[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 listopada 2018, 14:57:10 - dyrovski
18. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 18. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 10-11 listopada.

10 listopada (sobota):

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik, godz. 13:00, sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn).
Rozwój Katowice - Elana Toruń, godz. 13:00, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
Skra Częstochowa - Radomiak Radom, godz. 14:00, sędzia: Marcin Liana (Bydgoszcz).
Znicz Pruszków - Resovia, godz. 16:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź, godz. 17:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard, godz. 17:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce, godz. 17:00, sędzia: Piotr Łęgosz (Włocławek).
Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Białek (Drezdenko).

11 listopada (niedziela):

Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo, godz. 19:18, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).


źródło: własne / PZPN

Gonzalo - 8 listopada 2018, 15:01:46 - *.centertel.pl
Olimpia - Widzew????
Odwołają.

Sosnowiec - 8 listopada 2018, 15:13:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pojedziecie bracia z tym widzewem.Ostawiam 4:2 dla Olimpijczykow.ZS i OE

ZS - 8 listopada 2018, 15:30:07 - *.play-internet.pl
Olimpia Tylko Zwyciestwo.ZSH pozdr Olimpie

Wroclaw - 8 listopada 2018, 15:46:56 - *.p.lodz.pl
No no. A gdzie podział się pan Rokosz?

OleOleOle - 8 listopada 2018, 16:29:24 - *.play-internet.pl
Weźmy przykład z meczu Legia-Górnik i chociaż w przeddzień 100-lecia Niepodległości jedźmy z dopingiem tylko dla swojej drużyny, bez wzajemnych uprzejmości! Pokażmy, że w tym szczególnym dniu potrafimy wznieść się ponad animozjami klubowymi!

Ajak - 8 listopada 2018, 16:35:43 - *.opera-mini.net (*.114.17.57)
@zs @sosnowiec tak olimpia pojedzie z widzewem tak jak wy jedziecie. Ze dostajecie od kazdego baty nawet na tym swoim golebniku. Hahahahahaha ze zajmujecie ostatnie miejsce i 1 liga wita was.

Radomiak - 8 listopada 2018, 17:31:10 - *.22.236.196
Olimpia jazda z midzem em! !!

Broniarz - 8 listopada 2018, 18:28:29 - *.play-internet.pl
Skra 4:0
Będziemy w Częstochowie i pomożemy wam w dopingu za rodumiakiemMoże ze skrą zbijemy sztameMamy zgode z Powiślanką Lipsko i ze Sportingiem LizbonaCo wy na to?

Przemek - 8 listopada 2018, 19:36:57 - *.ejedrzejow.pl
No i co z tymi transmisjami TV z meczów II ligi? Był tu kiedyś artykuł, że TVP czy ktoś tam kupił prawa, a tu cisza. Może w tym sezonie z jeden mecz był, albo góra dwa w TVP3.

naturo1910 - 8 listopada 2018, 19:40:17 - *.unknown.vectranet.pl
broniarz medaliki nie chcieli by sie wiazac z takim klubem jak bron z tym pampersem zwijanym a tym sportingiem daj se na wstrzymanie bo taki klub nawet nie wie czy takie cos jajk bron istnieje

Wojtas - 8 listopada 2018, 20:33:21 - *.87-197-118.telecom.sk
@Przemek na wszystkie mecze II ligi zakupiła wyłączność jakaś śmieszna firma i możesz każdy mecz oglądać w PPV ale osobiście nie polecam bo nie dość że ponad połowę meczu trwało buforowanie (z moim internetem było wszystko ok) to jeszcze komentatorzy tych spotkań to ludzie z łapanki i komentując nie dość że strasznie sami się męczą to jeszcze obrzydzają piłkę nożną widzom. Na moją reklamację nawet nie odpowiedzieli i za to wspomnianą śmieszną firmę i ich transmisje mam mocno i głęboko w d....
Bronek nie poniżaj się do jakiejś tam Skry (bez urazy) z Waszym potencjałem i z takimi mocnymi lekami jakie zażywasz musisz celować wyżej

Mati224 - 8 listopada 2018, 21:23:19 - *.play-internet.pl
Lizak sędziuje mecz widzefu Da popalić za flagi

RRR - 8 listopada 2018, 23:40:27 - *.mbb.telenor.dk
last minute: 2 bilety lotnicze tanio załatwię do TelAvivu w cenie zwiedzanie swoich ziem i spotkanie z przodkami .Oferta skierowana włącznie do kibiców widzewa

laguna - 8 listopada 2018, 23:49:39 - *.42.25.219
stalówka - row
rybnik 1 pewniak

Broniarz - 9 listopada 2018, 12:34:20 - *.28.48.142.iwacom.net.pl
Ja tylko pisze prawde,że to Broń rządzi w Radomiu

RRR? - 9 listopada 2018, 14:32:29 - *.lodz.dialog.net.pl
A co białe końcówki już nie jeżdżą i zostały bilety?Czy może modne są inne kierunki?Podobno jak świeże bułki w Poznaniu sprzedają się dwudniowe wyjazdy do Łodzi "PÓŁ NA PÓŁ I SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA" czyli dzień w bramie na limance,dzień na ełkaesiance,a na koniec zwiedzanie okolic kaliskiego w poszukiwaniu zaginioonych flag.

pynek444 - 9 listopada 2018, 14:54:49 - *.dab.02.net (*.145.31.217)
@ Wojtas
Moja reklamację uznali, a pierwszy mecz obejrzałem bez zarzutu, mam wrażenie że to zależy od liczby oglądających, im mniej tym lepiej niestety, komentatorów nie komentuje

SKRA 1926 - 9 listopada 2018, 16:28:05 - *.dynamic.mm.pl
Do @Broniarz
Sztamy nie zbijemy, RADOM nie nasza bajka, ale na meczyk zapraszamy

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas