[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 listopada 2018, 13:52:24 - dyrovski
15. kolejka Lotto Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 15. kolejki Lotto Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 9-11 listopada.

9 listopada (piątek):

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, godz. 18:00, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, godz. 20:30, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

10 listopada (sobota):

Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec, godz. 15:30, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Lechia Gdańsk - Cracovia, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, godz. 20:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

11 listopada (niedziela):

Korona Kielce - Piast Gliwice, godz. 15:30, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
Miedź Legnica - Arka Gdynia, godz. 15:30, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań, godz. 18:00, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).


źródło: własne / PZPN

franc - 8 listopada 2018, 13:54:18 - *.internetdsl.tpnet.pl
Witamy w Zabrzu

ZgredosZS - 8 listopada 2018, 13:57:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Płocka mamy zakaz ale jedziemy zwiedzac Diecezje Płocką ZSH i (L)

Pan Wiesio - 8 listopada 2018, 13:58:21 - *.79.11.12
Coś mi się zdaje że Jagę i Lechię przekręcą. Legia ma być na pozycji lidera aby słoiki się cieszyły w przerwie reprezentacyjnej.

Borubar - 8 listopada 2018, 13:58:43 - *.147.97.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Znów Gila nie wysłali do Białegostoku. Niedługo chłop zapomni, że jest takie miasto w kraju nad Wisłą. Kolejny skandal z tym, że mecz liderującej Lechii sędziuje sędzia z Warszawy! Przecież to jest robienie sobie żartów z kibiców. Legia Warszawa goni lidera, a lider zostaje obdarowany warszawskim arbitrem. Na miejscu Lechii napisałbym odwołanie od tej decyzji .

Stary Sosn - 8 listopada 2018, 14:00:35 - *.play-internet.pl
Jutro do Szczecina jadymy a w sobote do Płocka i potem do lasu.Zagłebie Tylko 3 punkty z ogorami!
Sportowe Zagłebie hool

zdzich659 - 8 listopada 2018, 14:04:07 - *.adsl.inetia.pl
Niedzielne mecze powinne byc przełożone na poniedziałek

dino(L) - 8 listopada 2018, 14:05:05 - *.173.108.201
Borubar, w Gdańsku posędziuje to ten sam sędzia, który dał karnego po VARze z kapelusza dla Wisły w meczu z Zagłębiem Sosnowiec.

@Borubar - 8 listopada 2018, 14:15:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe ile masz lat? 8?

Gal - 8 listopada 2018, 14:34:13 - *.nat.nova.is
Zlotek, Lasyk i nieumiejacy biegac Sulikowski. Dream team polskiego sedziowania.

fan - 8 listopada 2018, 14:36:03 - *.centertel.pl
A gdzie jest Marciniak?

KK - 8 listopada 2018, 14:39:37 - *.dynamic.chello.pl
To skandal, że grają w tę niedzielę.

tygrys - 8 listopada 2018, 14:40:37 - *.volvo.com
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1:1
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:2
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2:2
Lechia Gdańsk - Cracovia 3:0
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 0:1
Korona Kielce - Piast Gliwice 0:0
Miedź Legnica - Arka Gdynia 2:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:2

Zajmon Leg - 8 listopada 2018, 14:46:05 - *.147.4.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie uważam Lasyka i Sulikowskiego za slabych sędziów. Bardzo slabo na Jadze. Kiepski Franek a na Varze mlody i liniowy.

A tam - 8 listopada 2018, 14:52:32 - *.opera-mini.net (*.215.56.177)
@stary sosn sam jestes ogonem! Popatrz gdzie twoj smiczny klubik jest? na pastwisku gdzie nawet nie macie stadioniku. Tak ze wszystkimi jedziecie ze dostajecie baty od kazdego jak z jaga czy wisla k.

emesun - 8 listopada 2018, 15:01:53 - *.101.130.99
to w weekend Lasyk drukuje w Legnicy masakra że trzymają takich cienkich sędziów ale ma plecy u Rudego

Płock - 8 listopada 2018, 15:05:50 - *.052.c73.petrotel.pl
To się w Sosnowcu zdziwią trochę jak tacy pewni siebie przed meczem. Takich ogórów zamykających tabelę, to my u siebie nosem wciągamy.

BedzinZS - 8 listopada 2018, 15:11:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jedziemy z tym płockiem Zagłebiacy.Tylko Zwyciestwo.
@A tam kolezko z wisła k było 2:2 w krakowie

pershingKS - 8 listopada 2018, 15:25:10 - *.dynamic.chello.pl
Kto tego ciula Raczkowskiego desygnował na mecz w Zabrzu? Czy on jest taki odważny czy myśli że w Zabrzu zapomnieli co sie działo przy jego udziale w poprzednim sezonie? Oj będzie się działo.

Rope - 8 listopada 2018, 15:50:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Popieram Borubara!

ks - 8 listopada 2018, 16:02:59 - *.a2mobile.pl
Górnik - Śląsk 2:1
Pogoń - Legia 2:2
Wisła P - Zagłębie S. 1:1
Lechia - Cracovia 2:1
Wisła K - Zagłębie L. 3:0
Korona - Piast 1:0
Miedź - Arka 2:1
Jaga - Lech 2:0

Hultaj - 8 listopada 2018, 16:21:15 - *.dynamic.mm.pl
Do stary sosn.Ogorem to jesteś ty i ten twój kurnik Gołębiowski.A jechać to ty możesz ale na furmance przez ten gumowiec.Zobaczymy w sobotę hehe...

Jatopisze - 8 listopada 2018, 16:40:17 - *.adsl.inetia.pl
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1-1
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1-2
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 0-2
Lechia Gdańsk - Cracovia 2-1
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1-1
Korona Kielce - Piast Gliwice 1-0
Miedź Legnica - Arka Gdynia 2-3
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 0-0

zibi - 8 listopada 2018, 16:51:33 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 3:2
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 3:2
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2:1
Lechia Gdańsk - Cracovia 3:2
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 3:1
Korona Kielce - Piast Gliwice 2:2
Miedź Legnica - Arka Gdynia 2:1
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:2

holl - 8 listopada 2018, 16:58:52 - *.dab.02.net (*.65.12.134)
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1:1
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:2
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 4:1
Lechia Gdańsk - Cracovia 3:1
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 3:1
Korona Kielce - Piast Gliwice 2:2
Miedź Legnica - Arka Gdynia 2:1
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:2( zagłębie sosnowiec Pewny spadek vont!!!

futbolista - 8 listopada 2018, 17:37:18 - *.bois.qwest.net
Borubarze, czy tys jest nieokielznany ? sedzia to sedzia a nie zawodnik. i wogole nie powinno byc jakich kolwiek insynuacji, ze sedziowie sa stronniczy. to wymysly chorych kiboli, co do stosunku do sedziow. ja sie godze na sedziego nawet sedziujacego mecz w miescie skad jest i druzyna i sedzia. z chrzescijanskiego punkt widzenia, nie mozna z gory nikogo oskarzyc, najwyzej, ze sam sie do machlijki przyzna. KAZDEGO czlowieka obdarowujemy miloscia blizniego, tego od nas domaga sie takze sam Bog ! i to on nad nami sedzia, nie my nad innymi ! przemyslunku zycze biblijnego ! powodzenia i to w radosci ducha !!!!!!!

BBB - 8 listopada 2018, 18:19:53 - *.127.24.76
Górnik - Śląsk 2:2
Pogoń - Legia 1:1
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 3:2
Lechia - Cracovia 1:0
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 3:1
Korona - Piast 2:0
Miedż - Arka 2:1
Jagiellonia - Lech 2:0

MICHAŁKSG - 8 listopada 2018, 18:51:42 - *.adsl.inetia.pl
raczkowski z Zabrzu to jest jawna prowokacja. Ten facet tylko w 2 meczach dał Górnikowi 13 żółtych kartek , 3 czerwone oraz podyktował 4 karne!!!!!! Komuś najwyraźniej zabrakło elementarnej wyobraźni.

Dd - 8 listopada 2018, 19:12:17 - *.159.207.116 (*.29.11.69)
Z tym raczkowskim w ZAbrzu to prowokacja

WuWu - 8 listopada 2018, 21:23:36 - *.dynamic.chello.pl
Pan Raczkowski zostanie w Zabrzu przywitany z należnymi honorami

tyramitsu - 8 listopada 2018, 23:33:09 - *.42.25.219
korona - piast 1 pewniak stawiajcie za gruby hajs hehe :D je.. sts

By$ztu - 9 listopada 2018, 8:54:01 - *.play-internet.pl
Z ostatniej chwili moje typy to:
Górnik Zabrze vs. Śląsk Wrocław 2-2
Pogoń Szczecin vs. Legia Warszawa 0-1
Wisła Płock vs. Zagłębie Sosnowiec 3-0
Lechia Gdańsk vs. Cracovia PANY 1-1
Wisla Kraków vs. Zagłębie Lubin 0-0
Korona Kielce vs. Piast Gliwice 2-0
Miedź Legnica vs. Arka Gdynia 2-1
Jagiellonia Białystok vs. Lech Poznań 3-3

spider - 9 listopada 2018, 9:59:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1:0
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:1
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2:2
Lechia Gdańsk - Cracovia 3:1
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:1
Korona Kielce - Piast Gliwice 0:0
Miedź Legnica - Arka Gdynia 1:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:2

general - 9 listopada 2018, 12:50:51 - *.static.ip.netia.com.pl
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 0:0
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0:2
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 1:2
Lechia Gdańsk - Cracovia 2:1
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 0:1
Korona Kielce - Piast Gliwice 0:0
Miedź Legnica - Arka Gdynia 1:1
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:0

Wwb - 9 listopada 2018, 14:39:07 - *.159.207.116 (*.29.11.69)
Obsada raczkowskiego w Zabrzu to kpina zpilki i kibicow

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas