9 września 2018, 16:54:19 - dagazka
U-19: Polska 4-3 Szkocja

Reprezentacja Polski do lat 19 (rocznik 2000), prowadzona przez Dariusza Gęsiora, wygrała 4-3 (1-0) w drugim meczu towarzyskim przeciwko reprezentacji Szkocji. W pierwszym spotkaniu Polacy przegrali 1-3 (1-0).

9 września 2018, 15:00 - Brzeg (Stadion Miejski)
Polska 4-3 Szkocja
Michał Skóraś 35, Adrian Benedyczak 69 (k), Marcin Grabowski 76, Sebastian Walukiewicz 90 - Ewan Henderson 50, Jack Aitichison 80, Glenn Middleton 90

Polska: 1. Bartosz Mrozek - 3. Marcin Grabowski, 6. Maciej Żurawski, 7. Tymoteusz Klupś (90, 11. Daniel Liszka), 8. Sebastian Walukiewicz, 9. Adrian Benedyczak (81, 20. Łukasz Zjawiński), 13. Kacper Michalski, 14. Jakub Sinior (46, 10. Przemysław Bargiel), 16. Kacper Tabiś (46, 17. Maciej Buławski), 21. Jakub Kiwior, 23. Michał Skóraś (61, 18. Mateusz Bogusz).

Szkocja: 12. Lewis Muir - 2. Jordan Houston, 6. Elliot Watt, 13. Lewis Mayo, 14. Tom Clayton, 15. Leon McCann (73, 3. Daniel Church), 16. Jonny Mitchell (61, 8. Kerr McInroy), 17. Ewan Henderson (73, 9. Jack Aitchison), 18. Phoenix Patterson (73, 11. Zak Rudden), 19. Seb Ross (81, 10. Stephen Kelly), 20. Andy Irving (61, 7. Glenn Middleton).

żółte kartki: Żurawski, Kiwior - Mayo.

sędziował: Albert Różycki (Polska).
widzów: 1979.

źródło: własne / Opolski ZPN

vhoyek - 9 września 2018, 17:03:54 - *.centertel.pl
Powrót Macieja Żurawskiego do kadry bardzo udany.

cool - 9 września 2018, 17:30:39 - *.adsl.inetia.pl
Mamy bardzo dobre zaplecze na przyszłość

koko - 9 września 2018, 17:32:22 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Dziwna moda na nazwiska z ś na końcu...

Perejro - 9 września 2018, 17:32:46 - *.215.35.248
Zauważyłem że nasze młodzieżówki w sparingach dość często wygrywają i to niekiedy z całkiem silnymi ekipami (no może akurat Szkocja niekoniecznie) ale jak przychodzi co do czego to jest klapa (patrz U21 z Wyspami Owczymi)

Ladder - 9 września 2018, 17:40:45 - *.dynamic.chello.pl
Kilka dni temu przegrali 1-3 ze Szkocją
(bilans ogólny 5-6)

gregorh - 9 września 2018, 17:53:48 - *.toya.net.pl
poszukuję biletu z tego meczu do kolekcji

xxx - 9 września 2018, 18:49:00 - *.class101.petrotel.pl
Moglibyście podawać dokładnie w której minucie padła bramka jeśli chodzi o minutę 90. Teraz nie wiadomo, czy Szkoci strzelili na 4:3, czy na 3:3 i Polacy za chwilę bramkę zwycięską. ;)

Starydziad - 9 września 2018, 19:10:39 - *.play-internet.pl