20 lipca 2018, 13:05:24 - maciejko
III runda eLE: Potencjalni rywale Legii

UEFA podzieliła drużyny na grupy przed poniedziałkowym losowaniem części mistrzowskiej III rundy eliminacji Ligi Europy (12:45).

herhor - 20 lipca 2018, 13:08:32 - *.odramedia.pl
Ci to zawsze mają farta. Mogli trafić na jakieś Dynamo Zagrzeb, a wśród potencjalnych rywali maja samych amatorów. Awans do kolejnej rundy to obowiązek

Boro - 20 lipca 2018, 13:09:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
@Michał Pochwal się za kim Ty jesteś ;)

Szczepek - 20 lipca 2018, 13:10:21 - *.static.ip.netia.com.pl
Nie rozumiem... Legia nadal gra w el. LM?

Mario71 - 20 lipca 2018, 13:12:20 - *.play-internet.pl
Football 1991 Dudelange , pewne ??!!

wuj - 20 lipca 2018, 13:12:24 - *.97.69.147.ipv4.supernova.orange.pl
Ale to są potencjalni rywale, na wypadek przegranej w II rundzie eLM... Ale fakt UEFA tak namieszała z tymi pucharami że połapać się w tym bigosie nie jest łatwo.

jacekM - 20 lipca 2018, 13:13:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ja już czekam na "IV runda eLM: Potencjalni rywale Legii"

m=mc2 - 20 lipca 2018, 13:18:52 - *.96.130.167.ipv4.supernova.orange.pl
Nie rozumiem dlaczego w el. LE gra jeszcze Zrinjski Mostar, skoro odpadł w 1 r. LM ze Spartakiem Trnava ? Cork City odpadł z Legią i już nie gra w LE.

Dark - 20 lipca 2018, 13:18:58 - *.dynamic.chello.pl
@Herhor, Dinamo, a nie Dynamo.

jasio - 20 lipca 2018, 13:23:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@m=mc2
Cork odpadł z Legią i gra w LE, ale od 3.rundy, bo przegrany z tej pary w 2.rundzie ma wolny los 😉

Michal - 20 lipca 2018, 13:24:39 - *.play-internet.pl
@Boro jestem za Realem.

guizmo - 20 lipca 2018, 13:26:27 - *.bioparc.ulb.ac.be
Najlepiej byc za Realem hahah Typowy Janusz, kibic Realu smiejacy sie z Polskich klubow zamiast ich dopingowac

yyy - 20 lipca 2018, 13:31:37 - *.dynamic.chello.pl
@Michał Lech i europejskie puchary hahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahah
ahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahha

haha - 20 lipca 2018, 13:32:56 - *.dynamic.chello.pl
Jaka Olimpija Ljubjana???????????????? troche niesprawdzone te info

Kolo - 20 lipca 2018, 13:42:25 - *.dynamic.chello.pl
Nie ma tam nikogo, kogo Legia miałaby prawo się obawiać. Co więcej wydaje się, że to właśnie przeciwnik już teraz w II rundzie jest zdecydowanie silniejszy od któregokolwiek z tych potencjalnych w III rundzie.

j-23 - 20 lipca 2018, 13:51:57 - *.internetdsl.tpnet.pl
UEFA już wie, że Legia nie przejdzie II rudny LM... Proste!!!

ooo - 20 lipca 2018, 14:29:00 - *.interduo.pl
wiemy doskonale w tym roku----dostać się bedzie trudniej legii ni.ż rok temu!!!!!!!!!!!!!

Xxx - 20 lipca 2018, 14:32:20 - *.opera-mini.net (*.114.44.244)
@Michal a ja trawie Realu ani Barci. Oszustow typu Messi mam głeboko w xxxx. A za to ze Ramos skrzywdził Egipcjanina w meczu z Liver.i nie wyleciał z boiska to wina sedziego. Podobnie Marcelo. Dwaj brutalni zawodnicy a CR7 to tylko oszust na wolne i karne. Ale i jego siegneła sprawiedliwosc podczas Mś w Rosji. Podobnie Messiego!

J.G - 20 lipca 2018, 14:33:18 - *.play-internet.pl
przeciez niema tych druzyn juz w pucharach,poprawcie

BI - 20 lipca 2018, 14:40:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No jak nie ma? Kto odpada z Ligi Mistrzów na pocieszenie dostaje Ligę Europy.

Xxx - 20 lipca 2018, 14:41:15 - *.opera-mini.net (*.114.44.244)
@Michal strzegolnie za rewanzowy mecz LM z Juve i problematyczny rzut karny przy 0-3 w 91 minucie i czerwona kartka dla Bufona. Podobnie bylo rok wczesniej w meczu Barca-PSG w 1/4 finalu LM. Gdy Messi z Neymarem ponad doliczony czas gry o 7 minut dzieki dwom karnym (których nie powinno byc)i spalonym wygrali z PSG. A dla Psg ewindentnego karnego nie bylo. Sedziowie robia wszystko aby Real i Barca grali dalej i jak najdluzej!

kaco - 20 lipca 2018, 14:47:08 - *.connected.pl
Ale idźcie sobie stąd dzieci z tymi Realami i Barcelonami, tu dyskutujemy o tym z kim w tym roku skompromituje się Legia

kakaes - 20 lipca 2018, 15:11:57 - *.play-internet.pl
A gdzie jest Cork City skoro ma być też w III rundzie?

Tomasz - 20 lipca 2018, 15:15:09 - *.press-service.com.pl
Cork City w ścieżce niemistrzowskiej

Uefa - 20 lipca 2018, 15:35:06 - *.centertel.pl
Szanse cwks na awans: 0%

tomc - 20 lipca 2018, 15:57:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
trzeba miec niezle zryty beret by kibicowac jakims przeplaconym parówom z madrytu barcelony czy innej wiochy mieszkajac w jakims zakleszczewie gdzie strach nasr....

BI - 20 lipca 2018, 16:08:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chłopie, ogarnij się. Jak Cork City może być w ścieżce niemistrzowskiej, skoro jest mistrzem Irlandii oraz brał udział w eliminacjach LM? Cork City widać jest w grupie 2. Tutaj podano tylko potencjalne kluby grupy 1, w której jest Legia, czyli połowę całej stawki.

tomc - 20 lipca 2018, 17:37:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wszyscy pisali ze gandzsar cieniasy itd wystarczy zobaczyc 2 gola i zmiencie zdanie .taki ogór jak neymar to w zyciu takiego nie strzelił czy z tych przeplaconych cienkich bolkow z madrytu.pilka sie wyrownala dziwia mnie porazki przyzwoitych i solidnych druzyn azerskich .

ja - 20 lipca 2018, 20:54:23 - *.47.127.166.ipv4.supernova.orange.pl
Olimpia Ljubliana? Przecież odpadła z Karabachem.

tokas9 - 20 lipca 2018, 21:00:13 - *.nyc.res.rr.com
Najlepiej chyba będzie trafić kogoś z pary Alaszkert-FK Sutjeska bądź Dudelange-Drita, ale wszyscy będą do przejścia. Poprawić grę w defensywie i będzie dobrze

brylant - 20 lipca 2018, 22:06:10 - *.centertel.pl
ludzie czy wy na prawde jestescie takimi durniami ze nie widzicie roznicy miedzy "potencjalni rywale Legii w LM" a "potencjalni rywale Legii w LE". To sa potencjalni rywale w przypadku gdy Legia ODPADNIE z Trnava

jedrzej201 - 20 lipca 2018, 22:34:12 - *.adsl.inetia.pl
Przecież Legia jest cały czas w eLM, więc raczej będzie III runda eLM. Spartak Trnawa jest w naszym zasięgu, mimo że to były klub Dusana Radolsky'ego.

LEON - 20 lipca 2018, 22:49:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dmuchają na zimne

Kamil - 21 lipca 2018, 0:24:36 - *.play-internet.pl
Dlaczego napisaliście zespół Valletta jako jednego z potencjalnych rywali skoro wyeliminowali Maltańczyków Kukesi z Albanii ?

Patridiota - 21 lipca 2018, 12:25:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Większość komentarzy tutaj to dowód, ze przecięty polski kibic to półmózg nie rozumiejący prostego tekstu. Dla takich są przeznaczone paski informacyjne w TVP. Niestety, druga kadencja PiSu coraz bardziej pewna.

. - 21 lipca 2018, 14:17:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Kolo: To są przeciwnicy na wypadek odpadnięcia z Trnawą.