12 sierpnia 2018, 22:21:10 - wsobon
Bartosz Salamon zadebiutował we Frosinone

Bartosz Salamon zadebiutował w barwach Frosinone Calcio w meczu III rundy Pucharu Włoch z trzecioligowym FC Südtirol-Alto Adige. Zespół Polaka przegrał 0-2 (0-1) i odpadł z rozgrywek. 27-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

12 sierpnia 2018, 20:30 - Benewent (Stadio Ciro Vigorito)
Frosinone Calcio 0-2 FC Südtirol-Alto Adige
Rocco Costantino 40, Gianluca Turchetta 88

żółte kartki: Paolo Ghiglione, Raffaele Maiello, Emanuele Terranova - Tommaso Morosini, Mario Ierardi.

sędziował: Fabio Maresca (Neapol).

bystrzyca - 12 sierpnia 2018, 22:40:13 - *.188.5.33
Z pustego i Salamon nie naleje...

Papagol - 12 sierpnia 2018, 22:41:36 - *.play-internet.pl
Troszkę słaby wynik, no ale nic tam! Jak będzie dobrze sobie radził w Serie A, to pewnie wróci do reprezentacji.

sobol - 13 sierpnia 2018, 1:26:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cb Papagol chyba naprawdę mama nie kocha...

big - 13 sierpnia 2018, 7:42:00 - *.64-127.202.173.217.in-addr.arpa
ponoć dobrze się zapowiada

Kolo - 13 sierpnia 2018, 7:43:37 - *.dynamic.chello.pl
Wystarczy już tego ciągnięcia za uszy. Jak przegrywasz rywalizację z Thiago Cionkiem, to wiedz, że coś z tobą nie tak.

somsiad - 13 sierpnia 2018, 20:59:41 - *.cm-5-4c.dynamic.ziggo.nl