[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


17 sierpnia 2018, 11:02:40 - dyrovski
U-17: Kadra na turniej o Puchar Syrenki

Trener reprezentacji Polski do lat 17 (rocznik 2002) Przemysław Małecki ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz turniej o Puchar Syrenki. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 3-9 września.

Powołani zawodnicy

Nicola Zalewski (AS Roma, Włochy), Michał Rakoczy (Cracovia), Jan Biegański (GKS Tychy), Jakub Górski (Korona Kielce), Daniel Szelągowski (Korona Kielce), Łukasz Bejger (Manchester United FC, Anglia), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Jakub Niewiadomski (Lech Poznań), Łukasz Szramowski (Lech Poznań), Filip Szymczak (Lech Poznań), Nikodem Niski (Legia Warszawa), Patryk Peda (Legia Warszawa), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Dawid Rezaeian (Pogoń Szczecin), Marcel Wędrychowski (Pogoń Szczecin), Mikołaj Biegański (Skra Częstochowa), Hubert Idasiak (SSC Napoli, Włochy), Jakub Iskra (SPAL 2013, Włochy), Daniel Dudziński (Zagłębie Lubin).


źródło: PZPN

q - 17 sierpnia 2018, 12:02:32 - *.85.249.110
ŻADEN z piłkarzy tu wymienionych na niebiesko nic w piłce nie osiągnie. Świadczy o tym jeden szczegół, który mają wspólny - fryzura. KAŻDY z nich jeszcze piłki prosto nie kopnął a już ma włoski wystrzyżone i to wszyscy identycznie.
Możecie zapisać ten post i odkopać go za 4ry lata jak będą mieli po 20 lat i będą gwiazdami Kluczborków, Mław czy innych 3cio ligowych Hutników, z rękami wytatuowanymi po same nadgarstki...

Jondek - 17 sierpnia 2018, 12:04:06 - *.centertel.pl
A ja zapraszam frajerów na ekstraklasine super poziom!

Hola - 17 sierpnia 2018, 12:38:50 - *.play-internet.pl
A. z Gornika Zabrze nikogo?!Acha juz trener w kadrze nie pracuje.To alanek ma pecha.

e - 17 sierpnia 2018, 16:34:54 - *.opera-mini.net (*.198.176.60)
to ten sam rocznik gdzie Jaga zdemolowala rywali? tak wynika z powolan

kibic - 17 sierpnia 2018, 20:11:30 - *.ssp.dialog.net.pl
czemu kasujecie komentarze?
wszystkie pytania poleciały do pana q i wykasowane
czyżby jakiś zakompleksiony tatuś...

Tasman - 17 sierpnia 2018, 22:11:38 - *.centertel.pl
Ludzie Mistrza zdobyła Jaga i gdzie jej chlopcy na uklady nie ma rady a poteam Luksemburg w łeb wali.

Kibic - 17 sierpnia 2018, 22:29:59 - *.ssp.dialog.net.pl
Tasman
Zjedz na ziemie chlopie
Weź gleboki oddech i przemyśl sprawe
I leć do swojego ula🤫🤫🤫

Obserw - 18 sierpnia 2018, 0:27:41 - *.play-internet.pl
Czy po wyczynach naszych eksportowych drużyn w pucharach nikt nie pomyślał że stawianie na zawodników szkolonych w drużynach Lech ( 6 powołanych) Legia i Pogoń to jakiś absurd!! ? Wiem że trener z WLKP itd ale w starciu z średnia europejską to będzie wielka krzywda dla tych chłopaków. Trauma na wiele lat. Rządy na krajowym podwórku to nie to samo. Nie lepiej zbudować nową drużynę w oparciu o innych ( nawet zagranicą szkolonych chłopaków) nawet kosztem Ew porażek na początku. Przecież wygrywanie z Mołdawią i remis z Holandią III nic nie zmieni. Pzpn obudź się. Za pare lat oni mogą być pierwszą reprezentacją i co wtedy!??

kibol - 18 sierpnia 2018, 8:22:06 - *.146.167.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeśli jest to rocznik którego juniorzy Jagi
zdemolowali rywali to ten "trener" chyba mało widział oprócz Poznania i jego okolic.

skaut - 18 sierpnia 2018, 13:01:27 - *.dynamic.mm.pl
A ja się pytam - kim jest trener tej drużyny?
Jakie sukcesy ma za sobą? - nie kogo ma za sobą? tylko co do tej pory osiągnął?
Co on jest w stanie przekazać tym chłopcom?
Gdzie chłopaki z drużyn, którzy coś do tej pory osiągnęli w tym roczniku?
Wielki ukłon w stronę PZPN - rozwiązali drużyny na szczeblu wojewódzkim, w których (w większości) grali chłopcy bez układów. I tak jak pisali powyżej - budowanie morale na Mołdawii i głębokich rezerwach Holandii do niczego nie prowadzi.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas