[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


9 sierpnia 2018, 12:44:02 - dyrovski
4. kolejka Fortuna I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 4. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 10-11 sierpnia.

10 sierpnia (piątek):

Raków Częstochowa - Odra Opole, godz. 20:30, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).

11 sierpnia (sobota):

Bytovia Bytów - Stal Mielec, godz. 16:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Wigry Suwałki - Chrobry Głogów, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice, godz. 17:45, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków, godz. 18:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań, godz. 19:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 19:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice, godz. 19:10, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).


źródło: własne / PZPN

GKS - 9 sierpnia 2018, 13:00:48 - *.dynamic.chello.pl
Jastrzębie walczymy i wygrywamy!!!💪

Aro - 9 sierpnia 2018, 13:15:41 - *.56.136.195.intelly.pl
Znowu Jarzębak OMG!!!

foksu - 9 sierpnia 2018, 13:19:05 - *.96.236.209.tvksmp.pl
3 pewniaki Raków-odra 1 Podbeskidzie-Garbarnia 1 Wigry-Chrobry 1

Kibol - 9 sierpnia 2018, 13:24:25 - *.175.246.134
Fajny mecz kibicowsko w Rakow-Odra i sedzia Pskit hehe jaja jak balony.
A wiadomo czy latynosi z Katowic jada do N.Sacza

Experto - 9 sierpnia 2018, 13:35:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Obstawilem dwa pewniaki.
Tychy-Termalica 2 (0:2 obstawiam)tyskie slabe
Sandecja-Katowice 1 (1:0 obstawiam)sandecja musi w koncu wygrac a graja ze slabymi katowicami

koller - 9 sierpnia 2018, 13:43:42 - *.146.233.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wkońcu pzpn "docenił" lasyka hahahahahha

B323L - 9 sierpnia 2018, 13:57:41 - *.87.3.251
Bytovia Bytów - Stal Mielec 2
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 1X
Wigry Suwałki - Chrobry Głogów 1
GKS 1962 Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice, 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków, 1
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 1
GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2X
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice 1X

Zaba - 9 sierpnia 2018, 14:09:56 - *.play-internet.pl
Bytovia-Mielec 3:0 pewniak

Jatopisze - 9 sierpnia 2018, 14:23:13 - *.adsl.inetia.pl
Sandecja - Katowice 3-0 będzie minimum... może być wyżej.

44-335 - 9 sierpnia 2018, 14:30:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Farid na ławę!
Kamil weź się do gry to 1 liga pora dorosnąć i bądź kapitanem 1ligowca.
Ps.
Zapowiada skandal!!

Ajak - 9 sierpnia 2018, 14:35:46 - *.opera-mini.net (*.60.158.200)
A czemu zadnego meczu nie siedziuje Opalinski?? Juz 4 kolejka a go nie ma? Jak to jest?

mvp - 9 sierpnia 2018, 16:03:15 - *.external.lmco.com
@Zaba, chyba coś cie w stawie je.ie

Ave - 9 sierpnia 2018, 16:30:25 - *.centertel.pl
Stomil w tej rundzie będzie mocny więc remis lub wygraną olsztynian można stawiać w ciemno w Łodzi.

Tom - 9 sierpnia 2018, 16:47:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@żaba Mielec pokaże jaki z was lider !!!

do Ave - 9 sierpnia 2018, 17:31:17 - *.dynamic.chello.pl
zobacz kto sędziuje w Łodzi...

abs - 9 sierpnia 2018, 17:39:07 - *.play-internet.pl
niewidomy borubar

s. - 9 sierpnia 2018, 17:59:02 - *.fiberway.pl
Marciniaków 2-ch. I Krasny wrócił. Miodzio

sumo - 9 sierpnia 2018, 18:00:25 - *.25.9.212.jtglobal.com
zaba nacpany

. - 9 sierpnia 2018, 18:19:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moje typy na spadek Jastrzebie Opole Mielec awans narazie trudno powiedziec.Pozdr.

Salam - 9 sierpnia 2018, 19:10:44 - *.175.246.134
Bytovia pojedzie na luzie ten slaby Mielec

Kriss - 9 sierpnia 2018, 19:14:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tez obstawiam Bytow ze wygra ze Stala.
Awans Termalica i Rakow lub w koncu Chojnice.

SM39 - 9 sierpnia 2018, 19:45:55 - *.87.3.251
Salami z sosnowca zajmij się sobą.

ogladacz - 9 sierpnia 2018, 21:15:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Raków Częstochowa 2:2 Odra Opole
Bytovia Bytów 2:1 Stal Mielec
ŁKS Łódź 0:2 Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki 1:1 Chrobry Głogów
GKS Jastrzębie 0:3 Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie 3:1 Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice 2:2 Warta Poznań
GKS Tychy 0:0 Bruk-Bet Termalica
Sandecja Nowy Sącz 1:1 GKS Katowice

Albert - 9 sierpnia 2018, 23:10:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dzięki Oglądacz/ Remis Warty z Puszczą w Niepołomicach kupuję w ciemno. Oby tak się stało.

wikiadax - 10 sierpnia 2018, 9:07:37 - *.204.194.98
za to "kona z kopytami" temu kto obstawi poprawnie skłąd wyjściowy dzisaj Rakowa na Odrę... to jest dopiero loteria i mogliby w Fortunie taki zakład wstawić

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas