[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 września 2018, 19:55:29 - euzi
Plan transmisji meczów 11. kolejki Fortuna I ligi w Polsacie

Telewizja Polsat ustaliła terminy meczów 11. kolejki Fortuna I ligi, które będą transmitowane w Polsacie Sport.

11 kolejka:

22 września, 12:45 - Warta Poznań - Raków Częstochowa
23 września, 12:30 - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz

jasio - 10 września 2018, 19:57:56 - *.dynamic.chello.pl
Zanim zaczniecie płakać dlaczego takie godziny - Polsat ma zajęte wszystkie anteny od ok. 15:00 z powodu mistrzostw świata w siatkówce

lol - 10 września 2018, 19:59:37 - *.unknown.vectranet.pl
No to Jasio po raz pierwszy mają powód dla takich godzin

ro - 10 września 2018, 20:12:29 - *.play-internet.pl
polsat niszczy te lige - tyle kanalow a wszystko podporzadkowane pod siatkowke... niech sie zajma juz tylko ta siatkowka i mma a od pilki trzymaja sie z dala!!!

ghh - 10 września 2018, 20:21:30 - *.play-internet.pl
nikt inny nie kupił praw do 1 ligi wiec polszmat ma przewage i moze robic co chce i puszczac co chce taka prawda.

Golbi - 10 września 2018, 20:23:36 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
ro - na Orange Sport leciały mecze o 12:30. Dwa godziny przed Ekstraklasa wiec bardzo dobre

Witkowski - 10 września 2018, 20:26:48 - *.compower.pl
Transmisje meczów I ligi 2018/2019 w podziale na kluby (kolejki 1–11):
5 – GKS Tychy, Raków Częstochowa, Stal Mielec;
4 – Garbarnia Kraków;
3 – Chrobry Głogów, GKS Katowice, ŁKS Łódź, Odra Opole, Podbeskidzie Bielsko-Biała;
2 – GKS 1962 Jastrzębie, Sandecja Nowy Sącz, Warta Poznań;
1 – Bytovia Bytów, Chojniczanka Chojnice;
bez transmisji – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Puszcza Niepołomice, Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki.

Witkowski - 10 września 2018, 20:28:15 - *.compower.pl
Transmisje meczów I ligi 2018/2019 w podziale na miejscowości (kolejki 1–11):
3 – Łódź
2 – Częstochowa, Głogów, Katowice, Kraków, Mielec, Opole, Tychy;
1 – Bielsko-Biała, Grodzisk Wielkopolski, Jastrzębie-Zdrój, Poznań;
bez transmisji – Bytów, Chojnice, Nieciecza, Niepołomice, Nowy Sącz, Olsztyn, Suwałki.

maro - 10 września 2018, 20:32:16 - *.net-com.net.pl
Gdzie Wigry?

Galata - 10 września 2018, 20:59:03 - *.252.7.237.internetia.net.pl
Wigry w piwnicy ale ze nic Termaliki?

Kpina z Pp - 10 września 2018, 21:33:16 - *.centertel.pl
Buahahh ktoś ratuje Wartę na siłę..Układy,Mafia...Kumoterstwo

xxx - 10 września 2018, 22:15:14 - *.class101.petrotel.pl
Cieszcie się, że ktoś w ogóle chcę tę kopaninę pokazywać. ;)

Shrek - 10 września 2018, 22:42:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kpina-akurat Warty nikt nie ratuje.Raczej jest spółdzielnia by już teraz ją spuścić.Z Bytovią sędzia nie uznał bramki na 1-1 ,ale dali radę wyrównać.Z Sandecją przegrywali 1-2 i dwa razy piła była w sieci a sędzia bramki nie uznał ,to się jeszcze mocniej odkryli i padła 3 dla gości.

tomektsp - 11 września 2018, 7:25:56 - *.237.91-rev.victor.pl
Dlatego Polsat nie będzie transmitował w przyszłym sezonie ekstraklsy.Jedyny nadawca który może zagrozic NC+ to kanal Eleven.
Taka wczesna pora tez ma swoje plusy kibice nie wrócą późno do domu

Mike - 11 września 2018, 8:15:51 - *.106.189.130
Przecież Polsat uruchomił specjalne kanały, na których nadają tylko mecze piłki nożnej. Nie mogli by tam pokazywać I ligi o normalnej wieczornej porze?

wikiadax - 11 września 2018, 9:23:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Raków i Stal fajnie się ogląda, bo mają ofensywny styl to chyba wybory Polsatu zrozumiałe. Ponadto jednak stadiony porządne robią swoje i oglądając na żywo Raków na stadionie Wisły to robi wrażenie. Mam nadzieję, że Warta Poznań zagra w końcu u siebie na Wildze a nie gdzieś na Groclinie to jako typowy "piknik" pojedzie się obejrzeć Raków a potem pospaceruje po Poznaniu. Ha, teraz będzie frekwencja pomimo transmisji w Cz-wie jak w niedzielę przyjedzie Stal ze swoimi wzmocnieniami za sprawą PGE... Super widowisko się szykuje

wuwunio - 11 września 2018, 13:07:16 - *.dynamic.chello.pl
A mecze zaległe co będą w tygodniu będą transmitowane? Chodź jeden ? Jak tak to jaki

Lulek - 11 września 2018, 13:14:44 - *.centertel.pl
Cały czas raków transmitowany. Ludzie ogarnijcie się, jest o wiele więcej ciekawych meczy. Mam nadzieje ze w następnej kolejce (12) będzie trasnmitowany mecz Bytovia - Wigry. Dwa bardzo młode i fajnie grające zespoły - może szykować się ciekawy mecz!

Lulek - 11 września 2018, 13:17:31 - *.centertel.pl
Przepraszam za pomyłkę mecz Bytovia - Wigry będzie 22.09. Wiec wielka szkoda ze takiego meczu nie będzie można obejrzeć w TV

Rafał - 11 września 2018, 18:59:37 - *.146.197.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powinny byc pokazywane 3mecze w kazdym tygodniu.

Estonia - 12 września 2018, 8:17:34 - *.internetdsl.tpnet.pl
@DO REDAKCJI:
Kiedyś w zakładce I ligi były oznaczenia logiem Orange Sport, aby było wiadomo który mecz będzie transmitowany. Czy istnieje możliwość powrotu do tego? Żeby jakimś znaczkiem, gwiazdką lub napisem oznaczać, że dane spotkanie będzie transmitowane w Polsacie?
Śledzę rozgrywki, myślę że to duże ułatwienie, bo nie zawsze się zapamięta wyboru Polsatu, a jak wejdę tutaj to nie muszę później szukać w programie TV.

ksu - 12 września 2018, 18:49:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten Mecz Warty gdzie w koncu jest komisja nie daje zgody Warcir na grę w Poznaniu !!! Te gdzie tem mecz w Grodzisku??? Jadę z UK na Warte Kibice od alt jak bookować bilet na Poznań czy Grodzisk???Szkoda że taki Klub Legenda Poznania jest olewany przez po i jaśkowiaka!!!! Pozdro PIS Army Warta gramy Na DD 12.

Witkowski - 12 września 2018, 23:15:53 - *.compower.pl
@Estonia
Te oznaczenia były sponsorowane przez Orange Sport. Inaczej byłyby też przy meczach Ekstraklasy.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas