16 października 2018, 19:49:25 - Bobek
eMME: Justas Lasickas i Titas Milašius wystąpili w reprezentacji Litwy

Justas Lasickas i Titas Milašius wystąpili w reprezentacji Litwy w wygranym 2-0 (0-0) meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Finalandią. Pomocnik Jagiellonii Białystok rozegrał całe spotkanie, zaś zawodnik Escolii Varsovia Warszawa wszedł w 89. minucie, zmieniając Justinasa Marazasa.

16 października 2018, 18:00 - Valkeakoski (Tehtaan kenttä)
Finlandia 0-2 Litwa
Justinas Marazas 51, Giedrius Matulevičius 90

żółte kartki: Aapo Halme, Leo Väisänen, Eetu Vertainen - Dovydas Virkšas, Aleksandr Levšin.

sędziował: Ioánnis Papadópoulos (Grecja).

W 90. minucie Giedrius Matulevičius (Litwa) nie wykorzystał rzutu karnego (Hugo Keto obronił).

6. Wyspy Owcze 10  7 10-20

W młodzieżowych mistrzostwach Europy zagra 12 drużyn - Włosi jako gospodarz turnieju są zwolnieni z eliminacji. Uprawnieni do gry będą zawodnicy urodzeni w 1996 r. i młodsi. Bezpośrednio do turnieju finałowego awansuje dziewięciu zwycięzców grup, a cztery najlepsze zespoły z drugich miejsc w grupach zmierzą się w barażach o kolejne dwa miejsca.

PL - 16 października 2018, 19:51:07 - *.gv.shawcable.net