[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


6 listopada 2018, 12:04:28 - dyrovski
Stomil został dokapitalizowany

Na dzisiejszej sesji Rady Miasta Olsztyn podjęto decyzję o dokapitalizowaniu pierwszoligowego Stomilu kwotą 500 tys. zł. Pieniądze na podwyższenie kapitału zakładowego wyłoży gmina Olsztyn.

Na sesji obecnych było 24 radnych. Wszyscy zagłosowali za dokapitalizowaniem.

wislak - 6 listopada 2018, 12:10:17 - *.98.12.148
patologia... i jedzie taki trup, na nic ich nie stac, finansowani z pieniedzy pracujacych obywateli Olsztyna (ktory tez do bogatych miast nie nalezy) i tak to sie kreci

qwerr - 6 listopada 2018, 12:10:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kolejna reanimacji trupa

picolo - 6 listopada 2018, 12:14:21 - *.116.237.10
Poco taka kasa na trupa? Już innych możliwości wydania tych pieniędzy niema tylko na kopaczy z podupadającego klubu???

qwe - 6 listopada 2018, 12:23:43 - *.static.ip.netia.com.pl
Stomil został zdekapitalizowany

gosc - 6 listopada 2018, 12:23:51 - *.icpnet.pl
Przeczytałem zdekapitowany.

pakerhFA - 6 listopada 2018, 12:48:06 - *.146.196.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@gosc ja tak samo, to by było najlepsze rozwiązanie

Mama je - 6 listopada 2018, 12:49:01 - *.dyn.telefonica.de
Nie można kogoś zdekapitalizować jeśli jest niedokapitalozowany 😀

Nubian - 6 listopada 2018, 12:50:37 - *.dynamic.chello.pl
Nie mówię "100% NIE dla finansowania klubów z pieniędzy mieszkańców", bo jednak klub może odgrywać rolę w szeroko rozumianej promocji sportu. Natomiast kiedy rzuca się kasę podatników na pokrycie wypłat piłkarzy, to już jest patologia.

Erich - 6 listopada 2018, 13:01:24 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
Po co czytacie piłkarskiego newsa o Stomilu skoro jesteście przeciwni finansowaniu piłki i/lub nie kibicujcie Stomilowi (skoro chcecie jego upadku). Pozdro dla Stomilu od normalnego kibica GieKSy, obyście nie zniknęli z piłkarskiej mapy Polski

Ya - 6 listopada 2018, 13:09:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olsztyn to miasto kompleksów . Na wyrost chce być metropolią , na wyrost tramwaje , lotnisko , klub którego toczy nowotwór jest studnią bez dna . Obojętnie ile pieniędzy by nie dostał to i tak zawsze z długami i bliski bankructwa.

Paolo KKS - 6 listopada 2018, 13:38:35 - *.centertel.pl
Pół miliona pomoże?

BI - 6 listopada 2018, 13:45:52 - *.centertel.pl
Za chajs miasta baluj.

Gal - 6 listopada 2018, 13:51:05 - *.nat.nova.is
Stadionu nie maja zatrzymali sie na czasach Zejera, Bako, Dylusia i Ribakowa.Olsztynska gimbaza i tak nie wie o co kaman.

BeeSKa - 6 listopada 2018, 14:32:30 - *.adsl.inetia.pl
Pytanie dla ludzi w temacie. Czy istnieje jeszcze jakakolwiek współpraca klubu z Michelinem? Gdyby nie wyprzedaż większości zakładów w Polsce, to taki klub mógłby mieć naprawdę porządnego lokalnego sponsora. Trochę to smutne, że w wielu większych miastach typu Olsztyn, Zabrze czy nawet we Wrocławiu ciężko znaleźć sponsora na poziomie. Przecież Olsztyn to jedno z największych miast w tej I lidze...

BeeSKa - 6 listopada 2018, 14:37:41 - *.adsl.inetia.pl
Co nie zmienia faktu, że funkcjonowanie klubu który co pół roku musi modlić się o dofinansowanie i to na poziomie I ligi jest bezsensowne (nie obrażam kibiców Stomilu!!) Lepiej już grać poziom niżej, tak aby nie było problemów finansowych. Lepiej poczekać kilka lat i ustabilizować sytuacje w klubie. A przecież Olsztyn to największy ośrodek na Warmii/Mazurach.

zomo1 - 6 listopada 2018, 14:49:15 - *.centertel.pl
A może by tak zamiast żebrać o pieniądze podatników poszukać sponsorów? Postkomunistyczny klub z postkomunistyczną mentalnością. Zaorać

lilek - 6 listopada 2018, 16:04:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za 500 koła ile by było obiadów dla biednych dzieci w szkołach.

Juras - 6 listopada 2018, 16:40:54 - *.dip0.t-ipconnect.de
co do sponsorów to naprawdę chore są stawki wynagrodzeń piłkarzy,sorry w Polskiej lidze raczej kopaczy......chciałby ktoś w swojej firmie zatrudniać ludzi którzy o swoim zawodzie nie mają zielonego pojęcia?????? Sami sobie odpowiedzcie

camel - 6 listopada 2018, 17:45:39 - *.ip.xs4all.nl
jak by nie pieniadze ktore olsztyn ciagnie z Elblaga co go powinno nie byc w tym szuwarowo bagiennym wojewodztwie to stomil by juz dawno byl w lidze okregowej i teraz sa dwa biedne miasta Elblag i olsztyn zamiast tylko jednego

WróżMaciej - 6 listopada 2018, 18:02:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Proszę Cię kolego, nie startuj z tym patologicznym Elblągiem, bo to nie wypada wśród ludzi...

groclin - 6 listopada 2018, 18:09:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to tam ze 4 miliony jest budżet na pierwszą drużynę Tyle Łęczna ma w 2.Lidze albo i więcej z 5

N - 6 listopada 2018, 18:32:25 - *.146.160.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Znowu elbląska depresja daje o sobie znać. Co za niedowartościowani ludzie - zawiść i zazdrość od lat, zarówno o ciekawsze miasto (w Olsztynie studiuje i mieszka sporo osób z Eb, a czy ktoś słyszał o odwrotnej sytuacji?), jak również o lepszy klub. Wyrazy współczucia...

Cleo - 6 listopada 2018, 20:22:31 - *.dynamic.mm.pl
To tak jak z ZUSem. Trupa trzeba utrzymywać przy życiu.

nke - 7 listopada 2018, 7:19:33 - *.play-internet.pl
olsztyn jak zwykle chce sie wywyzszyc przed innymi miastami z regionu-kompleksy, a prawda jest taka ze do robory jezdzicie do Gdanka, a na dobra pilke do Bialegostoku... Klub- Trup .Patologia poszecie? patologia sa wasze dlugi wobec zawodnikow i urzedow..Ogarnijcie to najpierw do konca a pozniej kozaczcie,sytuacja trwa u was juz od paru sezonow..Za wysokie progi dla was.

mic - 7 listopada 2018, 10:15:28 - *.146.36.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
pataolgia polskiej piłki nożnej...

Luka - 7 listopada 2018, 11:21:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najpierw nich wybudują stadion bo grać na czymś takim to wstyd. Wszystkie inne miasta już dawno odjechały Olsztynowi.

Stomil - 7 listopada 2018, 12:46:40 - *.centertel.pl
No na pewno żeby zobaczyć dobrą piłkę Olsztyn musi jeździć do Białegostoku. Może od razu do Warszawy? Co Ty miałeś z geografii chłopie? Dużo bliżej są układowicze z Gdańska to po co miałby ktoś jeździć na Białoruś. Dwa, że nawet nie ma sensu porównywać Olsztyna do Elbląga i choćby ktoś chciał zaklinać rzeczywistość to tak Stomil Olsztyn to największy klub na Warmii i Mazurach i to się długo nie zmieni.

matematyk - 7 listopada 2018, 13:48:56 - *.options-it.com
Kazdy z mieszkancow Olsztyna dal 3 zl czy tego chca czy nie chca

Do stomil - 7 listopada 2018, 14:26:22 - *.play-internet.pl
tak Najwiekszy,ale i Najbiedniejszy ,Najbardziej zadluzony... To ty nie porownuj swojego klubiku do innych z regionu, bo to kpina. Derby z Jeziorakiem was czekja, i tyle.

Ya - 7 listopada 2018, 15:22:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby te pół bańki wystarczyło na uratowanie klubu to widziałbym sens . Niestety ale wydaje się , że to przedłużanie agonii . Utrzymywanie nie zbilansowanego finansowo klubu na tym szczeblu rozgrywek nie ma sensu . Te pieniądze nie wystarczą na ZUS i zaległe wynagrodzenie dla piłkarzy.

Ag - 7 listopada 2018, 17:00:15 - *.centertel.pl
Najwięcej do powiedzenia w tym temacie mają kibice z Elbląga. I kto tu ma kompleksy Olsztyna.

Do Ag - 7 listopada 2018, 18:18:39 - *.play-internet.pl
Tak jak olsztyn pod newsami o Olimpii,odbijanie pileczki, jedni zadowoleni z niepowodzen drugich.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas