[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 września 2018, 11:10:49 - euzi
8. kolejka Lotto Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 8. kolejki Lotto Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 14-17 września.

14 września (piątek):

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław, godz. 18:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).
Jagiellonia Białystok - Cracovia, godz. 20:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).

15 września (sobota):

Wisła Płock - Miedź Legnica, godz. 15:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Piast Gliwice - Arka Gdynia, godz. 18:00, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, godz. 20:30, sędzia: Paweł Gil (Lublin).

16 września (niedziela):

Pogoń Szczecin - Korona Kielce, godz. 15:30, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Legia Warszawa - Lech Poznań, godz. 18:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

17 września (poniedziałek):

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze, godz. 18:00, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).


źródło: PZPN

Borubar - 13 września 2018, 11:16:54 - *.centertel.pl
Ani jednego sędziego z Warszawy, co się stało?

Yakoob - 13 września 2018, 11:29:16 - *.146.238.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co? Meczu Legia-Lech nie sędziuje pan Marciniak z Płocka? No jak ma Legia zdobywać punkty w walce o mistrza, jeśli w meczu z Kolejorzem nie ma ich ulubionego arbitra? Ale za to jest na derbach Dolnego Śląska, hmm...

piotrek - 13 września 2018, 11:47:41 - *.dynamic.mm.pl
stefanski najwieksza kanalia wsrod polskich sedziow

Hwja - 13 września 2018, 11:54:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła Kraków lider Ekstraklasy po ósmej kolejce.
Mistrz Polski 2019

dino(L) - 13 września 2018, 12:14:02 - *.business.static.de.bt.net
Tak tak, rozkminiajce komu teraz Marciniak będzie "pomagał" :-)

BedzinZS - 13 września 2018, 12:22:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Złotek w Sosnowcu ok.Jazda z zabrzanskimi ZAGŁĘBIE.

StarySosn - 13 września 2018, 12:29:23 - *.play-internet.pl
Jedziemy na Ludowym z zabrzem,tradycyjnie wygramy z nimji. BB 97 ZSH

BBB - 13 września 2018, 13:25:37 - *.162.63.132.ip.interplus.com.pl
Tylko ZS!

Edek - 13 września 2018, 13:28:52 - *.dynamic.mm.pl
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2-0
Jagiellonia Białystok - Cracovia 3-1
Wisła Płock - Miedź Legnica 1-1
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1-2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 4-0
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 0-1
Legia Warszawa - Lech Poznań 2-1
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 0-0

100% - 13 września 2018, 13:38:15 - *.hsd1.il.comcast.net
Piast-arka drukarka 5-0

\G/ - 13 września 2018, 13:42:25 - *.gl.digi.pl
Górnik jazda z gorolami, pachołki legii do 1 ligi

gostek - 13 września 2018, 13:43:32 - *.13.190.84
Stefanski,aptekarski specjalista od karnych.

roberto - 13 września 2018, 13:44:02 - *.bb.sky.com
W tym sezonie Marciniak gwizdał już w jednym meczu WKS-u. W drugiej kolejce Lotto Ekstraklasy wrocławianie zremisowali z Lechią Gdańsk 1:1, a sędzia trzykrotnie mylił się na niekorzyść Śląska, dyktując dwa rzuty karne i nie uznając prawidłowo zdobytego gola.Czyli zagłębie 3 punkty już ma Marciniak to załatwi .

MZKS - 13 września 2018, 13:49:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzę, że złodziej Frankowski nam sędziował będzie,
ciekawe czy jego kumpel złodziej Jakubik będzie na varze .
TAG !

JR - 13 września 2018, 13:52:43 - *.business.static.vectranet.pl
Czyli w meczu na Łazienkowskiej nie ma co liczyć na VAR, bo i tak nie będzie potrzebny.

@roberto - 13 września 2018, 13:56:11 - *.kghm.pl (*.16.8.66)
Śląskowi to by się Musiał przydał co uznaje bramki w derby WKSowi z metrowego spalonego

BeeSKa - 13 września 2018, 14:06:40 - *.adsl.inetia.pl
@JR, skoro wg Ciebie na VAR nie ma co liczyć (domniemam : bo sędziuje Stefański) to napisz kogo byś dał na sędziego jako sprawiedliwego wg Ciebie??
dino(L), Marciniak teraz nie ważny! W obecnej kolejce Stefański pomaga hahahaha. Na serio mam nadzieję, że Śląsk wygra bez żadnej pomocy.

BeeSKa - 13 września 2018, 14:12:10 - *.adsl.inetia.pl
@Hwja, na razie do lidera sporo wam brakuje. Wątpie czy dacie radę u siebie z najlepszą ekipą?? Może remis da się wyszarpać co najwyżej. Śmiesznie by było jakby wygrali : Jaga,Lech,Piast i Mistrz leci na 5 miejsce ;)

ZS - 13 września 2018, 14:15:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zagłebie Tylko Zwyciestwo,pykniemy na spoko kurnik.ZSH

Jaworzno - 13 września 2018, 14:25:26 - *.play-internet.pl
Zagłebie nigdy nie spadnie.
14 m. narazie w tabeli.
1m.wyjazdowo
1m.w lidze Hool

Ky2p - 13 września 2018, 14:28:17 - *.centertel.pl
Żelazna ósemka krajowej elity sędziowskiej....panowie lepiej nie będzie.......

varadi - 13 września 2018, 14:53:00 - *.ssp.dialog.net.pl
75 % wpisów dotyczy Sosnowca. To jakiś czołowy klub Ex ?

Wilson - 13 września 2018, 14:58:44 - *.play-internet.pl
Sami onanisci dzis zabieraja glos na tym forum-co za dzieki!

jakiTaki - 13 września 2018, 15:17:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1-1
Jagiellonia Białystok - Cracovia 2-1
Wisła Płock - Miedź Legnica 0-0
Piast Gliwice - Arka Gdynia 2-0
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-1
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1-0
Legia Warszawa - Lech Poznań 2-1
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-1

Kufel - 13 września 2018, 15:36:03 - *.dynamic.mm.pl
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1-0
Jagiellonia Białystok - Cracovia 4-1
Wisła Płock - Miedź Legnica 0-0
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1-3
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 5-1 Wisła liderem
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1-2
Legia Warszawa - Lech Poznań 2-2
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-1

Hooltay - 13 września 2018, 15:43:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@varadi; czołowy klub Ligi Hool.

holl - 13 września 2018, 16:46:16 - *.dab.02.net (*.68.123.67)
w Sosnowcu mnieszkają same lamusy

hollll - 13 września 2018, 16:48:19 - *.rev.poneytelecom.eu
w sosnowcu mnieszką same lamusy

zeno - 13 września 2018, 16:53:17 - *.icpnet.pl
@do Yakooob: przecież już nawet na TT włodarze legii żalą się, że po odpadnięciu z pucharów europejskich w stołecznej drużynie pojawiły się problemy finansowe i sędziowie są dziwnie mniej sprzyjający...

loper - 13 września 2018, 17:33:00 - *.hviv.nl
fajne ziomale ze sosnowca i dobrowej dzieki za odwiedziny w pabianicach jednak możemy razem pić pozdro dla izydora od kibiców Widzewa ...

herhor - 13 września 2018, 17:37:11 - *.odramedia.pl
Marciniak na pomaganiu legii już się wypromował, teraz czas na innych, a Stefański już nie raz pokazał że jak trzeba to nie jest gorszy od Szymona. Ciekawe co tym razem wymyślą, gol ze spalonego, wyimaginowany karny, czy może coś innego?

dino(L) - 13 września 2018, 17:39:22 - *.business.static.de.bt.net
herhor, a w ogóle to w domu wszyscy zdrowi? Jakby dali Marciniaka byś pisał, żeby pomóc Legii, dali Stefańskiego bo Marciniak już sie wypromował. Jak rany ciebie chyba ta powodz wrocławska 20 lat temu dotknęła i zalało Ci mózg.

Jan - 13 września 2018, 17:56:56 - *.146.97.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Frankowski z Jakubikiem na Varze - czy znowu będą bezczelnie okradać Arkę ????

Kibic - 13 września 2018, 18:30:58 - *.as13285.net
Złodzieja z Siedlec schowali do budy z monitorami?

Kibol - 13 września 2018, 20:16:15 - *.205.69.82
Kiedyś Marciniak od pewnego czasu przydupasem Legii jest Daniel.Stefański

j - 13 września 2018, 21:38:09 - *.ssp.dialog.net.pl
a co z Przybyłem?

Handball - 13 września 2018, 22:19:15 - *.ip-point.pl
Za kradzież i rękę Siemaszki, dzięki której niezasłużenie utrzymaliście się w lidze, przyjdzie wam jeszcze długo płacić Janie....

BI - 13 września 2018, 22:48:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coś czuję że Jaga odda 3 punkty Cracovii (Probierz) tak jaka oddała Miedzi (Nowak ziom Mamrota).

gandi - 13 września 2018, 23:08:23 - *.084.057.pools.vodafone-ip.de
agłębie Lubin - Śląsk Wrocław 0:1
Jagiellonia Białystok - Cracovia 3:0
Wisła Płock - Miedź Legnica 1:2
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1:1
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0:0
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1:0
Legia Warszawa - Lech Poznań 1:3
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2:0

kupa - 13 września 2018, 23:16:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 0:1
Jagiellonia Białystok - Cracovia 2:2
Wisła Płock - Miedź Legnica 2:0
Piast Gliwice - Arka Gdynia 3:2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:1
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 2:2
Legia Warszawa - Lech Poznań 1:2
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 0:0

By$ztu - 13 września 2018, 23:42:52 - *.96.208.106.ipv4.supernova.orange.pl
Moje typy:
Zagłębie Lubin vs. Śląsk Wrocław 4-1
Jagiellonia Białystok vs. Cracovia PANY! 1-2
Wisła Płock vs. Miedź Legnica 1-1
Piast Gliwice vs. Arka Gdynia 1-0
Wisła Kraków vs. Lechia Gdańsk 1-3
Pogoń Szczecin vs. Korona Kielce 1-1
Legia Warszawa vs. Lech Poznań 0-2
Zagłębie Sosnowiec vs. Gòrnik Zabrze 0-1

smookie - 14 września 2018, 9:45:59 - *.83.30.185 (*.38.58.107)
Zagłębie Lubin vs. Śląsk Wrocław 1-1
Jagiellonia Białystok vs. Cracovia PANY! 3-1
Wisła Płock vs. Miedź Legnica 1-2
Piast Gliwice vs. Arka Gdynia 1-0
Wisła Kraków vs. Lechia Gdańsk 2-2
Pogoń Szczecin vs. Korona Kielce 1-1
Legia Warszawa vs. Lech Poznań 1-1
Zagłębie Sosnowiec vs. Gòrnik Zabrze 1-0

xp25 - 14 września 2018, 10:22:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Takiego emeryta na taki derbowy mecz.Przecież on ledwo biega a na tym meczu będzie trzeba duzo biegac czy da radę.

Jan - 14 września 2018, 15:02:42 - *.146.32.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Handball ty nie bądź taki mądry. Ruch okradał inne kluby przez dziesiątki lat.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas