26 września 2018, 20:06:23 - koofel
Gol Michała Przybylskiego

Michał Przybylski strzelił bramkę dla B36 Tórshavn w wygranym u siebie 2-0 (1-0) zaległym meczu 16. kolejki farerskiej ekstraklasy przeciwko 07 Vestur. To czwarte trafienie 20-letniego pomocnika w tym sezonie.

26 września 2018, 18:15 - Thorshavn (Gundadalur)
B36 Tórshavn 2-0 07 Vestur
Michał Przybylski 36, Erlendur Magnusson 89

żółte kartki: Ragnar Samuelsen - Martin Tausen.

sędziował: Eiler Rasmussen.
widzów: 300.

Przybylski rozegrał całe spotkanie, a poza kadrą gospodarzy znalazł się kontuzjowany Łukasz Cieślewicz.

B36 zajmuje drugie miejsce w tabeli z 46 punktami.

misiek - 26 września 2018, 20:24:58 - *.play-internet.pl
Dawać go do Stali Mielec

dasd - 26 września 2018, 20:30:49 - *.101.142.50
Był już w Widzewie w 3. lidze i szału nie zrobił

Anton - 26 września 2018, 20:39:54 - *.play-internet.pl
W naszej lidze i Messi by słabo wyglądał. Trudno tu grać jak mało kto prosto piłkę potrafi kopnąć, celnie podać lub dokladnie wrzucić piłkę. Na wyspach Owczych ma lepszych partnerów do gry to i lepiej wygląda. B36 pykneloby większość klubów naszej ekstraklapy.

andirts - 26 września 2018, 21:53:25 - *.96.135.39.ipv4.supernova.orange.pl
Taaa ...jasne

m.st.w. - 26 września 2018, 22:01:00 - *.dynamic.chello.pl
@dasd, z tego, co wiem, to nie tyle był w Widzewie, co ciągle w tym klubie jest, tylko wypożyczyli go drużyny z Wysp Owczych. Tyle że redakcja 90minut tego nie wie albo celowo tę informację pomija.

c6743 - 26 września 2018, 22:32:25 - *.252.129.204
W Widzewie a wlasciwie u Smudy zagral raptem w 4 meczach az 60 min. Nie dostal prawdziwiej szansy. Gral w rezerwach i tam strzelil kilka goli. Smuda mial Inna koncapcje Bo pernamentnie stawial na mlodziezowcow napastnikow Stanek i Pienkowski a duet ten zdobyl bagatela 1 bramke przez cala runde... No ale Smuda im starszy tym bardziej uparty... Duzo by pisac o jego uprzedzeniu do niektorych grajkow

Steffen - 26 września 2018, 22:49:55 - *.adsl.inetia.pl
Wróci do RTS-u z wypożyczenia, to się zobaczy - albo zostanie na dłużej, albo odejdzie na stałe. Dotychczas w Widzewie szału niby nie zrobił, ale wydaje się, że chłopak papiery na niezłe granie, więc Widzew w sumie dobrze zrobił, wypożyczając go na pół roku.

fansport - 27 września 2018, 0:31:49 - *.dynamic.chello.pl