2 listopada 2018, 22:24:28 - euzi
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w wygranym 5-1 (2-0) spotkaniu 11. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Empoli. To czwarte ligowe trafienie 24-letniego reprezentanta Polski w tym sezonie.

2 listopada 2018, 20:30 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 5-1 Empoli FC
Lorenzo Insigne 9, Dries Mertens 38, 64, 90, Arkadiusz Milik 90 - Francesco Caputo 58

żółte kartki: Ismaël Bennacer, Giovanni Di Lorenzo (Empoli).

sędziował: Luca Pairetto (Nichelino).

Milik w 83. minucie zmienił Piotra Zielińskiego. Na ławce rezerwowych Empoli pozostał czekający na debiut Michał Marcjanik.

Napoli jest wiceliderem z dorobkiem 25 punktów po 11 meczach. Empoli jest na 18. miejscu i ma sześć "oczek".

Zibi33 - 2 listopada 2018, 22:34:56 - *.dynamic.chello.pl
Szcześciarz Szczęścia.

1920 - 2 listopada 2018, 22:35:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O, Arek wreszcie trafił na 90minut

dyziojan - 2 listopada 2018, 22:52:49 - *.232.175.244
Co nie zmienia faktu, że Milik Arkadiusz jest drewniakiem.

cool - 2 listopada 2018, 23:07:24 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Arek . Mimo że trzy bramki strzelił Martens to jednak wszystkie agencje światowe uznały Arka największym bohaterem meczu !!!

G.Skwara - 2 listopada 2018, 23:11:43 - *.dynamic.chello.pl
Prawdopodobnie najlepszy piłkarz w Europie.

Epikur - 2 listopada 2018, 23:18:55 - *.147.35.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
32 bramki gw Eredivision, 14 bramek w Serie
A, 11 bramek w Ekstraklasie, 2 bramki w Bundeslidze. 24 lata na karku. Ile Ty bramek, krytyku, miałeś na koncie w tym wieku? Ile miał Lewandowski, Boniek i Lato?

Mk - 2 listopada 2018, 23:22:25 - *.play-internet.pl
A już mówili że Milik się skończył...

Fan90Slups - 2 listopada 2018, 23:24:49 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Milik się jeszcze rozkręci;)

Zibi33 - 2 listopada 2018, 23:38:37 - *.dynamic.chello.pl
Do Epikur. Grzegorz Lato w wieku 24 lat został królem strzelców na MŚ w 1974 r i zajął 3 miejsce z reprezentacją w owych mistrzostwach.

AZARIASZ - 2 listopada 2018, 23:44:33 - *.centertel.pl
Gol cieszy ale kolejny raz Arek gra ,, ogon ''... 7 minut ? Przed Milikiem dwie / trzy opcje :
1) zacząć hurtowo strzelać gole licząc na to że Carlo da mu grać w 1 składzie
2) strzelać jak do tej pory licząc na to że Carlo da mu grać w 1 składzie
3) robić po prostu swoje godząc się z losem rezerwowego i szykując sobie wypad z Neapolu

787 - 2 listopada 2018, 23:46:11 - *.dynamic.chello.pl
Strzelali wszyscy włącznie z masażystą, to i on trafił ;)

kibol - 3 listopada 2018, 0:08:52 - *.gw.usyd.edu.au
Nawet najlepszy raz sie mysli. Trudno.

leon - 3 listopada 2018, 0:29:28 - *.153.152.18
Dobrze że mu zeszła, bo inaczej by nie trafił

@Zibi33 - 3 listopada 2018, 0:32:58 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
I co, myślisz Człowieku, że faktem, iż G. Lato był królem strzelców Mistrzostw (ile to goli?) - to zlikwidowałeś inny fakt, że A. Milik w tym wieku tyle tych goli strzelił, co Epikur wyliczył? Co więcej - Epikur nie twierdził, że A. Milik już zrobił więcej dla polskiej piłki niż G. Lato. Sądzę też, że i G. Lato sam by powiedział, że niezły jest wynik A. Milika - i życzy mu dalszego rozwoju, by był znaczącym napastnikiem. Natomiast Epikur pisał, by może wreszcie do niektórych pał trafiło trochę rozumu. Co prawda, ja nie podzielam jego ufności, niestety wiem, że wielu, wielu leczy tak kompleksy - i będą tak leczyć, cokolwiek by im uprzytomnić, jak zresztą wykazały zaraz następne tu komentarze i kto wie, czy ten od Zibi33 też nie wpisuje się w tę listę kompleksów leczonych przez zgnojenie kogoś, co więcej osiągnął, ale właśnie powinęła mu się trochę wina, bo faktycznie trudny okres A. Milika - a i P. Zieliński nie wiadomo, czy wiara Ancellottiego w końcu się nie wyczerpie i się podda, co do robienia z P. Zielińskiego ściśle europejskiego formatu.

kibol - 3 listopada 2018, 2:36:04 - *.gw.usyd.edu.au