13 listopada 2018, 18:31:35 - koofel
eMME: Jakub Wrąbel zastąpił Bartłomieja Drągowskiego

Bartłomiej Drągowski (ACF Fiorentina) z powodu kontuzji opuścił zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski przygotowującej się do barażowych meczów z Portugalią o awans do mistrzostw Europy. Jego miejsce zajmie Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław).

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 16 listopada o 18:00 w Zabrzu, a rewanż 20 listopada o 18:00 w Chaves.

źródło: własne / PZPN

Bene - 13 listopada 2018, 18:36:00 - *.opera-mini.net (*.47.47.59)
Drągowski lepszy

Nubian - 13 listopada 2018, 18:37:37 - *.dynamic.chello.pl
Gość, który przegrywa rywalizację ze Słowikiem ma być bramkarzem kadry? Naprawdę jesteśmy aż w tak kiepskim położeniu, że musimy powoływać chłopaka tylko dlatego, że kilka lat temu zagrał świetnie w sparingu przeciwko BVB?

BI - 13 listopada 2018, 19:07:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale Bartek kiedyś też przegrywał ze Słowikiem. W Jadze.

Nubian - 13 listopada 2018, 19:25:53 - *.dynamic.chello.pl
Ile już lat słyszę o tym wielkim talencie Wrąblu... Nic do chłopaka nie mam, ale to już zaczyna być wożenie się na opinii, tak jak wspomniałem, jednostkowej i sprzed dobrych kilku lat.
Wrąbel dostał sezon temu szansę, a nawet coś więcej - pewny plac i numer jeden. I spartolił taką okazję grając wpuszczając to, co dobry bramkarz by wybronił i jeszcze samemu prowokując kilka bramek złym zachowaniem.
Drągowski natomiast jak już wskoczył na dobre do bramki Jagi, to placu nie oddał aż do transferu. Dlatego uważam, że powyższe porównanie jest wybitnie nietrafione.

x - 13 listopada 2018, 20:42:48 - *.052.c73.petrotel.pl
A Drągowski lepszy? Gościu, który przez ostatnie 3 sezony 10 razy na krzyż z ławki się podniósł? Nie wiem co Go w tej Fiorentinie trzyma...

Rafa(L) - 13 listopada 2018, 21:07:08 - *.centertel.pl
Mrągowski minął się z powołaniem. Powinna w cyrku pracować p...ła!

Daw - 13 listopada 2018, 21:22:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeste grający regularnie w Wiśle Kraków Mateusz Lis, to nie wiem dlaczego on nie dostanie szansy

starotyski - 14 listopada 2018, 6:21:38 - *.as43234.net
dajcie spokój. Słowik to legenda wygrywania rywalizacji wewnątrz klubowej.

viking - 14 listopada 2018, 9:11:12 - *.236.186.191