16 sierpnia 2018, 16:04:21 - bartekwr9
5. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 5. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 17-18 sierpnia.

17 sierpnia (piątek):

Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa, godz. 19:00, sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn).
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów, godz. 19:20, sędzia: Maciej Pelka (Piła).

18 sierpnia (sobota):

Resovia - Górnik Łęczna, godz. 12:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola, godz. 16:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice, godz. 17:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg, godz. 18:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo, godz. 19:10, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).

jasio - 16 sierpnia 2018, 16:21:38 - *.dynamic.chello.pl
Mecz w środku wakacji o 12:00. Czy ktoś w Resovii myśli?

Mario71 - 16 sierpnia 2018, 16:27:29 - *.play-internet.pl
@jasio- a o której według Ciebie byłoby lepiej , o 23:45 ???

PM - 16 sierpnia 2018, 18:09:31 - *.dynamic.chello.pl
@jasio - bez kitu, już takich upałów nie ma. Chyba, że w Rzeszowie są, bo u nas w stolicy nie ma.
@Gryfita @sts @Znafca (w szczególności ten ostatni) - pfff. Widzew przegrał 1 (słownie: JEDEN) mecz NA WYJEŹDZIE ze Stalą Stalowa Wola i od razu "Widzew słaby" "Widzew spadnie" i jeszcze nie wiadomo jakie trąbienie. Gryf to mocna drużyna, która w poprzedni słabiutki (nie Gryf, tylko sezon) sezon źle weszła, ale od razu takie trąbienie jak te Janusze co po 1. kolejce znały spadkowiczy do III i beniaminków I ligi w 2019.

info - 16 sierpnia 2018, 19:51:20 - *.71.170.200.mobile.tre.se
jak tydzień temu pisałem ,że midzem ,melana i róh sztywne porażki to nikt nie wierzył .a w tym tygodniu sztywne 2 ! Gryf,Bełchatów i ROW pewniaki ! obstawiać za wszystkie pieniądze !

Gryf - 17 sierpnia 2018, 11:17:18 - *.free.aero2.net.pl
Chciałbym aby Gryf wygrał z Widzewem. Choć na remis też się nie obrażę ;) Obstawiam zwycięstwo ekipy z północy 2:1

mecz o 12 - 17 sierpnia 2018, 21:07:51 - *.dynamic.chello.pl
Czemu mecz w Rzeszowie o 12? Chyba chcą wybić Górnika z rytmu meczowego. W Łęcznej mecze odbywają się wieczorami przy oświetleniu elektrycznym.