eLE: Mecz Gent - Jagiellonia w Polsacie Sport Extra

Rewanżowe spotkanie III rundy eliminacji Ligi Europy KAA Gent - Jagiellonia Białystok pokaże Polsat Sport Extra - poinformował na Twitterze dziennikarz Mateusz Borek.

Spotkanie odbędzie się 16 sierpnia o 20:30.

Sssd - 14 sierpnia 2018, 17:32:53 - *.147.228.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo!!!!

Tommy - 14 sierpnia 2018, 17:44:07 - *.play-internet.pl
I bardzo dobrze!! Cała Polska trzyma kciuki za Jagę i nie traci nadziei. Jeden z nielicznych normalnych i dobrze poukładanych klubów 💪

Yakoob - 14 sierpnia 2018, 18:05:11 - *.146.234.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawe, czy na Super Polsacie puszczą ten mecz? Czy może jednak Lecha z Genkiem, bo szczerze - bardziej wolałbym obejrzeć Jagiellonię.

Nick - 14 sierpnia 2018, 18:07:42 - *.2.34.162 (*.203.4.112)
Gdyby nie uklady w naszej lidze, Jagiellonia bylaby mistrzem. Jednak sedziowie jak zwykle wyciagneli za uszy kogo innego i jak to sie skonczylo, kazdy widzi. Kompromitacja wszech czasow - porazka z Luksemburczykami.
Brawo PZPN, brawo sedziowie. O takiego "miszcza" walczyliscie.

Mariusz - 14 sierpnia 2018, 19:12:46 - *.direct-adsl.nl
Stefański już drukuje dla Dynama w meczu ze Slavią - wstyd !!!

xyz - 14 sierpnia 2018, 20:00:46 - *.mtm-info.pl
szkoda ogladac wynik do przewidzenia pewnie 2 lub 3 do zera dla zawodowcow z belgi, dla polskich ogorkowatych klubow powinny byc puchary ale tylko z udzialem klubow z gibraltaru ,wysp owczych,malty itp, to jest odpowiedni poziom

do yakoob - 14 sierpnia 2018, 20:14:40 - *.eaw.com.pl
Lech - Genk na Polsacie Sport, na super polsacie chyba nic.

Oks Odra - 14 sierpnia 2018, 22:13:20 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@nick
Tego mistrza to Jagiellonia przegrala.Kto kazał przegrywać mecz za meczem???To wina Legii???Zresztą co za rożnica kto go zdobył???Efekt jest taki sam.W drugiej rundzie kwalifikacji LM,byłby dużo silniejszy zespół niż jakiś Gent.

Krzychu - 14 sierpnia 2018, 23:37:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W ostatni czwartek na Super Polsacie nie miało być nic a puścili mecz Jagiellonii. Może i teraz dadzą jakiś mecz.

Ja - 15 sierpnia 2018, 4:28:56 - *.play-internet.pl
Polska liga jest bardzo słaba, ale jest tak samo ustawiona jak liga mistrzów
Tylko 6 zespołów dostaje się do lm z eliminacji reszta z 32 zespołów jest z góry rozdane przez uefa więc o czym my mówimy

mcin - 15 sierpnia 2018, 12:03:41 - *.euro-net.pl
@Ja, dokładnie.Gdyby to była liga mistrzów, to w grupie powinien mieć "z urzędu" miejsce mistrz każdego kraju a reszta powinna walczyć w eliminacjach. Ale wiadomo, że nie chodzi o żaden sport a wyłącznie o kasę.

TS - 15 sierpnia 2018, 21:19:27 - *.146.107.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Eh kto by chciał ten klub oglądać i mu kibicować nawet w tym meczu.
Chyba tylko Pan Łukaszenko

Anton - 16 sierpnia 2018, 0:23:17 - *.play-internet.pl
Jedyny mecz gdzie ewentualnie mogą być emocje związane z awansem to mecz Legii, bo tam jest przeciwnik godny polskich klubów. Tu raczej bez emocji. Stawiam spokojne 2:0 dla Gent