[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


3 grudnia 2018, 22:01:02 - wsobon
Stomil pojedzie na dwa obozy

Stomil Olsztyn zaplanował dwa obozy przygotowawcze do rundy wiosennej. Pierwszy z nich odbędzie się w Mławie (21-26 stycznia), drugi natomiast w Nieborowie (11-16 lutego).

Pierwszoligowiec zaplanował powrót do treningów na 7 stycznia.

1312 - 3 grudnia 2018, 22:02:32 - *.internetia.net.pl
Ciekawe skąd na to pieniążki wzięli?

BI - 3 grudnia 2018, 22:05:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak to skąd? Za chajs miasta baluj.

misiek - 3 grudnia 2018, 22:17:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Plan przygotowań oby się spełnił oby kontuzji nie było jak zima dobrze przepracowana to na wiosnę będą efekty sam coś o tym wiem wiosna nie jednych zadziwialem nie jedni szok przeżywali ja to wam mówię wasz Misiek

Ggfd - 3 grudnia 2018, 22:51:04 - *.olsztyn.vectranet.pl
Napastnika niech trener szuka bo kicha jest

Rafcio - 3 grudnia 2018, 23:35:58 - *.146.228.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie jestem z olsztyna ale szanuje stomil. Dobrze ze sobie radza najpiekniejsza rzecza jest sobie radzic w trudnych warunkach podczas gdy ci sa bogaci sa okropni chwala ludziom zwiazanym ze stomilem

Malpa - 3 grudnia 2018, 23:56:51 - *.dynamic.mm.pl
Szybo potrzebny napastnik. Może siemaszko z arki do końca wiosny?

Carol - 4 grudnia 2018, 8:00:17 - *.olsztyn.vectranet.pl
Rafal Siemaszko z Arki w napadzie fajnie, tylko nie Artur z rezerw Zaglebia ktory nawet testow medycznych nie przeszedl w Katowicach

Normal - 4 grudnia 2018, 8:22:03 - *.160.252.44
No, akurat do nas do Mławy daleko nie mają - 80 km (S7 i S51) Zapraszamy. Warunki do treningów co najmniej dobre dla drużyny z zaplecza ekstraklasy. W kompleksie - basen, siłownia/fitness, hotel (może nie z najwyższej półki ale jest), trzy boiska w tym jedno ze sztuczną nawierzchnią (oświetlone), las 200 m od stadionu. Może to wszystko nie sprawia wrażenia na komentujących tutaj ale czasami nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy na udany obóz. Stomil tej kasy za dużo nie ma i myślę, że to dobry wybór. A do tego pożyteczny sparing pewnie będzie (dla Mławianki oczywiście) Wszak Fedoruk i Zajączkowski to dobrzy znajomi.

Grzymuś - 4 grudnia 2018, 9:38:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil to najlepszy klub piłkarski w Olsztynie.Poza Warmią.

dq - 4 grudnia 2018, 12:11:26 - *.olsztyn.vectranet.pl
ciekawe za co i kto pojedzie na to zgrupowanie,chyba juniorzy.co do kolegi z ławy basen,siłownia no i las,k.... na Około Olsztyna z 10000000000000000 hektarów lasów,basenów z 6,siłowni milion po co do Mławy jechać?murawa w Olsztynie ponoć jedna z najlepszych w kraju za miliony,podgrzewana,a w mławie sztuczna nawierzchnia,takich nawierzchni w Olsztynie z 10 .
Tylko tego Wełnickiego ze Słup nie zabierać,tłusty pajac(znam rodzinę tego kolesia w przeciwieństwie to tego frajera fajni).
Po co ładować pieniądze miasta w trupa,TYLKO WARMIA OLSZTYN.....

Normal - 4 grudnia 2018, 12:46:47 - *.160.252.44
Do dg - przecież ja nie kazałem jechać Stomilowi na obóz do nas!! Skoro już wiadomo, że na obóz przyjadą to napisałem, że warunki będą mieli naprawdę dobre. W jednym miejscu wszystko co potrzeba (łącznie z hotelem), chyba, że wybiorą inny. Nie trzeba jeździć na drugi koniec miasta by pograć w piłkę a potem na kolejny koniec by iść popływać lub na dobrą siłownię a zaraz potem jechać znowu przez miasto bo zaraz obiad. A chyba to wszystko na obozie przygotowawczym jest ważne..... Czy może nie???? Co się człowieku wyżywasz? Jeśli są takie dobre warunki w Olsztynie to niech tam zostaną....i trenują u siebie. Tylko dlaczego tak nie zrobili?

Budowlany - 4 grudnia 2018, 14:13:03 - *.222.117.192
Bo wszystko to o czym napisaliscie, wglada jak ich stadion.

rafalski - 4 grudnia 2018, 15:40:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Mławie sa fajne tereny do biegania Górki takie małe pewnie rano ... na cczo 45 minut treningu czysto tlenowego zrobią

Camel - 4 grudnia 2018, 17:23:37 - *.ip.xs4all.nl
Żebrają gdzie sie da nawet pod kościołami to i mają pieniądze na dwa obozy. Nawet u księżulka z Olimpii błagali o pomoc

Babiniec - 5 grudnia 2018, 10:25:13 - *.199.251.1 (*.30.55.110)
A po co im obozy? Nauki gotowania na wolnym ogniu to tak. Szkoda kasy na pudrowanie trupa.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas