13 października 2018, 13:54:16 - dyrovski
II liga: Mecz Stal St. W. - Rozwój opóźniony

Mecz 14. kolejki II ligi Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice z powodu awarii autokaru drużyny gości rozpocznie się około godziny 16:00.

Pierwotnie początek spotkania wyznaczono na godz. 15:00.

źródło: Rozwój Katowice

zks - 13 października 2018, 14:05:23 - *.flash-net.pl
Rozwój wygra

.......... - 13 października 2018, 14:12:49 - *.dynamic.mm.pl
na rowerach jada super

mencioozóg - 13 października 2018, 14:15:38 - *.bb.sky.com
do zks ---- Maly zaklad - jesli Rozwoj dzis wygra to ja ide do Czestochowy - pieszo ubrany jedynie w worek na kartofle ?.Jesli przegra - to Ty (zks) robisz trase Stalowa Wola - Katowice - "na stopa" bez ubrania w obie strony.

Słowem zab - 13 października 2018, 14:23:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl