[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 sierpnia 2018, 19:09:46 - mogiel
UEFA ukarała Legię

Komisja Dyscyplinarna UEFA ukarała Legię Warszawa za zachowanie kibiców podczas wyjazdowego meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów z FC Spartak Trnava.

Na Legię nałożono karę w wysokości 60 tys. euro (ok. 258 tys. zł) oraz zakaz udziału zorganizowanych grup kibiców na jeden mecz wyjazdowy w rozgrywkach europejskich. W najbliższy czwartek Legia zagra w Luksemburgu z Football 1991 Dudelange w rewanżowym meczu III rundy eliminacji Ligi Europy.


źródło: Legionisci.com

neutralny - 10 sierpnia 2018, 19:10:54 - *.olsztyn.vectranet.pl
tylko wstyd z ta legią

Vistula - 10 sierpnia 2018, 19:11:43 - *.dynamic.mm.pl
buhahahaha

mataro - 10 sierpnia 2018, 19:16:14 - *.play-internet.pl
Jedyna dobra wiadomość dla Legii to, że więcej kar w tym sezonie od UEFY nie będzie.

Nick - 10 sierpnia 2018, 19:23:19 - *.2.34.162 (*.203.4.112)
Powinni jeszcze ich ukarac za zachowanie pilkarzy na boisku.

Norma - 10 sierpnia 2018, 19:29:01 - *.centertel.pl
Za prezentowany "poziom".

:-) - 10 sierpnia 2018, 19:29:31 - *.146.2.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
UEFA karze Legię za kibiców, Legia karze kibiców tzw. grą.
I tak w kółko.
Takie ya-ya tylko na Łazienkowskiej

Ajak - 10 sierpnia 2018, 19:32:07 - *.opera-mini.net (*.248.120.146)
To bylo do przewidzenia! Jacy kibole tacy grajkowie! Wiecej straci Legia na karach niz zarobi na pucharaćh!

Nuno Gomes - 10 sierpnia 2018, 19:32:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia już sama się ukarała. Zrobiła z siebie pośmiewisko. Jaga i Lech przegrały z solidnymi belgijskimi ekipami. To jednak trochę inny poziom rywali niż Dudelange.

Yakoob - 10 sierpnia 2018, 19:57:53 - *.146.174.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdy zobaczyłem tytuł "UEFA ukarała Legię", to już myślałem, że federacja wlepiła im karę za "robienie pośmiewiska w europejskiej piłce poprzez porażkę z półamatorską drużyną i robienie z UEFA idioty, ukrywając amatorską drużynę CWKS Legia pod nazwą profesjonalnej, a także za ogólne szkody na rzecz UEFA poprzez wysyłanie w świat informacji, że w Europie są drużyny, które NOTORYCZNIE przegrywają ze słabszymi i nie robią NIC, aby ten fakt zmienić przy jednoczesnym wysokim współczynniku"

voyt - 10 sierpnia 2018, 20:08:20 - *.cm-5-1b.dynamic.ziggo.nl
A wciaz warszawiacy (celowo z malej) uwazaja sie za lepszych, a tak naprawde Legia juz od ladnych dwoch lat jest posmiewiskiem, a zwlaszcza ich smiszny grajek Kucharczyk - ten czlowiek to DNO polskiej pilki, buc jak typowy Janusz z memow. Nigdy nic nie osiagnal, a mniemanie o sobie wielkie, kasa w Legii robi swoje. Mioduski powinien odejsc, bo sam siebie poniza.

D... - 10 sierpnia 2018, 20:08:44 - *.235.52.100
UEFA ukarała (L), bo już cierpliwość straciła! Im chodzi o równomierny rozwój piłki w całej Europie i zasadniczo to się udaje, każdy robi postępy, ino w Łorszoł się cofają! Co oni więcej mogą zrobić, skoro już nawet losowania pomyślne w ostatnich latach nie pomagają? Kogo łatwiejszego mogli podstawić, skoro Andora odpadła wcześniej? Nie podziałała marchewka, to trzeba qrfe batem tłuc! :-p

Olfen omni - 10 sierpnia 2018, 20:29:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Regionalny klub znów dostał karę i nie ma z czego zapłacić.Bieda aż piszczy,chyla się ku upadkowi,bo klęska goni klęskę.Zamiast grać robakami i polskim trenerem ciągle poniżaną Polskę w Europie a w kraju nogi szeroko

xxx - 10 sierpnia 2018, 20:44:15 - *.152.50.33
oj tam od razu ukarała, po prostu zlitowali się nad kibicami i pomagają im zaoszczędzić na niepotrzebnym wyjeździe po mega kompromitacji

Danny - 10 sierpnia 2018, 20:58:55 - *.dynamic.chello.pl
260 tys toż to jedna pensja Jedzy.

dupq - 10 sierpnia 2018, 21:28:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
a co to jest legia? wstyd.

FAnRTs - 10 sierpnia 2018, 21:30:28 - *.centertel.pl
A ja wam powiem jak będzie. Legia w rewanżu wygra 4:0 Barany z Żylety zrobi taki dym w Luksemburgu że UEFA wykluczy Legię z pucharów
Nie ma co narzekac na kopaczy -rownaja poziomem do kiboli wszak ich glowne haslo to" Legia to my!" to kopacze dostosowuja swoj poziom gry do ilorazu yntelygencji kiboli...
Sar..

Janóż - 10 sierpnia 2018, 21:32:35 - *.adsl.inetia.pl
Może UEFA,zdelegalizuje ten postsowiecki twór ze słomą wystającą z gumofilców,bo w Polsce niestety nie ma na to szans,dalej będą nas kompromitować

BI - 10 sierpnia 2018, 21:32:41 - *.centertel.pl
Pomijając fakt tej kary to cieszy kolejny sezon, w którym Legia jest finansowo pod kreską. Ostatnio na plus był tylko sezon, w którym awansowali do LM. A tak to notorycznie straty Na szczęście nie odjechali finansowo dzięki temu fuksowi, jak wielu wieszczyło.

Janóż - 10 sierpnia 2018, 21:33:43 - *.adsl.inetia.pl
Może UEFA,zdelegalizuje ten postsowiecki twór ze słomą wystającą z gumofilców,bo w Polsce niestety nie ma na to szans,dalej będą nas kompromitować

Anton - 10 sierpnia 2018, 22:07:01 - *.play-internet.pl
Kibole Legii id lat przynoszą wstyd Polakom. Od roku piłkarze Legii dostosowali się do nich.

KaRlus - 10 sierpnia 2018, 22:39:34 - *.dyn.telefonica.de
Hahaha bardzo dobrze za ten wstyd co pruynosza od lat. Kara o 100.000€ za mala

Namor - 10 sierpnia 2018, 22:52:18 - *.cpe.marton.net.pl
Czy w czwartek zorganizowane grupy kibiców Legii do Luksemburga nie będą mogły pojechać? Widać UEFA sprytnie broni spokojny Luksemburg przed warszawskimi wandalami.

PYRA - 11 sierpnia 2018, 0:37:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Idzie im jak k..wie w deszcz

Figi Digi - 11 sierpnia 2018, 1:41:43 - *.96.209.62.ipv4.supernova.orange.pl
No i bardzo dobrze! Tak miało być, kibice nie wytrzymali, bo Ci grajkowie, którzy kopią w Legii nie umią grać z jajami i z klasą z tak słabymi zespołami, jakimi są chociażby ten Spartak Trnava czy wg mnie amatorski zespół z Luksemburga!

siepacz - 11 sierpnia 2018, 1:43:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@voyt - Warszawiacy niecelowo też pisze się z małej, młodzieńcze. Zanim zaczniesz z czymś się afiszować, upewnij się, czy to ma jakikolwiek sens.

BeeSKa - 11 sierpnia 2018, 2:22:35 - *.adsl.inetia.pl
Bardzo lubię race i oprawy ultrasów, ale niestety UEFA tego zakazuje. Można zrobić oprawę bez rac na prawdę jest to możliwe. Przynajmniej częściowo symbolicznie powinni się złożyć kibice na sankcje bo osłabiają tym swój ukochany klub przecież. Legionistów było gdzieś czytałem około 1000, więc by wychodziło po 260 na głowę, więc b.dużo, ale chociaż jak każdy by dał bez wyjątku! np. po 60 PLN to by pokazali, że są z klubem na dobre i na złe. Powinni też, wszyscy kibice wspomóc klub w dniu meczowym bo jak widać po frekwencji większość ogląda w TV. Wiem, że macie drogie te wejściówki, ale w takiej sytuacji wszyscy powinni trzymać się razem i wspomóc klub prostym dniem meczowym.

LEON - 11 sierpnia 2018, 4:35:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aż chce się powiedzieć Ta Kara im się po prostu należała!!!

alamo - 11 sierpnia 2018, 5:52:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wstyd to mało powiedziane

olo - 11 sierpnia 2018, 7:43:42 - *.dynamic.chello.pl
Te słoiki z warsiawki to mają być kibice ?

Zadolak - 11 sierpnia 2018, 8:31:44 - *.centertel.pl
Brawo Legia,jestescie posmiewiskiem calej Polski o przepraszam tylko nie wsi Sosnowies.Zgrana para Legia i Zaglebie dwoch chlopcow do bicia.Bardzo mnie wasza porazka ucieszyla,tylko tak dalej,wielka Legia to historia.

bibibi - 11 sierpnia 2018, 8:46:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mało że kopacze przynoszą wstyd całej Polsce,to jeszcze słoiki myślą że jak wyjeżdżają z Warszawy,to są na swoich rodzinnych wioskach.

kuba - 11 sierpnia 2018, 9:47:22 - *.adsl.inetia.pl
Dziadostwo na boisku dziadostwo na trybunach....

rand - 11 sierpnia 2018, 10:51:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zakaz zakazem, ale czy w kasach nie sprzedadzą im indywidualnie biletów ? To byłaby dyskryminacja,jak kiedyś na Konwiktorskiej, niezgodna z tzw. prawem unijnym. Żeby było jasne - jestem przeciw takim durnym "oprawom" jak w Trnavie.

qwert - 12 sierpnia 2018, 12:55:41 - *.is.net.pl
Jak to się dzieje że Uefa ukarze Legię za mecze w Pucharach kwotami plus minus 200 tysięcy (nieraz widzimy zachowania" kibiców" nieraz nawet nie zwracamy uwagi na "kibiców" Legi w trakcie tych meczów i tych kar w ostatnich latach uzbierało się kilkanaście w granicach tej sumy każda, a jak PZPN ukarał Lech kwotą 120 tys zł to jest to kara najwyższa w historii PZPN?? Kiedy mecz przerwano, rozwalono stadion i ZAPLANOWANO TO!!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas