[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 września 2018, 11:20:38 - euzi
10. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 10. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 15-16 września.

15 września (sobota):

Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Załęski (Ostrołęka).
Elana Toruń - Pogoń Siedlce, godz. 15:00, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów, godz. 16:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Resovia - Siarka Tarnobrzeg, godz. 16:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom, godz. 17:00, sędzia: Marcin Liana (Bydgoszcz).
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg, godz. 18:00, sędzia: Piotr Łęgosz (Włocławek).
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów, godz. 19:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Widzew Łódź - Błękitni Stargard, godz. 19:10, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).

16 września (niedziela):

Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa, godz. 16:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).


źródło: PZPN

Tom - 13 września 2018, 11:32:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Resovia Siara 3 0

silbeR - 13 września 2018, 12:12:38 - *.dip0.t-ipconnect.de
3 punkciki jada do ChoRzowa!!!!

bolotoro - 13 września 2018, 13:09:54 - *.play-internet.pl
Elana pewne zwyciestwo

pablo - 13 września 2018, 13:51:25 - *.play-internet.pl
@silbeR u was już miesiące nie płacą i tym się zajmij drugoligowcu.

JWP87 - 13 września 2018, 14:09:46 - *.play-internet.pl
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 3-0 ...
TYLKO WIDZEW RTS !!!!!!!!

InoR - 13 września 2018, 14:24:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pablo skad to info? Z pudelka czy tęczowego forum?

pizzaTbG - 13 września 2018, 14:30:46 - *.dynamic.mm.pl
Wy tu nie zapominajcie że najlepsza jest Siara a nie jakieś Widzewy i inne tam grajki. Siara rozjedzie Resovie no chyba że się dogadają i w sts pograją ciężkie finansowo czasy nastały dla Siary ale damy radę i w ten sezon musimy awansować i derby z Mielcem muszą być bo wtedy to kasiore prezes z Klimontowa będzie miał i chłopakom łopatą nawrzuca. Będzie się działo Resovia-Siara 0:8 Bedzieta widziały cały Mokrzyszów za Siarą jest. dobra spierdzielam bo jeszcze jedna lekcja w gimbazie.Pozdro niech żyje Siara !

lel - 13 września 2018, 14:39:18 - *.arbelon.com.pl
ROW - Radomiak 1

pablo - 13 września 2018, 14:42:51 - *.play-internet.pl
InoR z forum Ruchu pajacu.

snofru - 13 września 2018, 14:46:25 - *.unknown.vectranet.pl
A ile w Rybniku płacą czy gilo i Sławomir powiedzieli że nie płacą

Pedros - 13 września 2018, 14:59:23 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz x
Elana Toruń - Pogoń Siedlce 1
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów x
Resovia - Siarka Tarnobrzeg 2
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 1
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 1
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 2
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 1
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 2

stalowy - 13 września 2018, 15:06:14 - *.mtm-info.pl
W moim miescie w St.W. taki kabaret i degrengolada ze zdziwiony bede jak Ruch nie wygra tego meczu.
rozwoj-grudziadz 2
elana-pogon x2
stalowa-ruch 2
resovia-siarka 1
row -radomiak x1
łeczna-elblag 1
znicz-bełchatow x2
widzew-błekitni 1
gryf-skra 1

InoR - 13 września 2018, 15:08:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pablo ale to musiałeś źle poskładać literki albo może oglądałeś stare posty. Poproś tatę niech ci pomoże bo to trudne jest.

under46 - 13 września 2018, 15:23:40 - *.unknown.vectranet.pl
Ciekawe czy Radomiak zrobi wreszcie przełamanie na wyjeździe. No ciekawe. Się chłopaki w Radomiu produkują, a na wyjazdach ze strzelaniem bramek lipa. Sedzia Liana mało ważny chyba w tym aspekcie.

pablo - 13 września 2018, 15:26:13 - *.play-internet.pl
InoR widocznie masz bana na forum i nie dziwię się bo tam idiotów banują.

InoR - 13 września 2018, 15:51:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pablo obrazasz, wyzywasz. Idź lepiej odrób lekcje a potem na specer przewietrzyć się

=1938= - 13 września 2018, 18:40:15 - *.147.103.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stalowy zamiast plakac na kazdym forum to scisnij zwieracze I w sobote do Boguchwaly chlopakom dopingiem pomoc

stalowy - 13 września 2018, 19:20:48 - *.mtm-info.pl
=1938= sam sobie jezdzij do boguchwały i ich dopinguj ,kopaczom dynda ze przegrywaja i tylko udaja gre , wiec mnie tez dynda i czasu nie bede na nich tracił .Prawie na kazdy mecz ludzie jezdza za nimi a oni i tak maja to w tyle.

wiem - 13 września 2018, 20:50:30 - *.opera-mini.net (*.13.106.203)
pablo jest teczowy latynos

Heniek - 13 września 2018, 21:49:08 - *.111.247.8
Łęczna:Elbląg 1 aż zahuczy, over 3,5.

dzidaLorob - 14 września 2018, 11:13:03 - *.dynamic.mm.pl
W moim mieście w Stalowej Woli nie spotkasz takich miernot jak niejaki "stalowy". Takie miernoty spotkasz tylko w komentarzach na różnych forach czy to ogólnopolskich czy lokalnych. Siedzą miernoty "stalowe" i prują się przed kompami. Gimbusy internetowe mają się dobrze. "stalowym" po prostu dynda sami o tym piszą. A jak będzie z Ruchem ? Pożyjemy Zobaczymy.

stalowy - 14 września 2018, 13:58:36 - *.mtm-info.pl
w moim miescie w stalowej niespotykam tez takich miernot i placzkow jak ten dzidalorob czy jak mu tam.Siedzi to to cały dzien przed kompem i wszystkich poucza i obraza ,pewnie mama w pracy i niema kto wyłaczyc kompa, to dziecko szaleje w internetach he he.

dzidaLorob - 14 września 2018, 14:28:11 - *.dynamic.mm.pl
stalowy nazwę miasta pisz z dużych liter "Stalowa Wola" no ale skoro jest się Pławiakiem to skąd możesz cokolwiek wiedzieć .... Jedynie co możesz to napisać że "PŁAWO ŻYJE"

stalowy - 14 września 2018, 17:26:20 - *.mtm-info.pl
co za nieznosny dzieciak,miejmy nadzieje ze jego mama wrociła juz z pracy i mu wyłaczy kompa

lump - 15 września 2018, 15:31:12 - *.147.102.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pytanie do chłopaków ze Stalowej. Czy organizujecie jeszcze słynne napi....langi Pławiaki vs Zatoraki lub Żwirki vs PCK... Ehh. To były czasy...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas