U-21: Sandro Kulenović w kadrze Chorwacji

Napastnik Legii Warszawa Sandro Kulenović został powołany do reprezentacji Chorwacji U-21 na dwa towarzyskie spotkania z Białorusią.

Spotkania odbędą się w Zagrzebiu 14 listopada o 17:00 i 16 listopada o 12:00.

źródło: własne / Legia.net

Borubar - 14 listopada 2018, 7:51:07 - *.147.107.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Szczecinie w piątek zmienił Kucharczyka w 60 minucie i za wiele nie pokazał, tak jak cała Legia, która za 2-3 sezony będzie ledwo wiązała koniec z końcem. Już teraz sportowo leżą na ziemi i tylko dzięki litości zawodników Pogoni nie wyjechali z pięcioma golami w bagażniku. Kompromitacje z eliminacjach LE zrobiły swoje, czyli spustoszenie w finansach klubu. Miodny doskonale wie ile stracił kasy i jeśli za rok Legia odpadnie z pucharów w przedbiegach eliminacji, to ten klub będzie dosłownie rozłożony na łopatki, a kibice z pieśnią na ustach będą wspominać Leśnego, który był architektem sukcesów Legii w 2016 roku.

Lordzik - 14 listopada 2018, 8:39:46 - *.multi-net.eu
Powołanie otrzymał dzisiaj na mecz ... dzisiaj ?
Borubar, on był postacią wyróżniającą się, jeżeli w ogóle można o kimś z Legii w tym meczu tak powiedzieć.
A Sa Pinto gadaniem o tym że remis był sprawiedliwszy kompromituje się.

dino(L) - 14 listopada 2018, 10:09:18 - *.173.108.201
Borubar jak zwykle odpływasz w tych komentarzach :-)
Strzały 11:10 dla Legii
Strzały celne 5:3 dla Legii
Ataki Pozycyjne 86:71 dla legii
Podania 528:499 dla Pogoni
Kilometry przebiegnięte: Pogon 119-Legia 117
Twoje postrzeganie rzeczywistości a rzeczywistość to 2 różne światy :-)

GKsJ.Zdrój - 14 listopada 2018, 14:12:50 - *.179.211.229.static.3s.pl (*.23.0.208)
Coś szarpie ale czy to jego czas akurat teraz to nie wiem

AZARIASZ - 14 listopada 2018, 18:36:33 - *.centertel.pl
No tak dino(L) tylko że punkty w tabeli daje wynik meczu a nie pojedyncze statystyki. A tutaj to akurat CWKS dostał w cymbał he he... To tak jakby Juve się żaliło że powinno wygrać bo CR7 strzelił ładniejszą bramkę. No tak ale to MU strzeliło dwie z wydatną pomocą Wojtka w bramce klubu z Turynu.
Co do Sandro niech chłopak korzysta ze swoich 5 minut bo wyraźnie widać że od kilku meczy wyróżnia się na wyblakłym tle gwiazdeczek z Warszawy. To także może przyszła kroplówka dla Pudelka który ma problem z kwitami. Przez własną głupotę fakt faktem bo chciał zrobić to co Leśny ale mając debet i kulejącą ekipę na murawie i amatora na ławce. Ale tak to jest gdy kolejny amator
który nie zna się na piłce robi AUTORSKI PROJEKT

Boa - 14 listopada 2018, 20:27:17 - *.itsa.net.pl
Ale on się odnosił do tego, że tylko Pogoń z litości nie strzeliła 5 bramek. Pogoń miała mega farta w ofensywie, bo oddała 2 celne strzały po rożnym i z dystansu i zdobyła 2 gole. W końcówce jeszcze był 3, ale to bardziej podanie do bramkarza było. Za wiele nie pozwolili Legii, ale sami też nic nie tworzyli także nie odpływajcie tak.

xxx - 14 listopada 2018, 21:46:23 - *.152.50.33