[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 listopada 2018, 17:40:27 - koofel
Legia ukarana przez Komisję Ligi

Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Legię Warszawa za zachowanie kibiców podczas meczu ostatniej kolejki z Górnikiem Zabrze.

Legia musi zapłacić 50 tys. zł kary i została także ukarana zakazem udziału zorganizowanych grup kibiców w trzech najbliższych spotkaniach wyjazdowych w Ekstraklasie.


źródło: własne / Legionisci.com

fansport - 7 listopada 2018, 17:45:14 - *.dynamic.chello.pl
górnik powinien być ukarany za zachowanie swoich kibiców, skandaliczne i prowokacyjne, nie podobał im się wynik, to się awanturowali, nie umieli zachować kultury, będąc w gościach, podobnie się zachowywali w gliwicach na meczu z piastem, typowa prowokacja i liczenie na walkower, kiedy nie umieli wygrać na boisku.

Borubar - 7 listopada 2018, 17:47:46 - *.146.46.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czyli w Szczecinie nie zobaczymy tych kibiców, którzy mienią się kibicami Legii Warszawa. Całe szczęście, bo nigdy nie lubiłem gdy przyjeżdżali do Szczecina. Dobrze, że zerwaliśmy zgodę z takim klubem jak Legia. Gdy ta cała zgoda trwała w najlepsze, to ja jako jeden z nielicznych nie akceptowałem takiego czegoś. Powinni dostać zakaz do końca sezonu i byłby święty spokój.

fansport - 7 listopada 2018, 17:56:19 - *.dynamic.chello.pl
i vice versa borubar.

Rsko - 7 listopada 2018, 18:00:43 - *.play-internet.pl
Dla twojej wiadomosci to Legia zerwala zgode zwami

Do Borubar - 7 listopada 2018, 18:06:29 - *.centertel.pl
Przestań chrzanić szaczunek pozostał z obu stron jak byś był z Szczecina to byś takich glypot nie wypisywał A i tak ich zobaczymy Lech miał zakaz i dojechał Dużo legionistow siada zawsze na trybunach między nami i nie są to kibole.

kalbaro74 - 7 listopada 2018, 18:07:11 - *.dynamic.chello.pl
Widać w komisji poprawność polityczną.

emkaesiak - 7 listopada 2018, 18:10:40 - *.47.94.184.ipv4.supernova.orange.pl
@Rsko-nie wiesz to się nie wypowiadaj.Zgoda zerwana została przez pachołki z sosnowca.Była akcja od strony Portowców,albo My albo oni.

Cygan - 7 listopada 2018, 18:11:07 - *.dynamic.chello.pl
Fansport, kulturę gości widział cały kraj w Białymstoku. Zdjęcia zdemolowanych łazienek mówią same za siebie.
Zresztą w ogóle Warszawa nie ma ostatnio dobrej passy. Okazuje się na przykład, że znajduje się tam bastion lewactwa. I to wyjątkowo głupiego zresztą, bo kolejny już raz dającego robić się w bambuko.
Także ty, kolego, innych kultury nie ucz.

BI - 7 listopada 2018, 18:14:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hahahaha! Leżę i kwiczę Kultura kibiców Legii będących w gościach Buehahahaha!

Borubar - 7 listopada 2018, 18:16:27 - *.icpnet.pl
Kapitalna decyzja oby takich więcej.

Syrena - 7 listopada 2018, 18:16:51 - *.static.ip.netia.com.pl
LEGIA to ...

Asa - 7 listopada 2018, 18:19:05 - *.4-2.cable.virginm.net
A ja tam dalej lubię oba zespoły pomimo braku zgody u troglodytów , dla mnie bez zmian Leeegiaaa Pooogooń sia lalalalalala

OE - 7 listopada 2018, 18:20:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pachołkiem to jestes ty emkaesiak umieszczony miedzy prawa a lewą nogą

fansport - 7 listopada 2018, 18:21:22 - *.dynamic.chello.pl
jak się przyjeżdża w gości do stolicy, to trzeba się zachowywać, więcej kultury, bo stolica jest miejscem wyższej kultury europejskiej.

Legionista - 7 listopada 2018, 18:25:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń przez wzgląd na stare czasy szacunek zawsze pozostanie.

dino(L) - 7 listopada 2018, 18:31:41 - *.173.108.201
fansport, jak rany, zastanów się czasem co piszesz.

Borubar - 7 listopada 2018, 18:34:23 - *.146.46.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zgoda została zerwana z naszej inicjatywy, bo tęczowi woleli przybić sztamę z tym całym Sosnowcem. Na pamiętnym meczu Ligi Europy Lazio-legia (specjalnie z małej litery) kibole z Sosnowca mieli jakieś zatargi w stosunku do nas, a legia zamiast opowiedzieć się za nami, to wolała wywalić trąbę i nie reagowała kompletnie na nic. Mi ta cała zgoda zwisała poniżej jaj, ale sprzymierzeniec nie powinien tak się zachowywać. legia, a głównie jej kibice nigdy nie zaznają szacunku, bo sami chowają głowę w piasek. Ja bardzo się cieszę, że odcieliśmy się od tego klubu.

@fansport - 7 listopada 2018, 18:48:45 - *.dynamic.chello.pl
"miejscem wyższej kultury europejskiej"
To ja wolę tę swojską polskość, niż waszą "europejską" kulturę, która dzisiaj oznacza araba, korpo-lewactwo i jakieś gender wymysły.

ss - 7 listopada 2018, 18:49:08 - *.dynamic.chello.pl
Legia ukarana za to, że napisała na banerze myżyjemy razem. Chcieli uczyć Polaków hymnu, a sami nie znają ortografii.

fansport - 7 listopada 2018, 18:58:34 - *.dynamic.chello.pl
jak też, ale fakty mówią same za siebie, warszawa to europejska stolica kultury, europejskości, jesteśmy w unii europejskiej i musimy zaakceptować coś, na co póki co, nie mamy żadnego wpływu, jak mówi znane powiedzenie, kiedy wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one, jesteś częścią kultury europejskiej i powinieneś cieszyć się i być dumny, albo przynajmniej to zaakceptować, bo nic na to nie poradzisz, z unii nas nie wyprowadzisz.

Koroniarz - 7 listopada 2018, 19:05:47 - *.dynamic.chello.pl
Nie lubię Legii, ale ta kara, to kpina.
Czysty lewacki kretynizm.

J-23 - 7 listopada 2018, 19:24:23 - *.centertel.pl
Legionista. Prawdę napisałeś. Szacunek pozostanie. Kibicowałem Legii zawsze i kibicuję. Czy to się komuś podoba czy nie. Oczywiście pierwsza jest moja Pogoń.

dino(L) - 7 listopada 2018, 19:33:40 - *.173.108.201
Kara jest za przerwanie meczu, a nie za oprawę.

Wb - 7 listopada 2018, 20:05:16 - *.58.136.195.intelly.pl
Legia i nie tylko, nie ma kibiców, kibicem nie jest ten, który naraża swój klub, lub drużynę na kary, przynosi banery,chorągwie, odpala race itp, jakiś chór śpiewa coś co nie ma nic wspólnego z wydarzeniami boiskowymi. Kibic dopingiem, czy aplauzem reaguje na wydarzenia boiskowe, wspomaga swoją drużynę na dobre i złe, cieszy się z sukcesów i przygnębiony jest po porażkach.

panpan - 7 listopada 2018, 20:10:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
fansport ty chyba na innym meczu byłeś bo skandaliczne i prowokacyjne zachowanie to było 7egły, która przerwała mecz na 15 min. odpalając race dusząc wszystkich kulturalnych kibiców.

Kibic - 7 listopada 2018, 20:11:17 - *.146.35.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
jak by kibice wychwalali merkel związki gejowske i przyjmowanie uchodzców to by byli zasypywani nagrodami!!!w takich czasach zyjemy

Sema4 - 7 listopada 2018, 20:14:46 - *.dyn.telefonica.de
najlepszy zakaz to ten " zakazem udziału zorganizowanych grup kibiców w trzech najbliższych spotkaniach wyjazdowych" ,ugadaja sie chłopaki i tak pojada a pod stadion podejdą "pojedynczo" czyli w małych grupkach po 5 osob i git, po co to wogole jest,w sumie jaka liga taka cala reszta

Ziomalbb - 7 listopada 2018, 20:16:59 - *.135.179.133.static.kolnet.eu
Po 15 minutach od przerwania z powodu zadymienia mecz powinien być przerwany legia ukarana walkowerem a klub wielomilionową karą.

Jojo - 7 listopada 2018, 20:20:24 - *.184.194.126.ipv4.supernova.orange.pl
Ta komisja działa niczym dobra zmiana! Czysto teoretycznie!!!

Michał - 7 listopada 2018, 20:26:26 - *.net.hlg.com.pl
Skandal jestem kibicem Widzewa ale dlaczego za patriotyzm są ukarani Legioniśći masakra nie rozumiem tego!!!

ksg - 7 listopada 2018, 20:31:33 - *.90.148.46.multiplay.pl
fansport- kibice legii udają wielkich patriotów, a w wyborach - ukryci za kotarą - głosują na trzaskowskiego (wcześniej na gronkiewicz-walz). wyższa "kultura" europejska - buahahaha.

Mks - 7 listopada 2018, 20:36:42 - *.chello.nl
Piłka nożna jest dla kibica !!!

mietek - 7 listopada 2018, 20:50:02 - *.internetia.net.pl
@Cygan: Ale jak już tak plujesz po swoich rodakach, to najpierw zobacz, co zrobili "kibice" Herthy Berlin z łazienkami w Dortmundzie niecałe dwa tygodnie temu. A dopiero potem wyjeżdżaj w tony, że wszędzie sobie poradzili, tylko w Polsce (a szczególnie w Legii) jest tak źle.

szybki - 7 listopada 2018, 20:52:25 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Prezes Mioduski , ledwo wiąże koniec z końcem , a tu taki prezencik od kibiców co tydzień jak nie 30 tys. to 50 tys. To są oddani sprawie kibice.

jlsx - 7 listopada 2018, 21:05:09 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
fansport jesteś najlepszy skąd tyś się urwał?
Leżę ze śmiechu... Brawo

androvie - 7 listopada 2018, 21:31:08 - *.plastcom.pl
Ten nasz kraj to burdel po całemu, jaki kraj, taki PZPN/Ekstraklasa. Burdel jest w kraju, mimo burdlu jeszcze pożar w środku, jak tutaj żyć... AG...

paprykarz - 7 listopada 2018, 22:19:20 - *.101.11.119
na forum kibiców Pogoni padło ostatnio, apropos zgody na przyjazd mimo zakazu pyrów, że lepiej mieć takich porządnych ale swoich wrogów, naszych karguli, niż takich fałszywych przyjaciół jak legia... ale jak przyjadą to paprykarzu też pewnie dostaną...

Tylko Pogo - 7 listopada 2018, 22:32:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawdziwa zgoda wygasła w latach 90,gdy krawaciarze zbeszczescili naszą flagę.
A tej kolejnej stara gwardia (jak większość Szczecina) nigdy nie zaakceptowała. Więc Borubar popieram w 100%.

GRAVE - 7 listopada 2018, 23:38:21 - *.dynamic.chello.pl
no to będą musieli zabrać jedną wypłatę jakiemuś przeciętniakowi z drużyny bo masażysta z fizjoterapeutą razem swoich wypłat nie oddadzą

holl - 7 listopada 2018, 23:50:32 - *.dab.02.net (*.65.12.134)
Pogoń Legia Bez Zagłebia...

dsa - 8 listopada 2018, 0:41:59 - *.dynamic.chello.pl
Przecież ta komisja to niestety patrzą wyłącznie na wizerunek, za dużo gorsze rzeczy jak tylko nie ma przerwy w meczu i kamery tego nie pokażą czyli świat nie widzi, to udają, że problemu nie ma i kar nie ma.

Phoenix(L) - 8 listopada 2018, 5:48:22 - *.dynamic.chello.pl
@ksg i reszta ..
Mówicie, że Legioniści udają patriotów, a głosują na Trzaskowskiego?
Cóż - pogadajcie ze swoimi kumplami z osiedli, by głosowali tam, gdzie się urodzili, a nie tam, gdzie robią w biedrach na kasach za najniższą krajową, to PO dostanie wreszcie w Warszawie po dupie
Najwięcej głosów na Trzaskowskiego oddano w - jak zwykle - w słoikowniach, bo ludzie myślą, że dzięki temu staną się wielkomiejscy...

Rope - 8 listopada 2018, 7:10:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziękuje Borubar za wyjaśnienie, na czym polega "zgoda" między klubami.

ZS 1906 - 8 listopada 2018, 9:26:36 - *.111.246.231
Kpiny! Kasę trzepią aż miło. Nam za Wisłę też dowalili ale będziemy w Płocku. Only Zagłębie Sosnowiec!

ZS 1906 - 8 listopada 2018, 9:29:55 - *.111.246.231
@holl szykuj się na morsowanie w Szczecinie parówo!

Menxxl - 8 listopada 2018, 9:49:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
L&P

holl - 8 listopada 2018, 11:07:58 - *.dab.02.net (*.65.12.134)
@ZS 1906 Leszczu cała wasza ekipa to Amatorzy durzo nas Legionistów ma dość was i waszego narzekania najlepsza zgoda była z Paprykarzami zwami mi nie po drodze dawne czasy wrócą heja Pogoń heja Legia..

Krzysztof - 8 listopada 2018, 11:46:29 - *.play-internet.pl
I tak mało , przerwa w meczu 15 min - winno być 100000 kary pieniężnej , zakaz wyjazdu 6 miesięcy , mecze bez udziału publiczności 3 . Niech w końcu głupole poczują bata. Prawdziwy kibic chce oglądać spektakl a nie występki kiboli tolerowanych przez rządzących

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas