[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 października 2018, 12:24:21 - huberts
eMME: Kamil Dankowski opuścił zgrupowanie reprezentacji

Kamil Dankowski ze Śląska Wrocław opuścił zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski i nie wystąpi w meczach eliminacji mistrzostw Europy przeciwko Danii (12 października, godz. 18:00, Ålborg) i Gruzji (16 października, godz. 18:00, Gdynia).

Obrońca doznał skręcenia stawu skokowego.


źródło: PZPN

matematyk - 10 października 2018, 13:56:38 - *.options-it.com
okropna kontuzja to moze oznaczac koniec karriery przy leczeniu jakie jest w Polsce

Kolo - 10 października 2018, 19:01:03 - *.dynamic.chello.pl
Nie jest to zawodnik, który porywałby swoją grą, eufemistycznie mówiąc. Do tego ostatnio zrobił się podatny na kontuzje.
Moim zdaniem wielkiej przyszłości przed nim nie ma, mimo że warunki rozwoju miał cieplarniane, bo dostał ogromny kredyt zaufanie w Śląsku, gdzie niejeden mecz zawalił, a niewiele miał dobrych momentów (pamiętam na pewno znakomite uderzenie z wolnego w stylu CR7).
Wiadomość o tej kontuzji jest bardzo lakoniczna. W skrajnych przypadkach może dojść do naderwania lub nawet całkowitego zerwania więzadeł. Oczywiście mam nadzieję, że to skręcenie pierwszego stopnia i nic poważnego się nie stało. Co innego subiektywna ocena prezentowanego poziomu, a co innego zdrowie.

Kiki - 10 października 2018, 22:14:45 - *.166.221.72
Pamietam jak kownackiego skreślili i co bierze dudki we wloszek

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas