oraz na platformie Ipla TV.

Spotkanie zostanie rozegrane jutro o godz. 20:00. Początek transmisji zaplanowano na godz. 19:50.


źródło: Polsat Sport

Gołębski - 11 lipca 2018, 13:16:25 - *.dynamic.chello.pl
Elegancja, francja.

krawol - 11 lipca 2018, 13:18:46 - *.ista24.com
na PS Lech wiec chyba na PS Extra?

vielitz - 11 lipca 2018, 13:21:01 - *.covernet.pl
krawol - Górnik będzie na PS.pl czyli na necie

rafalko - 11 lipca 2018, 13:21:44 - *.tel.tkb.net.pl
Zaraz zaraz,w telewizji w programie Polsat Sport o tej godzinie bedzie mecz Lecha Poznań a nie Górnika

krawol - 11 lipca 2018, 13:24:50 - *.ista24.com
no tak to necik,moze da sie zobaczyc

ehri - 11 lipca 2018, 13:25:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
$olorz zbrodniarz wojenny zamiast dać to do PSE gdzie w tym momencie są powtórki to wciska to do neta. Padaka

Jondek - 11 lipca 2018, 13:51:13 - *.na5.pl
Już trace czas na jakąś padaczkę i to w necie!Zresztą puchary są od Września a tam Górnika nie będzie!

Tomek - 11 lipca 2018, 13:59:08 - *.dynamic.chello.pl
Przedostatni mecz Górnika w pucharach . Może warto zobaczyć

DEGOL - 11 lipca 2018, 14:16:53 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Zamiast sieczki w dwóch pozostałych programach sportowych Polsatu powinna obok meczu Lecha również być profesjonalna transmisja meczu Górnika.
Polsat przejął licencje na transmisje z pucharów europejskich , więc niech się z tego wywiązuje.

Jondek - 11 lipca 2018, 14:26:14 - *.na5.pl
DEGOL to te pseudo mecze dla naiwnych puchary to nie sieczka?!

głos serca - 11 lipca 2018, 14:47:06 - *.dynamic.chello.pl
@DEGOL do III rundy eliminacji europejskich pucharów prawa do transmisji mają kluby - krytyka Polsatu bez uzasadnienia

Oks Odra - 11 lipca 2018, 14:55:42 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@jondek
Kogo to obchodzi czy ty to bedziesz ogladał czy nie?

Jondek - 11 lipca 2018, 14:58:34 - *.na5.pl
Kogo obchodzi taka padaczka?Skoro żadna TV tego nie pokazuje to znaczy że.....miłego oglądania PUCHARÓW!Wiadomo we Wrześniu tylko ekstraklasina i pucharzyna polski.

Oks Odra - 11 lipca 2018, 15:19:25 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Ciebie niby nie obchodzi ale dodajesz post pod kazdym newsem.Skonczy sie mecz i twoj post pierwszy.Skoro tak to po co marnujesz czas?W podsawowce jestes i na wakacjach sie nudzisz czy bezrobotny i ciezko prace znaleźć???

Xxx - 11 lipca 2018, 16:27:12 - *.opera-mini.net (*.41.114.248)
@jondek juz nudzisz dzieciaku. Wez sie czym innym zajmij i przestan juz komentowac bo nas juz to mdli Twoje wypociny!!

Arek - 11 lipca 2018, 18:11:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do tej pory nie wiedziałem, kogo w II rundzie wylosowali. Ale jak dziś zobaczyłem, to całkiem możliwy jest awans nawet do Iii rundy. Tylko nie wiem czy tych dzieciaków tam nie za dużo, bo w pucharach to jednak ktoś bardziej doświadczony by się przydał. A Ani Podgorica, ani Trenczyn wcale nie są poza zasięgiem. Tak uważam.

Xxx - 11 lipca 2018, 20:27:00 - *.opera-mini.net (*.76.145.135)
@zmora czytaj ze zrozumieniem. Jak nie umiesz czytac to składaj literki. Polecam elementarz. Jest jasno napisane ze na polsatsport.pl lub ipla tv. Kumasz @zmora? Czy jestes az taka @zmora ze nie kumasz? ?

JohnyKSG - 12 lipca 2018, 7:13:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wszyscy na Stadion!

Zajmon Leg - 12 lipca 2018, 8:15:31 - *.146.46.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie trawię was jako Górnika kurnika ale przejdzcie ich i wstydu nie zróbcie żabole !!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas