[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 listopada 2018, 14:55:23 - dyrovski
18. kolejka Fortuna I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 18. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 9-11 listopada.

9 listopada (piątek):

GKS Tychy - Odra Opole, godz. 20:45, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).

10 listopada (sobota):

ŁKS Łódź - Chrobry Głogów, godz. 13:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Warta Poznań - Stomil Olsztyn, godz. 13:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 16:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Stal Mielec - Garbarnia Kraków, godz. 16:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice, godz. 17:45, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), godz. 19:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).

11 listopada (niedziela):

Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa, godz. 18:00, sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).


źródło: własne / PZPN

FghF - 8 listopada 2018, 14:57:51 - *.ssp.dialog.net.pl
Będą losowani jeszcze raz?

cum - 8 listopada 2018, 15:07:00 - *.136.247.186
Stal- Garbarnia 0-5.pewne

Sts - 8 listopada 2018, 15:17:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mielec-Garbarnia 1
Podb-Katowice 1 to pewniaki

Blekota - 8 listopada 2018, 15:28:16 - *.play-internet.pl
PB-B- Gks K. 5:1 obstawiam

henio - 8 listopada 2018, 16:11:27 - *.petrus.pl
GKS Tychy - Odra Opole - 1
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów - 1
Warta Poznań - Stomil Olsztyn - 1
Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - 1X
Stal Mielec - Garbarnia Kraków - 1X
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice - X2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice - X2
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie - 1X
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa - 1X

B323L - 8 listopada 2018, 17:25:28 - *.dynamic.chello.pl
GKS Tychy - Odra Opole - X
ŁKS - Chrobry Głogów - X
Warta - Stomil Olsztyn - 1
Bytovia - Termalica - 2
Stal Mielec - Garbarnia Kraków - 1
Sandecja - Chojniczanka - X
Podbeskidzie - GKS Katowice - 1
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie - 1X
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa - 2X
Bukmacherzy mnie nienawidzą

cvg - 8 listopada 2018, 18:03:27 - *.146.14.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tychy - Odra Opole - X
ŁKS - Chrobry Głogów - X2
Warta - Stomil Olsztyn - 1x
Bytovia - Termalica - x
Stal Mielec - Garbarnia Kraków - 1
Sandecja - Chojniczanka - X
Podbeskidzie - GKS Katowice - 1x
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie - x
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa - 2 
pewniaki
Raków i może Stal

tur - 8 listopada 2018, 18:16:13 - *.89-22-36-98.matrix-net.pl
Tarnowski!!! Po tym co zrobił w Łodzi Suwałkom !!!(karny z kapelusza) Wraca do I ligi!!! Kolejny skandal

On84 - 8 listopada 2018, 18:38:19 - *.dynamic.mm.pl
Przecież wiadomo że kolejka zostanie przełożona że względu na strajk w policji !!!

Dam - 8 listopada 2018, 19:49:42 - *.play-internet.pl
Czy stal sedziuje ten sam specjalista co w Niecieczy? Jak tak to przej...

Kamil - 8 listopada 2018, 19:59:22 - *.dynamic.chello.pl
GKS Tychy - Odra Opole - 0:3
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów - 1:0
Warta Poznań - Stomil Olsztyn - 0:0
Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - 0:1
Stal Mielec - Garbarnia Kraków - 1:1
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice - 0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice - 4:1
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie - 0:2
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa - 1:0

Klops - 8 listopada 2018, 20:20:12 - *.dynamic.chello.pl
Stal Mielec - Garbarnia Kraków 0:2 STAL MIELEC 2 liga WON!!!

Zes - 8 listopada 2018, 20:29:23 - *.hsd1.il.comcast.net
Wigry-Jastrzebie 3:0

Dam - 8 listopada 2018, 20:47:53 - *.play-internet.pl
Klops nie wziąłeś tabletki trolu 🙈

manek1117 - 8 listopada 2018, 20:55:20 - *.sferanet.pl
Tychy - Odra 1X
ŁKS - Chrobry 1 (Pewniaczek)
Warta - Stomil 1X
Bytovia - Bruk-Bet X2
Stal - Garbarze 1 (Pewniaczek)
Sandecja - Chojniczanka 1X
Podbeskidzie - Gieksa 1
Wigry - Jastrzębie X
Puszcza - Raków X2

MVP - 8 listopada 2018, 21:14:14 - *.dynamic.mm.pl
Tychy - Odra X
ŁKS - Chrobry X
Warta - Stomil 1X
Bytovia - Bruk-Bet 1X
Stal - Garbarze 1
Sandecja - Chojniczanka 1X
Podbeskidzie - Gieksa X
Wigry - Jastrzębie 2
Puszcza - Raków X2
jeśli powrzechna podnieta Rakowem ma jakies uzasadnienie to Łódzkim KS to juz śmiech. To co zrobił z nimi Mielec na ich marakanie, to była deklasacja. Bez urazy ale gdzie Rzym, a gdzie Krym?

Tak będzie - 8 listopada 2018, 22:52:42 - *.toya.net.pl
GKS Tychy - Odra Opole - X
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów - X
Warta Poznań - Stomil Olsztyn - X
Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - X
Stal Mielec - Garbarnia Kraków - X
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice - X
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice - X
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie - X
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa - X

Mat - 8 listopada 2018, 23:14:17 - *.59.248.6
@Tak będzie i dotego wszystko 0:0 pewne info

44-335 - 8 listopada 2018, 23:31:02 - *.dynamic.chello.pl
suwałki-Gks Jastrzębie 0:3

Zajmon Leg - 8 listopada 2018, 23:55:32 - *.147.4.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nikt Wigrom nie naciagnie musicie grac

Ferdek - 9 listopada 2018, 0:53:31 - *.147.99.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten przekręt który w koncowce poprzedniego sezonu niewidział 3karnych w meczu Raków Olimpia? Znowu Raków opitoli

@MVP - 9 listopada 2018, 2:36:20 - *.147.65.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Prawdziwy z Ciebie "znawca". Gratuluję oceny całokształtu na podstawie jednego meczu z początku sezonu.

Zajmon Leg - 9 listopada 2018, 5:51:47 - *.147.4.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nikt Wigrom nie naciagnie musicie grac

By$ztu - 9 listopada 2018, 9:36:54 - *.play-internet.pl
Z ostatniej chwili moje typy to:
GKS Tychy vs. Odra Opole 1-0
ŁKS Łódź vs. Chrobry Głogów 2-2
Warta Poznań vs. Stomil Olsztyn 0-0
Bytovia Bytów vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-1
Stal Mielec vs. Garbarnia Kraków 4-1
Sandecja Nowy Sącz vs. Chojniczanka Chojnice 2-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała vs. GKS Katowice 3-2
Wigry Suwałki vs. GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
Puszcza Niepołomice vs. Raków Częstochowa 1-2

O B I - 9 listopada 2018, 9:59:18 - *.205.31.101
KLOPSU wypad

lolo - 9 listopada 2018, 10:36:52 - *.136.247.186
Mielec jeszcze namiesza maja 4mecze u sb.spokojnie do wygrania jak nie bd.szczelac niewiadomo gdzie ale raczej nie.po ostatnich meczach widac powietrze puscilo.

aero - 9 listopada 2018, 16:59:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GKS T - Odra 2:1
ŁKS - Chrobry 3:0
Warta - Stomil 0:0
Bytovia - Termalica 1:1
Stal - Garbarnia 2:0
Sandecja - Chojniczanka 1:0
Podbeskidzie - GKS K 1:1
Wigry - GKS 1962 1:2
Puszcza - Raków 0:2

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas