4 grudnia 2018, 9:02:16 - koofel
Plan sparingów Widzewa

Widzew Łódź w ramach przygotowań do wiosny w II lidze zaplanował sześć meczów sparingowych.

Plan sparingów Widzewa:

26 stycznia - Broń Radom (Ośrodek Treningowy Łodzianka)
2 lutego - Wisła Płock (miejsce do ustalenia)
6 lutego - Warta Poznań (Uniejów)
13 lutego - Lechia Tomaszów Mazowiecki (Ośrodek Treningowy Łodzianka)
16 lutego - Stomil Olsztyn (miejsce do ustalenia)
23 lutego - KS Kutno (miejsce do ustalenia, prawdopodobnie Kutno)

źródło: własne / Widzew Łódź

dino(L) - 4 grudnia 2018, 9:03:46 - *.173.108.201
Dawać Widzew do ekstraklasy, nudno tu bez Was :-)

maxio - 4 grudnia 2018, 9:10:23 - *.dynamic.mm.pl
Juz do was dajemy dziewczyny *_=

dino(L) - 4 grudnia 2018, 9:12:27 - *.173.108.201
Oj maxiu jakiś ty zabawny haha:-) Pozdro dla normalnych widzewiaków :-)

Misiek - 4 grudnia 2018, 9:13:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zaprawdę powiadam wam Widzew bez Franciszka smudy to nie Widzew ja to wam mówię wasz Misiek

Widzewiak - 4 grudnia 2018, 9:18:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Połowa sparingów na bet 365 to później się to kończy jak się kończy...

Rudi - 4 grudnia 2018, 9:21:52 - *.internetdsl.tpnet.pl
Misiek, ale przecież ty siedzisz w Krakowie.

volt - 4 grudnia 2018, 10:00:03 - *.centertel.pl
Dino, pozdrowienia dla normalnych kibiców Legii

\\// - 4 grudnia 2018, 10:58:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do sparingów dodać jeszcze coś na pobudzenie - bo ostatnie kilka meczów w lidze, to jakieś kpiny były. Cały dorobek lata i jesieni niemal zniweczony z jakimiś ogórami, które powinny na luzie dostać po 3-0.

Macabi Haj - 4 grudnia 2018, 11:01:50 - *.mbb.telenor.dk
My też pozdrawiamy naszych braci i jakiś sparing by się przydał w rodzinie

Gurew - 4 grudnia 2018, 11:12:09 - *.play-internet.pl
Pierwsze z Olimpią Elbląg zagrajcie mecz ligowy. Ciekawe dlaczego Widzew tak się obawia rozegrać ten mecz, pewnie przetrenowanie i ostatnie słabe wyniki.

Franco - 4 grudnia 2018, 11:43:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Czemu jest tak źle skoro jest tak dobrze :D

D... - 4 grudnia 2018, 12:35:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Coś się nie zgadza, chyba jednak plan sparingów będzie inny: M. Tel Aviv (wyjazd), Hapoel Hadera (wyjazd), Yehuda (wyjazd), Hapoel Beer Sheva (wyjazd), Shmona (wyjazd), no i na koniec M. Petach Tikva (wyjazd). Ogólnie to będzie problem, bo cała zima planowana jest na Bliskim Wschodzie, tylko nie wiadomo, czy traktować to jako wyjazd na obóz, czy raczej powrót do korzeni... :-p

falcao - 4 grudnia 2018, 14:35:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do korzeni!!!

\\// - 4 grudnia 2018, 22:38:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@D... To musisz tam mieć liczną rodzinę, że tyle miejsc będziesz odwiedzać.

kibic - 4 grudnia 2018, 23:40:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do D - masz dobrą wiedzę o drużynach z Izraela ,to jak nic stamtąd pochodzisz. Szalom

kolo - 5 grudnia 2018, 7:45:26 - *.alba.com.pl
sprawdz kto zakladal lks...sami zydzi..smutno ci?

Nie-wiatow - 5 grudnia 2018, 9:02:30 - *.10-1.cable.virginm.net
@Curew
Widzew był w Elblągu, gotowy na mecz. Kobiety z Olimpii nie stawiły się na własnym stadionie, bo prezesik tego śmiesznego klubiku postanowił sobie mecz odwołać. A PZPN to przyklepał, dając do zrozumienia, że kluby mogą sobie same jednostronnie terminarz ligi ustalać.

Lubelskie - 5 grudnia 2018, 11:19:52 - *.play-internet.pl
Banda Motor auuuuuu
Motor Lublin & Śląsk Wrocław & Hetman Zamość & Chelmianka & Lewart Lubartów

Gurew - 5 grudnia 2018, 12:36:09 - *.play-internet.pl
Nie PREZES klubu tylko wojewoda zakazał rozegrania meczu Olimpia Elbląg - widzew Łódź. Był telefon do autobusu z piłkarzami widzewa Ale oni uparli się jechać licząc na walkowera. Teraz zostaną za to ukarani po sportowemu odnosząc porażkę w Elblągu czego się tak obawiają.

7egła - 5 grudnia 2018, 14:45:04 - *.opera-mini.net (*.254.235.4)
Wojewoda zakazał tylko organizacji imprezy masowej. Mecz mógł się nadal odbyć. Odwołał go prezesina.
Bardzo dobrze, że Widzew pojechał. Gdyby nie dotarł to puszczalscy z Olimpii domagaliby się walkowera dla siebie. Sportowo zbierzecie oklep i jeszcze pokryjecie koszty powtórnego wyjazdu. A kilka kolejek później powitacie się z 3 ligą.