[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 sierpnia 2018, 18:53:16 - rossoneri
LMk: Górnik Łęczna 1-0 Anderlecht

W swoim drugim spotkaniu grupy 3 eliminacji Ligi Mistrzów kobiet Górnik Łęczna wygrał w Edynburgu 1-0 (1-0) z mistrzyniami Belgii - RSC Anderlecht Féminin. W kolejnym spotkaniu 13 sierpnia o godz. 17:00 Górnik zmierzy się ze szkockim Glasgow City LFC.

10 sierpnia 2018, 17:00 - Edynburg (Ainslie Park)
Górnik Łęczna 1-0 RSC Anderlecht Féminin
Sylwia Matysik 39

Górnik: 93. Klaudia Kowalska - 14. Alicja Dyguś, 4. Natasza Górnicka, 5. Jolanta Siwińska, 17. Agata Guściora - 16. Dominika Grabowska (90, 11. Agnieszka Jędrzejewicz), 3. Gabriela Grzywińska, 15. Sylwia Matysik, 8. Ewelina Kamczyk - 13. Patrycja Balcerzak (46, 9. Weronika Zawistowska), 10. Emilia Zdunek.

Anderlecht: 13. Justien Odeurs - 14. Laura Deloose, 4. Britt Vanhamel (71, 9. Vanessa Susanna), 8. Laura De Neve, 5. Sheryl Merchiers - 11. Sarah Wijnants, 20. Charlotte Tison, 10. Ștefania Vătafu, 6. Tine De Caigny, 7. Elke Van Gorp - 3. Ella Van Kerkhoven.

żółte kartki: Guściora, Grzywińska - Van Kerkhoven, Van Gorp.

sędziowała: Christijana Gutewa (Bułgaria).

Tabela:

1. Górnik Łęczna           2  6 13- 0
2. RSC Anderlecht Féminin  2  3  2- 2
3. Glasgow City LFC        2  3  8- 2
4. Martwe Kutaisi          2  0  0-19


W drugim dzisiejszym spotkaniu grupy 3 mistrzynie Szkocji Glasgow City LFC wygrały 7-0 z gruzińskim Martwe Kutaisi. Do 1/16 finału awansują zwycięzcy każdej z dziesięciu grup oraz dwie drużyny z drugich miejsc z najlepszym bilansem przeciwko pierwszej i trzeciej drużynie w swojej grupie.

Liga Mistrzów kobiet 2018/2019

ES - 10 sierpnia 2018, 18:59:12 - *.ennet.pl
Gratulacje dziewczyny. Gwiazdory z naszej ex mogą się od was uczyć.

manek1117 - 10 sierpnia 2018, 19:00:13 - *.sferanet.pl
Widzicie partacze z Legii? Tak sie gra w europejskich pucharach

jan - 10 sierpnia 2018, 19:01:20 - *.146.112.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To Prusak już nie broni?

sopel - 10 sierpnia 2018, 19:03:33 - *.62.43.170
Brawo! Legia mogłaby sie sporo nauczyc

Nick - 10 sierpnia 2018, 19:06:11 - *.2.34.162 (*.203.4.112)
Tak wyglada zdrowy sport.
Bez ukladow z Marciniakami, Furmanami czy innymi Bonkami.

:) - 10 sierpnia 2018, 19:07:56 - *.eimperium.pl
proponuję skończyć ładować kasę w to "męskie" dziadostwo i zainwestować w kobiety. Właśnie pokazały kto tu ma jaja.

fansport - 10 sierpnia 2018, 19:15:28 - *.dynamic.chello.pl
brawo, piłkarze powinni się uczyć od piłkarek wygrywać z drużynami belgijskimi.

Stary Buk - 10 sierpnia 2018, 19:20:56 - *.dynamic.chello.pl
Martwe Kutaisi? Oryginalnie :D

Kawi - 10 sierpnia 2018, 19:26:28 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje dla dziewczyn z Górnika. Awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzyń już bardzo blisko.

Nuno Gomes - 10 sierpnia 2018, 19:26:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jeżeli już piłkarze nie są w stanie nauczyć się wygrywać z drużynami belgijskimi, to mogliby chociaż z luksemburskimi. A dziewczyny fajnie, że przynajmniej one mają ambicję. W sporcie można przegrać jak przeciwnik jest lepszy, ale trzeba przynajmniej walczyć.

guliwer - 10 sierpnia 2018, 20:05:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jednak jest szansa ze bedzie LM w tym sezonie dla polskiego klubu!!!!

Daro - 10 sierpnia 2018, 20:35:01 - *.smgr.pl
Martwe co???

z0rd - 10 sierpnia 2018, 20:44:49 - *.231.20.67.koba.pl
0-19
może gdyby zamienić Martwe Kutaisi na żywe, to dziewczynom szło by lepiej?

Stan - 10 sierpnia 2018, 20:46:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak grają piłkarki! BRAWO!!! A co pokazują wykastrowani "faceci" ? Na arenach Europejskiej piłki "faceci" pokazują brak tych narządów , potocznie zwanymi MĘSKOŚCIĄ

Jony 83 - 10 sierpnia 2018, 20:49:16 - *.18-2.cable.virginm.net
Bylem widzialem. Super mecz, dziewczyny po zdobyciu bramki umiejetnie sie bronily i pilnowaly wyniku. Kilka kontr bylo mogly to podwyzszyc i wiekszy spokoj mogl byc ( poprezczka w koncowce meczu dla Anderlechtu ) a okazje byly. Awans coraz blizej. A ta mlodziutka filigranowa zawodniczka z nr 16 Dominika Grabowska to pierwsza Klasa. Niedawno zadebiutowala w doroslej Reprezentacji. Widac przed nia swietna przyszlosc w Europie w topowym Klubie . Dziewczyna ma to "cos" w nogach. Anderlecht non stop ja faulowal, poprostu nie radzily sobie z jej ruchliwoscia i zwinnoscia czy to na prawej pomocy jak i w srodku pola w ktorym to grala koncowke meczu. Ps.Nie dosc ze dobra pilkarsko to jeszcze bardzo ladnej urody jest Dominika ;) Brawo Gornik Leczna !! Malutki krok do awansu w najblizszy Poniedzialekz Glasow City . Bede na meczu :-)

treborek - 10 sierpnia 2018, 21:30:03 - *.dynamic.mm.pl
gdzie można obejrzeć mecz z Glasgow?

Anton - 10 sierpnia 2018, 22:01:41 - *.play-internet.pl
Nie porównajmy poziomu kobiecej piłki do męskiej, bo to jest przepaść. Mescy trampkarze są lepsi niż mistrzynie Świata. Jednak jeżeli chodzi o zaangażowanie to fakt. Piłkarki Gornika maja więcej jaj niż paralitycy z Legii.

machaaa - 10 sierpnia 2018, 22:38:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mają dziewczyny jaja, uczcie się grajkowie opłacani złotem jak grać !!!!

Nuno Gomes - 10 sierpnia 2018, 23:08:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A widziałeś kiedyś jak gra np. Lieke Martens czy choćby młoda Deyna Castellanos? Oczywiście wiesz lepiej, bo piłki kobiecej nie oglądasz jak już pisałeś wiele razy. Szczególnie w Polsce trampkarze i juniorzy mają tak cudowne umiejętności, że żadne nasze reprezentacje juniorskie nie dostają się na mistrzostwa u-17 i u-19 o ile nie są rozgrywane w Polsce.

Nuno Gomes - 10 sierpnia 2018, 23:14:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A wiesz w jakich warunkach te dziewczyny często trenują. W piłce męskiej jest gruba kasa, a w żeńskiej jakieś ochłapy. Właśnie dlatego ta przepaść jest jeszcze większa. Młodych i utalentowanych piłkarek nie brakuje, tylko trzeba odpowiednich ludzi, żeby nimi właściwie pokierowali. W Polsce nie ma na to szans.

Autovidol - 10 sierpnia 2018, 23:49:06 - *.lightspeed.clmboh.sbcglobal.net
prawdziwe kobiety z jajami! a nie pilkarzyki pajacyki

LEON - 11 sierpnia 2018, 4:27:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Dziewczyny
przynajmniej za was nie trzeba się wstydzić

Szofer - 11 sierpnia 2018, 6:50:17 - *.dynamic.chello.pl
Dziękuję dla 90 minut , że cię napisali o meczu. Żadne media wczoraj nie zainteresowały się meczem żeby nam kibicom pokazać mecz.Myślę jeśli awansują do LMK to będzie transmisja Panie Kurski lub Panie Solorz.Brawo Górnik Leczna piłkarek i trenera Mazurkiewicza .Jak napisałem ze Górnik Łęczna kobiet został Mistrzem Polski i zdobył Puchar Polski to mnie kibice wymianie ze to nie prawda.Media do pracy pokażcie TRASMISJE meczu z Edenburga

bolek lole - 11 sierpnia 2018, 8:07:16 - *.play-internet.pl
Mega sensacja wioska bije Anderlecht a mowia ze nasza pilka klubowa to dno

lubelak - 11 sierpnia 2018, 9:42:28 - *.ennet.pl
Górnik Łęczna znów będzie gościł a w zasadzie gospodarzył na Arenie w Lublinie tym razem nie bedzie to extraklasa a Liga Mistrzyń. Na jesieni czekam na Górniczki na Arenie.

slawek - 11 sierpnia 2018, 10:09:31 - *.bb.isp.sky.com
Bylem,ogladalem.
Moge przeslac kilka zdjec z meczu.
Brawo dziewczyny!!!
info@123fixed.co.uk

oki - 11 sierpnia 2018, 10:32:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Niech kopacze z Legii obejrzą z jeden mecz Górnika to może nauczą się gry w piłkę.

Meder - 11 sierpnia 2018, 11:45:34 - *.dynamic.mm.pl
Lubelak nie masz pojecia a pieprzysz głupoty

Kolo - 11 sierpnia 2018, 13:11:28 - *.dynamic.chello.pl
Ale takie Kowale i inne nadal będą się śmiać, że "Klafurić to kobity tylko trenował, hłe hłe. Polej kielona, Zakolski!"

snl - 11 sierpnia 2018, 13:27:57 - *.play-internet.pl
Co wy się dziwicie? Przecież te dziewczyny zarabiają tylko 2,5-6 max., a np. Taki Szymański dzieciaczek to stać go już w tej chwili na Porsche i mieszkanie, ci piłkarze są rozpuszczeni jak dziadowski bicz, mają furę kasy a zaagażowania w granie brak bo po co skoro za każdy mecz zgarniają średnią miesieczną wypłate przeciętnego Polaka???
Oni się bawią grą na zasadzie hopsa, hopsa sa, dzis mi sie chce to se rsjdy porobie, a juz mi sie nie chce to kij podretam se w srodku boiska poszczędzam sie bo zaraz lece na 3 dni na Majorke a potem wracam na trening, potem robie se przelot do USA w wolnym czasie bo po Europie mi sie znudziło już między treningami oczywiscie.

kibol - 11 sierpnia 2018, 18:51:26 - *.centertel.pl
@ treborek Na stadionie.

Foksi - 12 sierpnia 2018, 7:11:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
Martwe kuaisi co jak co ale z nazwa mogli lepiej trafic

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas