[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


26 lipca 2018, 17:16:36 - bartekwr9
David Añón piłkarzem GKS-u Katowice

29-letni hiszpański napastnik David Añón został nowym zawodnikiem pierwszoligowego GKS-u Katowice. Piłkarz związał się z pierwszoligowcem roczną umową z opcją przedłużenia.

Añón ostatnio występował w trzecioligowym hiszpańskim Pontevedra CF. W minionym sezonie wystąpił w 33 ligowych meczach i strzelił dwanaście goli.


źródło: GKS Katowice

Hot dog - 26 lipca 2018, 17:19:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A co to za wynalazek klubu z bugowej

Oli - 26 lipca 2018, 17:20:14 - *.play-internet.pl
A co z J.Wawrzyniakiem ?

Hugon - 26 lipca 2018, 17:22:09 - *.play-internet.pl
A co z Arturem Siemaszko ???

Soviet - 26 lipca 2018, 17:25:51 - *.adsl.inetia.pl
Anonim jakiś.

Hess - 26 lipca 2018, 17:27:45 - *.146.97.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylko GieKSa teraz będzie się działo.

Jabol - 26 lipca 2018, 17:27:56 - *.centertel.pl
Brawo dalej dalej wyrzucamy pieniądze podatników w błoto jak byś jeden z drugim miał zapłacić ze swojch to byś se buły na sucho ogolił

Perejro - 26 lipca 2018, 17:27:59 - *.mmj.pl
bydzie grol z nr 44 na koszulce

Nick - 26 lipca 2018, 17:34:56 - *.2.34.162 (*.203.4.112)
Tyle juz bylo tego szrotu zagranicznego w naszej lidze, ze braklo dla nich nazwisk.
Teraz beda tylko Anon, Anon01, Anon02 itd.

Perejro - 26 lipca 2018, 17:40:51 - *.mmj.pl
vaca- oby go czesto Noga niy bolala

obik1980 - 26 lipca 2018, 17:41:41 - *.43.28.2.ipv4.supernova.orange.pl
Perejro mało wam Chorzowskie CBA na głowie? Że udzielacie się złodzieje na 44 te flagi bo tylko kraść umiecie i nic więcej zrozum to Ruch tonie a jego przekręty wypływają na powierzchnie. Żal wam d.pe ściska bo my mamy kasa a nie gwoździe do trumny

Antysmrod - 26 lipca 2018, 17:51:04 - *.connect.netcom.no
Perejro gdybyscie buchli te 44 huligansko moglbys chodzic dumny a tak 60 z nozownikami zwykle frajerstwo zrobili banda rozpruwaczy hehehe

Materac - 26 lipca 2018, 17:51:23 - *.play-internet.pl
Bedzie jgral ak Raul z Realu tak pisza na stronie gejksy

pasta - 26 lipca 2018, 17:56:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
>anon lvl 29

xxx - 26 lipca 2018, 17:57:25 - *.dynamic.chello.pl
Cicha 60 w Formie

Kura - 26 lipca 2018, 18:00:38 - *.146.235.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Myślę że GKS spokojnie skończy ligę w pierwszej piątce

kibic - 26 lipca 2018, 18:06:17 - *.play-internet.pl
kura i golab i 5 platz

choco - 26 lipca 2018, 18:17:03 - *.toya.net.pl
Szkoda, że nie Danone

Skrzak - 26 lipca 2018, 18:17:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rumin gdzie ty poszedłeś...? Wracaj do SKRY bo w GKS ława Cię czeka i zmarnujesz swój talent !!!

Kame - 26 lipca 2018, 18:25:01 - *.centertel.pl
Ciekawe, wg Transfermarkt najdroższy zawodnik w kadrze, wart 300 tys. Dla porównania Grzegorz Piesio - 200 tys. Adrian Błąd, Damian michalik - po 150 tys.

zioberas82 - 26 lipca 2018, 18:27:56 - *.dynamic.mm.pl
Oby był Angulo dla Gieksy.

Borubar - 26 lipca 2018, 18:38:25 - *.146.203.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W tym sezonie GKS musi koniecznie awansować do Ekatraklasy. Poprzedni sezon trzeba uznać za lekkie rozczarowanie i w tym próbować zmazać plamę. Falstart w pierwszym meczu to wypadek przy pracy i od tego momentu GiEKSA ruszy z przytupem. Miasto wojewódzkie powinno mieć drużynę w najwyższej lidze rozgrywkowej. Oczywiście szanuję ligowych rywali GKS-u, ale to katowiczanie będą faworytem Fortuna 1 ligi. Osobiście obstawiam mecze u konkurencji, ale w Fortunie też udało mi się wygrać kilkadziesiąt tysięcy złotych. Było to bodajże w marcu tego roku, ale nie pamiętam dokładnej daty. Raczej przed topieniem marzanny to było.

Kura - 26 lipca 2018, 18:45:38 - *.146.235.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Borubar - a ja proponuję by każdy klub zanim zacznie marzyć o awansie, zaczął od modernizacji własnego stadionu i stworzeniu dobrej bazy treningowej. Wszystko powinno mieć ręce i nogi, powiedzmy tak jak w Miedzi, a nie w Sandecji czy Z.Sosnowiec. Ci drudzy wprawdzie mają stadion spełniający wymogi Ekstraklasy, ale każdy wie jak on wygląda. Lata świetności ma jakieś 30 lat temu. Podobna sytuacja zresztą jak w Katowicach czy Chojnicach. Co innego Tychy, Podbeskidzie,tam już teraz są gotowi na awans. Inne kluby dopóki nie dorobią się nowoczesnego stadionu na poziomie, niech sobie dalej kopią w 1.lidze. Dodam jeszcze że nie jestem kibicem GKS Tychy czy Podbeskidzia

Maciuś 1 - 26 lipca 2018, 19:17:10 - *.skybroadband.com
Na Cichej 60 zatrudniają tylko juniorów max 20 latków no i ten wasz gwiazdor Kędziora... gdzie on kopał ostatnio? Oddajcie Siarce piłkę czy u was taka bieda?

Perejro - 26 lipca 2018, 19:44:34 - *.mmj.pl
to za rok derby z Rozwojem....Loni to przinajmi fany maja

pysio - 26 lipca 2018, 20:13:18 - *.systel.pl
tylko Gieksa

pacior88 - 26 lipca 2018, 20:41:38 - *.dynamic.chello.pl
Wawrzyniak testów medycznych nie przeszedl wiec temat umarł

bolo - 26 lipca 2018, 22:18:05 - *.234.235.91
matko bosko zeby sobie dac 44 flagi buhahahah

borubar - 26 lipca 2018, 22:21:21 - *.play-internet.pl
ta faja borbar ze szczecina

Mateo - 26 lipca 2018, 23:14:54 - *.skytech.pl
W 2018 roku ruch zajmuję 1 miejsce we wtopach a Ci dalej na siłe pchają 44 hahaha pamiętajcie 60>44 a i człowiekowi dobrze, że próbujecie tutaj leczyć kompleksy. Teraz jest nasz czas!

TZN1964 - 27 lipca 2018, 0:01:27 - *.dynamic.chello.pl
Na cichej stwierdzili ,że nie opłaca sie budować
stadionu dla 3 ligowej drużyny wiec powstanie nowy posterunek policji.

LEON - 27 lipca 2018, 4:40:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No nie spodziewałem się
Witamy I Powodzenia

trusi - 27 lipca 2018, 5:30:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
napastnik 172 cm wzrostu a nam potrzebs chłopa 200 cm do ataku a nie liliputa obudzić cza kogoś na górze

Krajcok - 27 lipca 2018, 9:09:24 - *.146.66.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Potrzeba jeszcze jednego dobrego napadziora i wtedy możemy ze spokojem mówić o utrzymaniu. Awansu pewnie znowu nie będzie bo miasto czeka na nowy stadion... Zamiast marnować ten czas, powinniśmy postawić przez te 2-3 lata na szkolenie młodzieży, ściągnięcie chłopaków co mają po 14-15 lat żeby ich przygotowywać do gry w ekstraklasie i europie za kilka lat...

USAma - 28 lipca 2018, 12:47:57 - *.icpnet.pl
Hiszpan w CV lepiej wygląda.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas