[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


6 listopada 2018, 12:39:01 - mogiel
Terminarz 17. kolejki Ekstraklasy

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 17. kolejki Ekstraklasy.

17. kolejka:

30 listopada (piątek):

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk, godz. 18:00
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia, godz. 20:30

1 grudnia (sobota):

Wisła Płock - Górnik Zabrze, godz. 15:30
Miedź Legnica - Wisła Kraków, godz. 18:00
Legia Warszawa - Korona Kielce, godz. 20:30

2 grudnia (niedziela):

Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin, godz. 15:30
Cracovia - Lech Poznań, godz. 18:00

3 grudnia (poniedziałek):

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin, godz. 18:00


źródło: własne / Ekstraklasa SA

dsff - 6 listopada 2018, 12:53:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trochę dziwne, że Piast - Pogoń w poniedziałek, bo to chyba jest hit tej kolejki

Kol - 6 listopada 2018, 12:55:53 - *.centertel.pl
Pogoń i Piast mają mało kibiców więc dlatego niewielkie zainteresowanie tym meczem.

fadg - 6 listopada 2018, 12:59:45 - *.unknown.vectranet.pl
Czemu w niedzielę o 18:00 mecz jednych z najbardziej dołujących drużyn w tym sezonie?? Jestem ciekaw kto ustalał ten terminarz

StarySosn - 6 listopada 2018, 13:06:08 - *.play-internet.pl
Jazda ZAGŁEBIE z lubinkami w Sosnowcu i czekamy na polonie bytum.ZSH

viking - 6 listopada 2018, 14:04:00 - *.236.186.191
To jest zwykłe h.....stwo. Arka gra 26.11. cięzki mecz z Wisłą K. i od razu w piatek 30.11.z Jaga W Białem.Moze ten mecz z Jagą zrobić 27.11.??

dino(L) - 6 listopada 2018, 14:05:40 - *.173.108.201
viking, cicho, bo zaraz Borubarowi teoria się posypie, ze terminarz jest jak zwykle pod Legię.

słoma - 6 listopada 2018, 14:07:03 - *.dynamic.chello.pl
Może ten departament opublikowałby już pozostałe tegoroczne kolejki. Od połowy grudnia ludzie mają sporo różnych przedświątecznych obowiązków, niektórzy wyjeżdżają i łatwiej byłoby wszystko rozplanować.

BeeSKa - 6 listopada 2018, 14:18:24 - *.adsl.inetia.pl
Jedno z ciekawszych spotkań, dla mnie najciekawszym! Śląsk vs Lechia w piątek o 18.00... kto ustala ten terminarz? Dużo słabsze zestawienia są w sobotę/niedzielę! Jestem pewien, że w Sobotę o 20.30 na Śląsku byłoby co najmniej 5K więcej ludzi. Za to w sobotę postaram się znaleźć czas na wypad na Miedź (godzinka drogi ode mnie), oglądając porażkę Wisły.
Śląsk vs Lechia X/2
Jaga vs Arka 1
Płock vs Górnik 1
Miedź vs Wisła 1
Legia vs Korona 1
Sosnowiec vs Lubin X/2
Piast vs Pogoń 1/X

CieszynZS - 6 listopada 2018, 14:46:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zagłebie Jest Tylko Jedno Sosnowieckie

Borubar - 6 listopada 2018, 15:05:09 - *.146.168.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@dino(L)
Jaka teoria?zaraz tam teoria. Dla mnie absolutnie irracjonalną decyzją PZPN-u jest to, że po raz kolejny mecz Śląska z Lechią jest rozgrywany w piątek o godzinie 18:00. Pozostałe decyzje mnie nie obchodzą. Mam na to wywaloną torbę.

spider - 6 listopada 2018, 15:07:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najpierw dajmy im dokończyć rundę i 15 kolejkę.

MM. - 6 listopada 2018, 15:13:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten terminarz ustala Ekstraklasa pod nadziorem telewizji w ktorej pokazuja mecze Ekstraklasy, a telewizja ustala z innymi ligami zeby kibice mogli wiecej obejrzec ciekawych spotkan

On84 - 6 listopada 2018, 15:57:27 - *.dynamic.mm.pl
17 kolejka zostanie przełożona że względu na strajk policji!!!

Benek - 6 listopada 2018, 16:18:48 - *.dynamic.chello.pl
Tylko porażka! Śląsk Wrocław tylko porażka !

Marek - 6 listopada 2018, 17:07:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piast - Pogoń w poniedziałek bo od wt.do.czw. gra PP a oni już nie grają

Konon - 6 listopada 2018, 23:57:30 - *.play-internet.pl
Cracovia Lech niedziela 18...niezły stand up

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas