16 października 2018, 22:24:33 - euzi
eMME: Lukáš Haraslín i Michal Sipľak zagrali w kadrze Słowacji

Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk) i Michal Sipľak (Cracovia) zagrali w reprezentacji Słowacji w przegranym 0-1 (0-0) wyjazdowym meczu grupy 2 eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy przeciwko Irlandii Północnej.

16 października 2018, 20:30 - Belfast (Windsor Park)
Irlandia Północna 1-0 Słowacja
Mark Sykes 62

żółte kartki: Jordan Thompson, Mark Sykes, Conor Hazard - Martin Šulek, László Bénes, Christián Herc, Andrej Fábry.
czerwona kartka: László Bénes (45. minuta, Słowacja, za drugą żółtą).

sędziował: Eitan Shemeulevitch (Izrael).

W reprezentacji Słowacji Sipľak rozegrał całe spotkanie, Haraslína w 69. minucie zmienił Róbert Boženík, a Milan Dimun (Cracovia) i Martin Košťál (Wisła Kraków) pozostali poza kadrą. W drużynie gości zagrał również wypożyczony z Cracovii do FC Nitra Tomáš Vestenický, którego w 58. minucie zmienił Nikolas Špalek.

Do finałów mistrzostw, które zostaną rozegrane w 2019 roku we Włoszech oraz San Marino, awansowała Hiszpania jako zwycięzca grupy.

fansport - 17 października 2018, 0:14:31 - *.dynamic.chello.pl
gwiazdorzy z naszej ekstraklapy i wszystko jasne, jaka liga, jakie gwiazdy, taki wynik.

Ziggy - 17 października 2018, 1:17:35 - *.w86-194.abo.wanadoo.fr
No tak, jeden z Wisły, drugi z Craxy, więc nie dziwota, że trener wolał nie ryzykować i posłał ich już przed meczem od razu na trybuny.

LEON - 19 października 2018, 6:09:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl