[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 listopada 2018, 20:52:55 - dyrovski
Kobiety: Hiszpania 3-1 Polska

Reprezentacja Polski kobiet przegrała z Hiszpanią 1-3 (1-1) w rozegranym na wyjeździe meczu towarzyskim. "Biało-czerwone" we wtorek o 17:00 w Kluczborku, także towarzysko, zmierzą się z Bośnią i Hercegowiną.

8 listopada 2018, 19:00 - Leganés (Estadio Municipal de Butarque)
Hiszpania 3-1 Polska
Andrea Falcón 5, Alexia Putellas 58, Marta Carro 79 - Ewa Pajor 39

Hiszpania: 23. Mariasun Quiñones - 2. Celia Jiménez, 9. Marta Carro, 5. Ivana Andrés, 3. Leila Ouahabi (46, 7. Marta Corredera) - 4. Ángela Sosa (46, 11. Alexia Putellas), 14. Virginia Torrecilla (84, 18. Aitana Bonmatí), 6. Vicky Losada (65, 12. Patri Guijarro) - 17. Lucía García (46, 19. Amanda Sampedro), 24. Nahikari García (78, 10. Alba Redondo), 21. Andrea Falcón.

Polska: 1. Katarzyna Kiedrzynek - 5. Aleksandra Sikora, 3. Gabriela Grzywińska, 18. Małgorzata Mesjasz (77, 14. Dagmara Grad), 4. Paulina Dudek, 17. Natalia Chudzik (59, 20. Martyna Wiankowska) - 11. Ewelina Kamczyk (81, 19. Dominika Dereń), 13. Patrycja Balcerzak (77, 8. Emilia Zdunek), 15. Agnieszka Winczo (69, 6. Sylwia Matysik), 16. Dominika Grabowska (63, 7. Dżesika Jaszek) - 9. Ewa Pajor.

sędziowała: María Dolores Martínez Madrona (Hiszpania).

y - 8 listopada 2018, 21:29:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piłka nożna kobiet to mniej więcej coś takiego jak malowanie paznokci u facetów. Niby się da, ale to bez sensu (choćby piłkarskie europejskie i światowe organizacje twierdziły inaczej).

xxx - 8 listopada 2018, 21:34:50 - *.052.c73.petrotel.pl
Ewa. <3

fansport - 8 listopada 2018, 22:05:01 - *.dynamic.chello.pl
to nic, faceci dostaliby od hiszpanii dziewięć do koła.

Pablo - 8 listopada 2018, 22:34:45 - *.wtvk.pl
y coś na głowę spadło ? Jest sens mecze są ciekawe i jest więcej ambicji niż u pseudo gwiazdorów męskiej piłce !!!! Byłeś na jakimś meczu na żywo lub choć w TV oglądałeś ?

ehri - 8 listopada 2018, 22:51:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@y
Komentarze takiego mizogina i szowinisty jak Ty powinny być od razu usuwane. Te dziewczyny ryją trawę grając dla Polski i nie masz prawa ich obrażać tylko dlatego, że wg Ciebie ich zaangażowanie jest pozbawione sensu. Wylazł z Ciebie zwykły cham, wracaj do oglądania tępych, przepłaconych gwiazdorów, zwłaszcza rodzimych.

Cantona - 9 listopada 2018, 5:16:32 - *.static.ip.netia.com.pl
Przecież to była jawna prowokacja

Nubian - 9 listopada 2018, 7:25:54 - *.dynamic.chello.pl
Jak malowanie paznokci, powiadasz... Hmmm, a może jak układanie włosów na litrze żelu zaraz przed meczem?

do Pablo - 9 listopada 2018, 8:15:56 - *.icpnet.pl
Tak Pablo, ja byłem, oglądam czesto Polonię Poznań grająca w ekstraklasie kobiet, powiem Ci, że gdyby moja kobieta, gdybym ją namówił to zrobiłaby obiad, potem ubrała korki i spokojnie zagrałaby w pierwszym składzie. Wiele "piłkarek" jakbyś zerknął na składy to mają nadwagę, a niektóre to w ogóle są z jakiejś łapanki, pamiętam bramkarkę jakiejś drużyny, która miała na oko 160 cm wzrostu, każda piła pod poprzeczkę kończyła się bramką, wyniki kuriozalne po 8,9:0, zero techniki, zero biegania, kopanie się po czole jak w sudańskiej ekstraklasie męskiej piłkarzy grających z muzułmańskich sutannach.

Braulio - 9 listopada 2018, 9:14:56 - *.centertel.pl
Ludzie, co Wy chcecie, kiedyś jakaś żeńska kadra seniorek zagrała sparing z jakimiś nastoletnimi młodzikami i dostała chyba dwucyfrowke. Daleki jestem od wyśmiewania ambicji i cech wolicjonalnych dziewczyn, ale jednak poziom to to jest żaden (mam na myśli piłkę kobiecą jako całokształt).

@@@ - 9 listopada 2018, 11:05:30 - *.197.121.127.threembb.co.uk
Przeciez tu nie chodzi o ambicje, tylko poziom sportowy. Umiejetnosci na poziomie wf-u w szkole, I to na najwyzszych poziomach, raczej nie pozwalaja patrzec na ten odlam sportu powaznie. Niech przemowia wyniki zenskich kadr USA (mistrzyn swiata), Niemek czy Australii z chlopcami u-14 czy u-15. Polki tez chyba graly kiedys 2x30 minut z trzecioligowa Warta Poznan, I skonczylo sie na 7 albo 9-0.
To po prostu Inna dyscyplina, I nie ma jej co porownywac. Albo ktos to lubi albo nie, proste.

Baciar - 9 listopada 2018, 12:21:49 - *.dynamic.mm.pl
Wie ktoś czemu Solow nie powołują? Odmówiła kadrze ?

@@@ - 9 listopada 2018, 14:12:41 - *.197.121.127.threembb.co.uk
Przeciez tu nie chodzi o ambicje, tylko poziom sportowy. Umiejetnosci na poziomie wf-u w szkole, I to na najwyzszych poziomach, raczej nie pozwalaja patrzec na ten odlam sportu powaznie. Niech przemowia wyniki zenskich kadr USA (mistrzyn swiata), Niemek czy Australii z chlopcami u-14 czy u-15. Polki tez chyba graly kiedys 2x30 minut z trzecioligowa Warta Poznan, I skonczylo sie na 7 albo 9-0.
To po prostu Inna dyscyplina, I nie ma jej co porownywac. Albo ktos to lubi albo nie, proste.

Ja wszystk - 9 listopada 2018, 17:15:55 - *.238.122.25
To tak jakby oczekiwać że kadra siatkarek dorówna jakiemuś klubowi z ekstraklasy siatkarzy...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas