18 sierpnia 2018, 9:24:58 - koofel
eLE: Daniel Stefański sędzią meczu Rangers - Ufa

Daniel Stefański z Bydgoszczy poprowadzi pierwszy mecz IV rundy eliminacji Ligi Europy Rangers FC (Szkocja) - FK Ufa (Rosja). Spotkanie zostanie rozegrane 23 sierpnia o 20:45.

Jego asystentami będą Marcin Boniek i Dawid Golis, a sędzią technicznym Zbigniew Dobrynin.

źródło: własne / Arbiter Café

Soviet - 18 sierpnia 2018, 9:30:05 - *.adsl.inetia.pl
W mym salonie stoi ładna pufa.

Arnold Boc - 18 sierpnia 2018, 9:36:25 - *.111.247.71
Ciekawe za co będzie się mścił ...

fansport - 18 sierpnia 2018, 11:47:31 - *.dynamic.chello.pl
polscy sędziowie piłkarscy to klasa światowa. w końcu uefa zna się najlepiej na piłce i wyznacza najlepszych.

bereber - 18 sierpnia 2018, 12:07:19 - *.dynamic.mm.pl
no to się na pewno zemści za porażkę Amiki Wronki z Rangersami 5-0

Conquista - 18 sierpnia 2018, 12:57:01 - *.dynamic.chello.pl
UEFA mu Ufa

Mariusz - 18 sierpnia 2018, 13:51:44 - *.direct-adsl.nl
Znów będzie drukował ? Tak jak ostatnio w Kijowie gdzie wykluczył Slavię z Ligi Mistrzów. Wstyd nie sędzia !

@Mariusz - 18 sierpnia 2018, 14:13:10 - *.136.136.47
Sami się wykluczyli ich poziom to sto lat za murzynami,najlepiej jakby zawiesili swoją ligę :P Wstyd na całą Europę i wgl :P

Borubar - 18 sierpnia 2018, 14:21:45 - *.146.37.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Na pewno nie skompromituje się bardziej niż polskie drużyny w europejskich pucharach. Pan Daniel Stefański prowadził w poprzednim sezonie mecz Legia- Jagiellonia i spisał się bez zarzutu. Między innymi dzięki mojej skromnej osobie został wyznaczony do tego meczu Legia- Jagiellonia, bo jak wiadomo PZPN miał w planie wyznaczyć Marciniaka na tamten ważny mecz. To właśnie ja byłem wtedy przeciwnikiem wyznaczenia Marciniaka, o czym stanowczo domagałem się w komentarzach .

tomc - 18 sierpnia 2018, 15:28:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niby ktos pisze jaka pilka luxemburska slaba tylko ze proges nidercorn w zeszlym roku wyeliminowal rangers a w tym jak rowny rownym walczyl z ufa 2:1 i 2:2 ,zas dudelunge wyeliminowalo legie

Nuno Gomes - 18 sierpnia 2018, 15:32:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wykluczył Slavię? Jasne. A świstak siedzi i zawija . Gwizdał nieudolnie na obie strony. Ręka w polu karnym była oczywista i powinien być karny dla Slavii, ale Dynamo powinno mieć rzut wolny zza linii pola karnego na wprost bramki. O tym już nie piszesz. Dynamo zagrało słabszy mecz, ale jest zespołem dużo lepszym od Slavii. Slavia w obu meczach miała dużo szczęścia.

Nuno Gomes - 18 sierpnia 2018, 15:37:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widziałem niedawno dwa mecze Dynama z Szachtarem. O Superpuchar Ukrainy i w lidze. Oba wygrało Dynamo. Tam Dynamo pokazało prawdziwą siłę (fakt,że Szachtar niewiele pokazał). Slavia nie jest w stanie zagrać na takim poziomie.

Ydudhd - 18 sierpnia 2018, 17:52:22 - *.197.120.165.threembb.co.uk
Jak będę w red żonę na ibrox to z nim pogadam

Mariusz - 18 sierpnia 2018, 18:53:35 - *.direct-adsl.nl
Spalony Dynama przy bramce na 2:0 i nie uznana bramka na 1:1 gdzie strzelec nie był na spalonym. Czyli obiektywnie powinna być dogrywka w tym meczu. Innymi słowy wasz drukarz wyeliminował Slavię. Taki sam daremny jak Marciniak !

BeeSKa - 18 sierpnia 2018, 22:18:43 - *.adsl.inetia.pl
Wyeliminował Slavię czy nie, dla nas nie ma to żadnego znaczenia Ważne, że doceniają naszych sędziów w Europie, a co inni arbitrzy nie popełniają błędów? Tak samo się mylą tylko po prostu oglądamy głównie Ekstraklasę i pamiętamy błędy naszych sędziów, a ilu jest takich arbitrów z prawdziwego zdarzenia w UEFA ?? Na palcach jednej ręki można by policzyć.

Darek153 - 19 sierpnia 2018, 19:26:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stefański będzie sędziować jeżeli mecz się w ogóle odbędzie , bo ruski mają problemy wizowe.