[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


4 grudnia 2018, 18:46:07 - koofel
Mixu Paatelainen odchodzi z reprezentacji Łotwy

Łotewska federacja piłkarska nie przedłuży wygasającej końcem roku umowy z selekcjonerem Mixu Paatelainenem.

51-letni fiński trener rozpoczął pracę na Łotwie w maju tego roku. Nowy selekcjoner ma zostać wybrany 18 grudnia.

Łotysze są rywalem Polski w eliminacjach mistrzostw Europy 2020.

BOT - 4 grudnia 2018, 18:50:47 - *.146.47.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Patelnia.

mapil - 4 grudnia 2018, 19:01:25 - *.dynamic.chello.pl
łotwa to druzyna która zrobi 6 pkt na pollsce

Zes - 4 grudnia 2018, 19:30:39 - *.hsd1.il.comcast.net
Wyczuwaja nosem, ze moga awansowac na euro...

Kolo - 4 grudnia 2018, 19:36:41 - *.centertel.pl
Łotwa, Litwa, Estonia to jedna dziura piłkarska. W tej chwili lepiej grać z nimi niż z Gibraltarem będącym na fali wznoszącej.
Zresztą nie ma czemu się dziwić. W tych kadrach grają szroty za słabe nawet na ekstraklasę a i czasem na I ligę.

Ggg - 4 grudnia 2018, 19:37:16 - *.dynamic.chello.pl
Taki mix... mujni z patatajnia

lucek - 4 grudnia 2018, 19:46:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak można odejść z reprezentacji? co jedynie zakończyć karierę reprezentacyjną

lucek - 4 grudnia 2018, 19:47:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
dobra mój błąd nie zobaczyłem że o trenera chodzi a za szybko skrytykowałem hehe

Buziol - 4 grudnia 2018, 21:25:48 - *.unknown.vectranet.pl
Pamiętam go z Hibernian w starych CM-ach... Good times.

BeeSKa - 4 grudnia 2018, 22:33:18 - *.adsl.inetia.pl
Żaden selekcjoner nie pomoże jak nie ma z kogo wybierać. Niestety taka prawda Łotwa to obecnie poziom Malty,Andory,Liechtensteinu. Nawet w tak słabej grupie eME 2020 jak nasza nie wróże im więcej jak te 6-8 pkt, mogą wygrać raz z Macedonią czy Słowenią i urwać ze 2,3 remisy. Na nic więcej ich nie stać.

BeeSKa - 4 grudnia 2018, 22:47:08 - *.adsl.inetia.pl
@Kolo, byłem tam kiedyś i to są Państwa wielkości około dwóch województw dolnośląskich do tego bardzo słabo zaludnione. Sądzę, że w aglomeracji warszawskiej mieszka więcej osób niż w każdym z tych krajów. Ich piłkarze hurtem przyjeżdżają grać w naszej ekstraklasie i widać jaki jest ich poziom... Aż strach pomyśleć jak wyglądają mecze w tych bałtyckich "ekstraklasach".

Autovidol - 5 grudnia 2018, 2:49:06 - *.lightspeed.clmboh.sbcglobal.net
to rodzina z bylym zawodnikiem gks belchatow Patalanem?

LEON - 5 grudnia 2018, 8:04:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to nie będzie wielkiego spotkania po latach

Jojo - 5 grudnia 2018, 15:34:37 - *.184.214.23.ipv4.supernova.orange.pl
Romeo Jozak jest kandydatem na trenera reprezentacji Łotwy!

Jojo - 5 grudnia 2018, 15:44:33 - *.184.214.23.ipv4.supernova.orange.pl
Ten z Bełchatowa to był Patałach!

Adi - 5 grudnia 2018, 16:45:05 - *.95.31.34
@BeeSKa
Co do zaludnienia Łotwy to prawda. Ten kraj jest niemalże "pusty" wielka równina po której hula wiatr - jadąc nawet krajówką, nieraz jest tak że miniesz przez pół godziny ze 3 samochody, gościa na rowerze i kilka domów.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas