[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


6 listopada 2018, 14:28:17 - bartekwr9
Fortuna I liga: Mecz Stal M. - Puszcza 28 listopada

Z powodu powołań piłkarzy do reprezentacji Polski mecz 19. kolejki Fortuna I ligi pomiędzy Stalą Mielec a Puszczą Niepołomice zostanie rozegrany 28 listopada o godzinie 19:00.

Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany 17 listopada o godzinie 16:00.


źródło: Stal Mielec

Zaja - 6 listopada 2018, 14:31:31 - *.protonet.pl
W Jastrzębiu może być ktoś powołany>?

jaszczur - 6 listopada 2018, 14:31:51 - *.dynamic.mm.pl
Szopkę zaczynamy za 3.2.1...

Witkowski - 6 listopada 2018, 14:36:25 - *.centertel.pl
W tym sezonie dobijemy chyba do 35-40 meczów przełożonych wyłącznie z powodu głupoty PZPN (bo trudno nazwać to inaczej).

Klops - 6 listopada 2018, 14:43:00 - *.25.114.129
Stal Mielec 2 liga WON!!

Anatol.28 - 6 listopada 2018, 14:46:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To dopiero głupota

tom - 6 listopada 2018, 15:04:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
klops trollu wypuścili cie

j-23 - 6 listopada 2018, 15:23:07 - *.internetdsl.tpnet.pl
Czegoś nie rozumiem! To kadry zespołów ile liczą zawodników? 11???

Remek - 6 listopada 2018, 16:22:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Klops won!!!!

Legła - 6 listopada 2018, 16:47:55 - *.147.5.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A niby kogo powołali z tych dwóch zespołów Czyżby nie było chłopców do podawania piłek.

Foksu - 6 listopada 2018, 17:12:42 - *.96.236.209.tvksmp.pl
Jeżeli stal nie ma chłopców do podawania piłek niech kibice podają i tak na stadionie zero dopingu! W pro junior system stal na 12 miejscu hahahah!

H - 6 listopada 2018, 17:37:49 - *.dynamic.mm.pl
Mecz przelozony na wniosek Puszczy Niepolomice ze wzgledu na powolanie bramkarza do u-20.

Chestero - 6 listopada 2018, 18:37:43 - *.toya.net.pl
Niniejszym cyrk z przekładaniem meczów uważam za otwarty!

SM39 - 6 listopada 2018, 19:01:43 - *.87.3.251
O jest i klops z resovii - wpisuj sobie pod meczami swojego klubu w 2 lidze swoje wypociny.

Oko - 6 listopada 2018, 19:03:31 - *.dynamic.chello.pl
Foksu, jeżeli za brak dopingu uważasz nieobecność pajaców z kotwicami i orłami na dupie i racami to rzeczywiście nie ma. A o prawdziwy doping się nie martw bo jest o niebo lepszy niż na twoim blaszanym stadioniku z kilkoma rzędami.

Foksu - 6 listopada 2018, 19:14:40 - *.96.236.209.tvksmp.pl
Oko jeżeli ty uważasz za doping skrobanie słonecznika to faktycznie dominujecie w całej Europie szkoda tylko ze na wyjazdach was nie ma w tedy prowadzicie doping przed telewizorem??

SM39 - 6 listopada 2018, 19:16:26 - *.87.3.251
tego czegoś w czestochowie nie mozna nazywać stadionem dlatego foksu w przypadku awansu będzie jeździł do Sosnowca albo Bełchatowa.

Foksu - 6 listopada 2018, 19:49:49 - *.96.236.209.tvksmp.pl
SM39 po pierwsze jak chcesz się wypowiedzieć to poczytaj przepisy bo brakuje ci troche wiedzy!! I muszę cię posmucić ale stadion będzie dopuszczony do ekstraklasy!!

SM39 - 6 listopada 2018, 20:25:41 - *.87.3.251
Jak go przebudujecie do 07/08/2019 to będzie dopuszczony - zostało Wam 8 m-cy. Na razie nie macie nic. Czy zdążycie z kopią stadionu z Niecieczy nie mając jeszcze finansowania to mnie ani ziębi ani smuci. Zajmij się więc swoim klubem i pisz te swoje gnioty pod newsami z rakowa.

Foksu - 6 listopada 2018, 20:39:54 - *.play-internet.pl
Znowu Ci się coś SM pomyliło czytaj ze zrozumieniem do końca kwietnia stadion musi byc dostosowany murawa będzie do końca stycznia dołożone będzie 500 miejsc i stadion gotowy.

Sm - 6 listopada 2018, 22:21:23 - *.dynamic.mm.pl
Stadion bedzie gotowy na druga lige...pajacu z czestochowy wasz stadion nigdy nie bedzie gotowy

Eddie - 6 listopada 2018, 22:48:14 - *.play-internet.pl
Nie sądzę aby ten obiekt w Częstochowie , bo trudno to nazwać nawet stadionem był gotowy na czas w razie awansu, ale też nie wierzę aby Raków nie dostał licencji. Zaczną się gadki o duchu sportu i takie tam. Dostaną jakieś śmieszne nadzory i na takiej prowizorce pojadą przez sezon. My w Mielcu musimy tylko liczyć na siebie i wierzę że się uda. Inna sprawa że ten obiekt może się równać ze Stomilem, Sosnowcem. To się nawet do 2 ligi nie nadaje.

zaja - 6 listopada 2018, 22:57:34 - *.237.224.134
SM co Ciebie to interesuje gdzie będzie grał Raków i gdzie bedą jeżdzic kibice. Czujesz zazdrość że starciliście początek sezonu i nawet Lato w Was nie wierzy?

levy - 6 listopada 2018, 23:30:58 - *.static.isp.enf.pl
@Foksu- najpierw musicie wejść do ligi, a to jeszcze nie jest przesądzone. Dlatego opowieści o tym, czy stadion zostanie dopuszczony czy nie są przedwczesne. Jednak gdyby trzymać się wymogów, to nie powinniście dostać licencji nawet na I ligę. Takie "stadioniki" jak wasz są w czwartych ligach, nic żadnej z drużyn z tych lig nie ujmując. A co do młyna - jak na 220 tys miasto to za bardzo nie macie czym się pochwalić.

zaja - 7 listopada 2018, 0:14:32 - *.237.224.134
Raków sobie poradzi na boisku i w procesie licencyjnym. Obie kwestie zostana rostrzygniete max do 15 kwietnia. Będzie Was boleć...

Foksu - 7 listopada 2018, 5:24:40 - *.96.236.209.tvksmp.pl
levy a jakiego wymogu nie spełnia stadion Rakowa na 1 lige?? Bo widze że ty masz chyba inne przepisy niż pzpn!!

lolo - 7 listopada 2018, 11:38:44 - *.136.247.186
jest jeszcze masa meczy i wiele druzyn moze wejsc.przypomnijcie tamta wiosne co sie dzialo.Choiniczanka i Odra po jesieni tez trabili o ex.takze zluzujcie

cvg - 8 listopada 2018, 21:25:28 - *.dynamic.mm.pl
jest jeszcze masa meczy i wiele druzyn moze wejsc.przypomnijcie tamta wiosne co sie dzialo.Choiniczanka i Odra po jesieni tez trabili o ex.takze zluzujcie
różnica jest taka że teraz jedna drużyna ma 8 pkt przewagi nad 3 (a w sumie to więcej bo wygrała z nią) a na wiosnę zostaje nie pół sezonu a -4 mecze mniej...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas