[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


14 września 2018, 11:31:11 - euzi
PP: Cztery mecze I rundy w Polsacie Sport

Telewizja Polsat wyznaczyła cztery mecze I rundy Pucharu Polski, które w dniach 25-26 września będą transmitowane na antenie Polsatu Sport.

Plan transmisji:

25 września, 15:00 - ŁKS Łódź - Lech Poznań
25 września, 20:30 - Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
26 września, 17:30 - GKS 1962 Jastrzębie - Piast Gliwice
26 września, 20:30 - GKS Katowice - Pogoń Szczecin


źródło: PZPN

Kolo - 14 września 2018, 11:40:37 - *.dynamic.chello.pl
Kto wymyśla takie godziny jak 15:00 w środku tygodnia? Większość ludzi pracuje... W czym byłby problem rozegrać ten mecz o 18:00? Wiadomo, że to też nie jest optymalna pora, ale na pewno dużo lepsza.

mh - 14 września 2018, 11:42:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
26.09 to jednak spotkanie Lechii Dzierżoniów z Jagiellonią zapowiadało się najciekawiej!

Filip z Wa - 14 września 2018, 11:44:41 - *.0.126.19
Że się tak bezczelnie zapytam ...
a gdzie transmisja z meczu Legii??
Przecież wiadomo, że obejrzałoby go zdecydowanie najwięcej osób.
O co chodzi, że nie ma tej transmisji?

Tom - 14 września 2018, 11:44:45 - *.dynamic.mm.pl
O 15 nie obejżą ani ci co mają 1 zmiane ani ci co 2. Gratuluję pomysłu tak tylko w PL

8576sd - 14 września 2018, 11:46:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
O 18 Polsat nadaje Pierwszą miłość, a dzieciaki z podstawówek nie mogą przyjść całymi klasami z nauczycielami za darmo ...

Amor - 14 września 2018, 12:02:50 - *.nat.nova.is
Uf nie ma Legii, ktora zawsze gra w lidze w niedziele. No bo w lidze plus trzeba pol programu przegadac o Legii.

kibic - 14 września 2018, 12:04:29 - *.internetdsl.tpnet.pl
o 15 bo anfiteatr de la gruz nie ma świateł...

WzN - 14 września 2018, 12:08:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kolo brak oświetlenie ;)

wycior - 14 września 2018, 12:16:29 - *.connected.pl
Serio stadion I ligowca nie ma oświetlenia? Kto ich dopuścił do rozgrywek, to jakiś żart? Jak nie mają warunków to niech się bujają po niższych ligach albo niech grają na Widzewie.Potem dziwić się, że nasza piłka to dno

amaral - 14 września 2018, 12:22:26 - *.dynamic.chello.pl
może i nasza piłka to dno, ale oświetlone

wycior - 14 września 2018, 12:25:10 - *.97.125.39.ipv4.supernova.orange.pl
@Wycior taki z Ciebie znawca i inteligent, ale nie wiesz, ze beniaminek ma 6 miesiecy na przygotowanie obiektu tak aby spelnial warunki, najlepiej tylko gadać, ale nie mieć żadnej wiedzy, potem sie dziwić, że sami janusze piłki

mirek - 14 września 2018, 12:29:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
Popieram przedmówców. Jak ma być dobrze z Polską piłką jak większość spotkań PP jest o 15 czy 16. Rozumiem jak jakiś stadion nie ma oświetlenia, ale większość już ma i spokojnie takie mecze można rozgrywać o godz 20. Jak kluby mają zarabiać na biletach jak ludzie na stadion nie przyjdą o 15 bo większość pracuje, w TV meczu ŁKS - Lech też mało kto będzie oglądał, bo większość ludzi pracuję, bądź będzie z pracy wracać, z transmisji przychody będą marne.

zacier - 14 września 2018, 12:38:06 - *.mnc.pl
@wycior a co ma stan polskiej piłki do oświetlenia na stadionach?? :O chcesz powiedzieć, że jeśli wszystkie mecze będą po 18 przy sztucznym świetle to staniemy się potęgą w piłce nożnej? patrz jaki prosty pomysł, nie wiedziałem,że piłkarze gorzej grają bo mecz jest np. o 15

sjz - 14 września 2018, 12:42:53 - *.dynamic.chello.pl
atmosfera w Jastrzębiu doceniona przez polsat, z Piastem bedzie miazga

realista - 14 września 2018, 12:49:21 - *.play-internet.pl
Atmosfera w Jastrzębiu ? Atmosfera była jedynie jak Glik wylądował helikopterem na środku tego reliktu rodem z PRL...

mikuś - 14 września 2018, 12:57:11 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
A dlaczego nie ma meczu Chojniczanka-Legia????

sjz - 14 września 2018, 13:01:01 - *.dynamic.chello.pl
realista - nie musi być piekny nowy stadion żeby bylo fajnie, no ale co ty możesz o tym wiedziec..

@realista - 14 września 2018, 13:18:52 - *.play-internet.pl
Stary obiekt ma swoj niepowtarzalny klimat, ktorego na nowych stadionach juz nie uswiadczysz. Mecz zgodowy, kibicowsko i pilkarsko bardzo ciekawy - nie mogę się doczekać

ogunma - 14 września 2018, 13:38:48 - *.benetton.it
beznadziejna pora 15... nie dla kibicow... wstyd ze cos takiego przyklepuje PZPN bo kluby nie maja nic do gadania. Rozumiem mecz o 10 rano nawet, ale lepiej byloby gdzies pod wieczor. 15 to stykowa godzina zarowno ludzie z 1 i 2 zmiany nie maja szans!!

Tofik - 14 września 2018, 14:07:22 - *.netcity.pl
Nareszcie Legii nie pokazują !!!!!!!!!!, SUPER .

emdżej - 14 września 2018, 14:15:33 - *.efiber.pl
A jedynego czwartkowego meczu nie mogliby pokazać?

fulko - 14 września 2018, 14:21:26 - *.4web.pl
@kolo
tam przy wiacie nie ma oświetlenia, tzn trochę jest żarówek na peronie Łódź Kaliska ale jednak zbyt mało by grać wieczorem...

Tomek - 14 września 2018, 14:55:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez sensu to jest granie I rundy PP w tygodniu.
Przecież oświetlenie w niższych ligach jest opcjonalne i mecze tej rundy powinny być rozgrywane w weekend (tak jak w Niemczech). A kolejkę ligową przełożyć na środę.
W takim Dzierżoniowie, Hrubieszowie, Sulejówku, Morągu, Sanodmierzu, Świętochłowicach mecze z renomowanymi rywalami obejrzałoby więcej ludzi w sobotę o 14:00 niż w o tej samej godzinie w dniu roboczym. Nie mówiąc już o tym, że wielu ludzi wywodzących się z tych miast mogłoby w sobotę wpaść na mecz gdy przeprowadzili się do centralnej aglomeracji danego regionu.

Realia - 14 września 2018, 15:03:56 - *.40.248.143.threembb.co.uk
ZJEDNOCZONY GKS, pełny stadion w Jastrzębiu, mecz przyjaźni, już w zeszłym sezonie podczas gry ze Stalówką pokazało jakie świetne piłkarskie święto!!! BĘDZIE MIAZGA

dino(L) - 14 września 2018, 15:49:45 - *.business.static.de.bt.net
Też uważam, że 1/16 Pucharu Polski powinna być rozgrywana w weekend, wiele stadionów nie ma oświetlenia, dla takiego Hrubieszowa, Morąga czy Dzierżoniowa to święto zagrać z zespołem z Ekstraklasy.

olo - 14 września 2018, 16:45:25 - *.231.92.196
wyluzujcie z tą Legią lećcie do buków i obstawiajcie na Chojniczankę

Gks 1962 - 14 września 2018, 16:49:55 - *.dynamic.chello.pl
Mamy to!!!Gks Jastrzębie!!!
Jeszcze młodzi juniorzy niech w trafią na Lks Bogdanowice odrę Wodzisław i będzie cacy.

tomektsp - 14 września 2018, 17:19:53 - *.237.91-rev.victor.pl
Takie godziny meczów sa i nic nie mozemy poradzic
Nie uważam by PP grany w weekend to bylby dobry pomysl.Bo trzeba by było po przekładać całą kolejke.Gdzie druzyny z nizszych lig mogły miec problem z obsadzeniem druzyny w tygodniu

dhw - 14 września 2018, 19:03:21 - *.centertel.pl
Pretensje mozna niec do wladz miasta Łodzi bo przez nich noe ma oswietlnenia i to przez nich nie mozna grac meczy później

Haem - 14 września 2018, 19:51:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma Legii

LOLO - 14 września 2018, 21:58:54 - *.dynamic.mm.pl
Jedno jest pewne puchar wygra LEGIA WARSZAWA
BO chce wygrać a reszta polskiej piłki ma gdzieś
puchar grają bo grają robią łaskę taka jest
brutalna prawda polskich klubów
A taka Pogoń SZCZECIN powinna zrezygnować
z wyjazdu do Katowic bo jest bardzo daleko

fort - 14 września 2018, 22:56:52 - *.dreamhost.com
ŁKS Łódź - Lech Poznań 2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1
GKS Jastrzębie - Piast Gliwice 2
GKS Katowice - Pogoń Szczecin 2

kajak - 14 września 2018, 23:00:02 - *.dynamic.chello.pl
haha GkS - Pogoń to wygląda na hit hitów, drużyna zajmująca miejsce spadkowe w ekstraklasie (w siedmiu meczach ani jedne zwycięstwo) i drużyna zajmująca miejsce spadkowe w I lidze (seria czterech porażek)

tellchar - 15 września 2018, 9:25:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@tomektsp - zawsze można grać I rundę pucharu w weekend w sierpniu, gdy niższe ligi jeszcze nie grają. W każdym razie I runda pucharu tak jak w Niemczech powinna być w weekend

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas