29 października 2018, 12:55:24 - huberts
1/16 finału Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1/16 finału Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 30-31 października.

30 października (wtorek):

Huragan Morąg - Arka Gdynia, godz. 13:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław, godz. 15:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Raków Częstochowa - Lech Poznań, godz. 17:45, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów, godz. 18:30, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).
Piast Gliwice - Legia Warszawa, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

31 października (środa):

Wisła Sandomierz - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 13:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).
Legionovia Legionowo - Górnik Zabrze, godz. 13:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Polonia Środa Wielkopolska - Odra Opole, godz. 13:00, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia, godz. 15:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Wisła Puławy - Rozwój Katowice, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Olimpia Grudziądz - Wisła Płock, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).
GKS Bełchatów - Miedź Legnica, godz. 18:30, sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn).
GKS Katowice - Jagiellonia Białystok, godz. 20:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

źródło: własne / PZPN

fansport - 29 października 2018, 13:14:31 - *.dynamic.chello.pl
ważne, żeby sędziowie sędziowali dobrze.

Do pedros - 29 października 2018, 13:38:45 - *.nat.nova.is
No napewno Lech wygra w Czestochowie, chyba w twoich snach.

mzG - 29 października 2018, 14:17:16 - *.centertel.pl
kolega z Tarnobrzega stawiając na GieKSę z Jagiellonią odleciał albo ma wiedzę tajemną, bo nie widzę przesłanek dla tego by zespół który nie potrafi wymienić trzech podań miał wygrać z zespołem ekstraklasowym
XD

fansport - 29 października 2018, 14:25:48 - *.dynamic.chello.pl
gks katowice to się już przygotowuje do nowego, trzecioligowego sezonu w 2 lidze, trzecioligowy, bo 2 liga, to trzeci poziom.

GKS Katowice - Jagiellonia Białystok 2

Borubar - 29 października 2018, 14:44:32 - *.146.0.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W tym Morągu może nieźle zawiać,ale Zbyszek Smółka ostoi się przed silnymi porywami ze strony graczy z Morąga. Jedną sensację gracze Huraganu już sprawili, ale wygrać w tym sezonie z Zagłębiem Lubin mógł dosłownie każdy. Nie umniejszam jednak sukcesu graczy z Morąga, bo w porównaniu z graczami Zagłębia są typowymi amatorami, którzy w piłkę grają dla przyjemności. Ciekawie może być w Bytowie, bo Śląsk ostatnio jest skuteczny na wyjazdach i serwuje pogromy gospodarzom. Z kolei Bytovia już miała okazję pokonać wrocławian w PP, więc szykuje się ciekawe widowisko. Również w Częstochowie możemy być świadkami kolejnej kompromitacji trenera, któremu przeszkadza wiatr i inne zjawiska pogodowe. Myślałem, że polska liga uwolni się w końcu od wszelkiej maści Dyzmów, ale prędzej chyba Odra przepłynie przez Warszawę....

Zes - 29 października 2018, 15:06:05 - *.hsd1.il.comcast.net
A gdzie mecz Wigry- Stomil?

waldi - 29 października 2018, 16:06:26 - *.136.40.2
Zes mecz 7 Listopada tak jak
KP Starogard Gdański - Puszcza Niepołomice Resovia - Lechia Gdańsk

Kks - 29 października 2018, 16:51:42 - *.115.130.31.wireless.dyn.drei.com
Lech może wgrać pod warunkiem, że do Częstochowy przyjedzie Lech II.

fansport - 29 października 2018, 18:24:44 - *.dynamic.chello.pl
wszyscy gracie jak rezerwy, pewnie z pucharów też odpadliście, bo graliście rezerwami, bez znaczenia, czy lech 1, czy lech 2, jest dokładnie tyle samo wart, nie ma różnicy, pięć goli u siebie z wisłą straciliście pewnie dlatego, bo graliście z wisłą rezerwami, z pogonią trzy straciliście, bo graliście rezerwami, to ja mam pytanie, kiedy zagracie wreszcie pierwszym składem i czy jeszcze w tym sezonie ?

Łoża S. - 29 października 2018, 19:12:37 - *.dynamic.chello.pl
Będą jakieś mecze w TV¿ Dzięki za info

Mee - 29 października 2018, 20:08:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fansport:żebyś się nie zdziwił w maju

fansport - 29 października 2018, 21:40:09 - *.dynamic.chello.pl
no to będę czwarty raz rzędu "zdziwiony".

ArekCesar - 29 października 2018, 21:52:41 - *.oxylion.net.pl
Mee nie pisz z nim. On nie jest godnym do dyskusji. Nawet ironii Kks nie skumał.

pablo - 29 października 2018, 22:19:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Chojniczanka Chojnice 0-1 Legia Warszawa mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu dogrywki w meczu ŁKS - Lech" może mi to ktoś łaskawie wytłumaczyć? Co ma piernik do wiatraka?

fansport - 29 października 2018, 23:17:12 - *.dynamic.chello.pl
"ironii", ha, ha, akurat, ironia to nie była, tylko wpis i to bez sensu, bo z błędem, zamiast raków, wpisał lech.

Arek - 30 października 2018, 0:17:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bo obydwa te mecze były w tv. A przez dogrywkę pory się nakładały. Gdyby były karne pewnie było by większe opóźnienie.

wikiadax - 30 października 2018, 9:02:45 - *.204.194.98
dla Rakowa dzisiaj ostatni z serii 4 "meczy prawdy"... Jak zagrają z Lechem tak jak w sobotę, to o perespektywy można być spokojnym, gdyż będzie to świadczyć, że drużyna potrafi się bardzo dobrze mobilizować na trudnych przeciwników i zarazem grać pod presją wyniku. W pucharach z taką postawą mogą zajść daleko. I nie jest to żadna "napinka" jak zaraz zaczną tu co niektórzy się oburzać, tylko proste spostrzeżenie.

ss - 30 października 2018, 10:24:52 - *.dynamic.chello.pl
Lech odpadnie z powodu słabego dopingu, braku flag na sektorze oraz słabej gry

lin - 30 października 2018, 11:17:16 - *.43.211.105.ipv4.supernova.orange.pl
Jak tam Bełchatowiaczki? Znów sędzia wykartkuje rywala? W Pucharze Polski też to działa, czy tylko w lidze?

Xl - 30 października 2018, 12:21:58 - *.play-internet.pl
Jak to? Zabrakło miejsca dla Rafała Rokosza z Katowic?! Tak cudnie ostatnio sędziował mecz Widzew Bełchatów. Dodatkow pan Przesmycki zapewnia ze taki dobry,doswiadczony i mocny psychicznie arbiter! A tu go nie uwzględniaja. Paranoja jakaś!

Benson - 30 października 2018, 12:46:39 - *.unknown.vectranet.pl
Pewne typy. Wygrane Śląska i Legii. Kursy powyżej 2zł.