1 października 2018, 10:21:20 - euzi
Jakub Szymański w kadrze Górnika

Jakub Szymański został uprawniony do gry w Lotto Ekstraklasie w barwach Górnika Zabrze.

18-letni bramkarz w Górniku gra od sezonu 2015/16. W tym sezonie w drużynie rezerw zagrał już w ośmiu meczach III ligi.

Borubar - 1 października 2018, 10:27:49 - *.146.101.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przyda się konkurencja Tomkowi Losce, który delikatnie mówiąc nie jest ostatnio stabilnym punktem w kadrze zabrzan. Ogólnie ostatnio coś złego dzieje się w Górniku i osobiście tęsknię za Górnikiem z poprzedniego sezonu. Chciałbym, aby Górnik zaczął wygrywać i aby stadion znów pękał w szwach. Przecież jeszcze rok temu takie zespoły jak Legia, Jagiellonia i Lech zostały odprawiane z Zabrza z wynikiem 1:3. Wiosna tego roku już dawała niepokojące sygnały, że w Górniku coś się psuje. Udało się co prawda awansować do europejskich pucharów, ale była to tylko zasłona dymna. Szanuję Górnika (tak samo jak szanuję swoją ciocię z Zabrza), ale nie podoba mi się, że zespół się osłabił, a wzmocnień na horyzoncie nie widać.

Arczi - 1 października 2018, 10:55:11 - *.centertel.pl
Ja wszystko doskonale rozumiem, że grosz się nie przelewa, że ogólnie nie jest kolorowo. Trener Marcin Brosz potrafi pracować z młodzieżą, ale sam Jurgen Klopp ciężko by miał stworzyć mocną drużynę z 40% chłopaków którzy w tamtym sezonie w teorii spadli z III ligi. Jest to bardzo przykre..

Arczi - 1 października 2018, 10:57:35 - *.centertel.pl
Nie oczekuję cudu w tym sezonie. Żukowski, Angulo, Suarez i coraz to lepszy Ambrosiewicz i Smuga nie pociagna tego wózka. Co do pozycji bramkarza.. cenię niesamowicie Tomka Loske, bo to mój kumpel ale i on i ja i sztab szkoleniowy wie że przerwa w dniu meczowym..

Arczi - 1 października 2018, 10:59:25 - *.centertel.pl
..mu się przyda. Spokojny aczkolwiek intensywny trening i oddech na plecach konkurenta to dla niego będzie antidotum i być może po jakimś czasie znów Nam zacznie wygrywać mecze. Tylko wątpię by tą konkurencją był chłopak, który wczoraj puścił kolejne 3 bramki w meczu rezerw.
Górnik My Wierzymy!

Golu - 1 października 2018, 13:34:26 - *.play-internet.pl
A gdzie MIchalski mega bramkarz zakontraktowany na długie lata.Panie Bochenek co jest!?