[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 listopada 2018, 13:34:09 - euzi
LN: Thiago Cionek powołany do reprezentacji

Thiago Cionek z włoskiego SPAL 2013 został powołany do reprezentacji Polski na mecz towarzyski przeciwko Czechom (15 listopada, 18:00, Gdańsk) i spotkanie Ligi Narodów z Portugalią (20 listopada, 20:45, Guimarães).

Powołanie 32-letniego obrońcy ma związek z urazem pachwiny Kamila Glika, którego doznał we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów Monaco - Club Brugge. Mimo kontuzji Glik pojawi się na zgrupowaniu kadry.


źródło: PZPN

Wawa - 7 listopada 2018, 13:35:09 - *.147.99.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale jaja

KCH - 7 listopada 2018, 13:35:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
'weszło' się zapłacze :D

ssxl - 7 listopada 2018, 13:41:39 - *.play-internet.pl
Bardzo dobrze

matematyk - 7 listopada 2018, 13:42:09 - *.options-it.com
kulawego zastepuja garbatym to jak Monaco ostatnio przedzie to dramat

Borubar - 7 listopada 2018, 13:42:54 - *.146.64.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Śmiech na sali z tym powołaniem. Rozumiem powołania Buksy, Matynii, nawet będącego w słabej Lewandowskiego, ale powołania Cionka nie rozumiem absolutnie. Ciekawe jakim kryterium w tym powołaniu kierował się Jurek. Przecież ten obrońca strzelił samobójczą bramkę w swoim najważniejszym turnieju w życiu. O ile trafienie samobójcze mogło zdarzyć się każdemu, to akurat Cionka nie można w żaden sposób usprawiedliwić. Tak doświadczony obrońca nie może stać tyłem do bramki w momencie oddawania strzału przez przeciwnika. Brzęczek chyba nie do końca przeanalizował tamtą sytuację, albo kompletnie o niej zapomniał. Pełny tajemnic jest ten nasz Jurek. To jakaś abstrakcja, że obrońca, który jest współodpowiedzialny za porażkę z Senegalem dostaje powołanie i jest usprawiedliwiony za tego samobójczego gola. Jerzy przejrzyj na oczy, bo za chwilę może być za późno, bowiem dymisja czai się tuż za rogiem.

ree - 7 listopada 2018, 13:44:10 - *.elwico.pl
Czemu Pazdan?

kon - 7 listopada 2018, 13:44:41 - *.bb.sky.com
Brawo Thiago. Powodzenia.

erge - 7 listopada 2018, 13:47:16 - *.dolsat.pl
W towarzyskim meczu to już naprawdę mógłby dać szanse temu Wiluszowi czy jakiemuś młodemu, a nie cały czas powołują tego starego łamagę Cionka.

mirooo - 7 listopada 2018, 13:47:26 - *.dynamic.chello.pl
Tonący Brzęczek Cionka się chwyci ;)

fansport - 7 listopada 2018, 13:50:12 - *.dynamic.chello.pl
no to brzęczek tym samym udowodnił, że od początku nie miał żadnego pomysłu na reprezentacje, a jak go prezes nie zwolni, to powinien polecieć w trymiga razem ze swoim kolegą prezesem.

Zielony - 7 listopada 2018, 13:51:18 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Nasza kadra to obraz rozpaczy niema nic tylko bramkarz i lewy któremu już niechce sie szukać gry , nasza kadra wygląda jak stado owiec z pasterzem w bramce i wilkiem z przodu , dowodzi nami baran

Gal - 7 listopada 2018, 13:56:48 - *.nat.nova.is
Jak trwoga to do Cionka. Facet powinien sie wypiac na te ochlapy Brzeczka.

fansport - 7 listopada 2018, 14:01:07 - *.dynamic.chello.pl
to są raczej owce bez dobrego pasterza.

Anka - 7 listopada 2018, 14:04:02 - *.146.224.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brzeczku ty mój. No jak ma być lepiej?No jak.

BOT - 7 listopada 2018, 14:12:20 - *.147.232.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Śmiałem się, kiedy Boniek wziął swojego kolegę na stanowisko selekcjonera reprezentacji (którego najlepszym trenerskim "sukcesem" było 5 miejsce w lidze, której mistrz dostaje baty od luksemburczyków, kazachów, mołdawian itd.), ale Jerzy Brzęczek kompromituje się (i nas) bardziej, niż się można było spodziewać... Sięgać po 32-letniego brazylijczyka (jakiegoś czwartego sortu, jeśli o umiejętności piłkarskie chodzi), to tragedia. Dodając jeszcze indolencję taktyczną - kopnij i biegnij, mamy cudowny obraz polskiego folwarku piłki skopanej. To nie jest już śmieszne...

salto - 7 listopada 2018, 14:19:18 - *.play-internet.pl
Naprawde nie ma lepszych przeciez on jest cienki jak sznurek snopowiazalki!!!!popisal sie na MŚ,Wyjazd z nim ale bedzie beka z niego!!!!Jak mamy napastnikow to nam koncza sie obroncy!!!Szkoda Glika !!!Gliku wracaj szybko bo widzisz co sie dzieje!!!

Borubar - 7 listopada 2018, 14:21:14 - *.146.100.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
5 miejsce, które ugrał Jurek z Płockiem, to też nie jest do końca jego zasługa. Warto sobie przypomnieć, że przejmował drużynę po Marcinie Kaczmarku, który trenował Wisłę Płock klika ładnych lat, więc zespół był zgrany i nie ważne czy po Kaczmarku przyszedłby Jurek, Zenek, Stasiu, albo Czesiu. Każdy kto by przejął wtedy zespół miałby taki dam wynik jak Jurek (a może nawet lepszy). Nie widzę więc sensu w tym,aby podziwiać Jurka za wynik jaki ugrał w poprzednim sezonie. Dla mnie wyznacznikiem jego umiejętności była praca w Rakowie Częstochowa, Lechii Gdańsk i GKS- ie Katowice .

Fan - 7 listopada 2018, 14:30:28 - *.play-internet.pl
http://lechia.gda.pl/news/25199/

micał6 - 7 listopada 2018, 14:37:25 - *.ksinternet.pl
Borubar....każdy obrońca powinien stać tyłem ..dupą...do bramki.

arpol - 7 listopada 2018, 14:39:58 - *.109.146.253
Borubar: "Tak doświadczony obrońca nie może stać tyłem do bramki w momencie oddawania strzału przez przeciwnika".
BEZ KOMENTARZA...

Pogoń - 7 listopada 2018, 14:41:33 - *.centertel.pl
Słuchaj konfidencie barubarze, Cionek został powołany bo gra regularnie w klubie! Parę miesięcy temu wychwalałeś Brzęczka pod niebiosy a jak został trenerem kadry to zrobiłeś go wrogiem numer dwa(zaraz po Bońku)! Skończ majaczyć zakompleksiony człowieczku i zajmij się robotą bo koledzy w końcu na Ciebie doniosą do bosa PKP!

Yuki - 7 listopada 2018, 15:00:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śmiech na sali .To jest powołanie przez Bońka na trenera reprezentacji krajuBrzeczka.Trzeba miec cos z głowa żeby uwierzyc w jego kunszt trenerski.

mietek - 7 listopada 2018, 15:07:27 - *.internetia.net.pl
@fansport: "a jak go prezes nie zwolni, to powinien polecieć w trymiga razem ze swoim kolegą prezesem" - prezes powinien polecieć z kolegą prezesem? Możesz to na polski przetłumaczyć?

Naprzod - 7 listopada 2018, 15:08:36 - *.play-internet.pl
To już Celeban że Śląska byłby lepszy

Yuki - 7 listopada 2018, 15:08:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Borubar juz nadaje z dwóch kont(loginów) BOT i Borubar.Borubar gdzie masz coioci z USA walizke pełna złota z kamerka?

I tak Legi - 7 listopada 2018, 15:19:36 - *.unknown.vectranet.pl
Wisłę Płock to trener Furman na 5 miejsce zaprowadził. Jurek miał tylko nie przeszkodzić Panu Furmanowi.

under46 - 7 listopada 2018, 15:28:30 - *.unknown.vectranet.pl
Mecze bez napięcia, bo i tak spadliśmy już do niższej grupy w LN. Więc moze Thiago bedzie mniej elektryczny. No i co z tego ? Po co takiego człowieka brac znowu do kadry ?

Bulwar - 7 listopada 2018, 15:35:20 - *.147.66.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Patrzę tak na naszą możliwą linię obronną na mecz z Portugalią i dreszcze mnie przechodzą: Prawa defensywa jeszcze jako tako (Bereszyński), ale środek i lewa obrona to jest dramat, wszyscy albo nie grają, albo są w kiepskiej formie albo są... po prostu z polskiej ligi. Chyba tylko bramkarz może nas uratować przez blamażem...

Borubar - 7 listopada 2018, 15:37:23 - *.146.128.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kurna rzeczywiście się pomyliłem. Powinienem napisać, że obrońca nie może stać tyłem do przeciwnika w momencie oddawania strzału. Nie wiem skąd mi się wzięła ta bramka.....
Tylko wielcy ludzie potrafią się przyznać do błędu i ja teraz to czynię. Ja się pomyliłem i ja teraz to sprostowałem.

Pogoń - 7 listopada 2018, 15:44:24 - *.centertel.pl
Borubar a jak wydawałeś oświadczenie że nie będziesz już się tu udzielał to też się pomyliłeś? Bo dalej piszesz te kłamstwa i nie przeprosiłeś czytelników tego portalu za to że wszystkich oszukałeś! Wielki to ty masz problem z głową, bo do wielkiego człowieka to ci bardzo daleko!

hon - 7 listopada 2018, 15:52:09 - *.ssp.dialog.net.pl
Cionka powołał gorzej się nie da Brzęczek popełnia podobne błędy co Nawałka. Powołanie jest dobre reprezentacji prawie ale Jędzejczyk i Cionek to są jaja

Szymon - 7 listopada 2018, 15:52:57 - *.58.179.185.ip4.fiscom.pl
Jak nie ma jakiegoś dobrego stopera w ekstraklasie to niech Brzęczek poszuka może kogoś w 1 lidze. Cionek to nie zawodnik na stopera tylko na boki obrony.Jest jeszcze Jach, Salamon,Lewczuk,Rzeźniczak. Jędrzejczyka i Krychowiaka można by spróbować na środku obrony. A Macieja Wilusza to też zawodnik który regularnie gra w lidze Rosyjskiej.

Olo - 7 listopada 2018, 16:26:40 - *.komster.pl
Tiago , szanuj się i nie daj sobą pomiatać jakiemuś brzeczkowi .powinnes olać to powołanie bo to nie jest kadra Polski tylko jakaś menadżerska zbieranina

mietek - 7 listopada 2018, 17:30:07 - *.internetia.net.pl
@hon: Jędrzejczyk ostatnio gra całkiem dobrze, ale co z tego, jak kolejny przedstawiciel polskiej myśli szkoleniowej będzie z niego na siłę w kadrze robił lewego obrońcę, choć każdy widzi, że Jędza się tam nie nadaje.

Ko - 7 listopada 2018, 17:37:32 - *.play-internet.pl
Kurczę takiego h...grajcy jeszcze nie widziałem!!!wszedl tyłem do kadry niczym się nie zaistniał!!!A on brzeczyszczykieeicz opiera się na poprzedniku widać że ma już srake hehe kieruje sie innych ....Masakra robi się nie miła frekwencja!!!!weźcie to po uwage bo znam się na wysokim poziomie rangi!!!Teraz mnie będziecie sprawdzać...hehe

Wiolek - 7 listopada 2018, 17:40:20 - *.centertel.pl
Toż to wina Tuska!

sdf - 7 listopada 2018, 18:24:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko nie tęsknijcie za Glikiem , bo to drewno. A Cionek to rzeczywiście nieporozumienie.

obserwator - 7 listopada 2018, 18:25:54 - *.92.249.2
Żal. Gość nic nie dał i nie da kadrze.

maks - 7 listopada 2018, 18:38:26 - *.10.204.241
Nie powiem że Brzęćzek zrobił źle z powołaniem Cionka....on zrobił wprost tragicznie! Otóz mamy taką sytuacje że gramy dwa mecze o "pietruszkę". Zamiast wziąć kogoś z młodszych na przetestowanie, on bierze doswiadczonego obrońcę, który jednak słobo sie sprawdzał na obronie a szczególnie na stoperze a na dodatek zawsze był zmiennikiem kogoś innego... Można było też wziąć: Salomona, Wilusza, czy Lewczuka. mozna było wziąć tez obiecującego juniora na naukę. Mozna też grac Krychowiakiem na stoperze! Ale nie...... on bierze Cionka.... to cos takiego jak nie sprawdzający sie w kadrze Linetty, Mierzejewski, Wszołek czy Starzyński!!!!

... - 7 listopada 2018, 19:12:22 - *.146.102.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Borubar - ty powinieneś być trenerem. Zwalnialiby cię co tydzień, bo już w pierwszym zaględziłbyś każdą drużynę na śmierć, domowy mędrku.

tomek - 7 listopada 2018, 19:20:39 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Powodzenia Thiago

Szymon - 7 listopada 2018, 19:23:20 - *.58.179.185.ip4.fiscom.pl
Brzęczek powinien wejść na boisko i grać😄

ricardo - 7 listopada 2018, 19:46:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i dobrze -Thiago nie strzelił samobójczego gola tylko piłka odbiła się od niego.

severus1 - 8 listopada 2018, 7:25:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Niech Brzęczek obejrzy sobie jakiś mecz Lokomotivu w lidze rosyjskiej a nie pajacuje z Cionkiem. Krycha zbiera tam naprawdę niezłe recenzje grając na stoperze, a więc w kadrze też ten wariant można wypróbować. A do środka dowołać Żurkowskiego z młodzieżówki. Lepszej okazji, aby chłopaka sprawdzić już nie będzie, bo na wiosnę już ruszają eliminacje ME.

Halka - 8 listopada 2018, 12:11:43 - *.ssp.dialog.net.pl
Yurek zaskakuje.Nie ma lepszego od cionka?

ragnar - 10 listopada 2018, 11:11:58 - *.dynamic.chello.pl
Dramat. Brzęczek strzela sobie w stopę z tym powołaniem.

. - 11 listopada 2018, 16:30:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale głupoty. Oczywiście Wy byście stawiali na niegrających Bednarka czy Salamona. Zgadzam się co do komentarzy o Wiluszu, ale Cionek przynajmniej gra regularnie w Spalu.

kibol - 18 listopada 2018, 6:04:35 - *.17.132.10
Jacha dawaj, Wuja!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas