[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


6 grudnia 2018, 18:17:26 - koofel
Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała ŁKS, Radomiaka i Widzew

Komisja Dyscyplinarna PZPN na dzisiejszym posiedzeniu ukarała ŁKS Łódź, Radomiaka Radom i Widzew Łódź za zachowania kibiców.

Na ŁKS nałożono trzy mecze zakazu wyjazdów zorganizowanych grup kibiców po spotkaniu z GKS-em Katowice. Radomiak otrzymał podobny zakaz na jeden mecz w związku z zachowaniem jego fanów na zawodach z GKS-em Bełchatów. Widzew został ukarany 2 tys. zł po meczu ze Stalą Stalowa Wola.


źródło: własne / PZPN

fansport - 6 grudnia 2018, 18:21:45 - *.dynamic.chello.pl
komisja powinna ukarać także klub lechia gdańsk za szerzenie marnego trollingu i wyjątkowy popis chamstwa w wykonaniu jej kibiców, co każdy może zobaczyć pod dzisiejszym artykułem o anulowanej kartce dla czarnoskórego stopera korony, gdzie to odbył się festiwal głupoty w wykonaniu podstępnie podszywającego się pode mnie trolla, ale czego w końcu się spodziewać, niektórym już styki nie wytrzymują, powtórzę tylko, niedziela, godzina 18.

Nero - 6 grudnia 2018, 18:37:13 - *.jmdi.pl
A czemu Radomiak dostał karę za mecz w Bełchatowie., Nikt tam racą chyba nie dostał. Głupota karać z odpalenie. Rozumiem za rzucanie w pikoli, kibiców rywala, przerwany w związku z tym mecz to ok. A za samo odpalenie nie powinno być żadnych kar. Ps pytanie do fanów GKS i Radomiaka, jakie są między wami relacje?? Mogę się dowiedzieć. Proszę o odpowiedzi kumatych ludzi, bez napiny. Pozdrawiam

WIDZEWIAK - 6 grudnia 2018, 18:54:43 - *.fbx.proxad.net
A Boniek jak zwykle nic nie robi i pozwala na takie walki w PZPN.Najpierw nam nie przyznali walkowera,ktory nam sie nalezal bo to przeciez Elblag bez powodu odwolal mecz a teraz jakies kary.A Boniek udaje wielkiego Widzewiaka a tak naprawde nas widzewiakow prawdziwych ma gdzies.I wy wszyscy psychofani Zbigniewa mozecie mnie oczerniac ile wlezie

Info - 6 grudnia 2018, 19:01:25 - *.38.140.94.in-addr.dgcsystems.net
Tylko my jestesmy prawdziwymi widzewiakami Macabi Hajfa pozdrawia braci !

Tychy - 6 grudnia 2018, 19:09:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To bydło z Radomia co kolejkę powinno być karane! Największa trzoda w tej lidze

Olfen omni - 6 grudnia 2018, 19:20:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fansport lamusie. Do nory mowie ci setki razy. Zrob sloiki na zime i zasnij tam. 5 pkt straty do zdecydowanego lidera z prawdziwym trenerem, lepszymi pilkarzami i mlodzieza. Jestescie nikim w kraju i za granica. Paniwnli do bicia

@olfen - 6 grudnia 2018, 19:22:48 - *.jelenia.zicom.pl
olfik lamusie, gdzie macie flagi?

Jool - 6 grudnia 2018, 19:27:19 - *.76.116.29.ipv4.supernova.orange.pl
2 tysiące to jakieś jaja nie kara

krysRks - 6 grudnia 2018, 19:28:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tychy nie długo was dojedziemy i zagonimy was jak bydło do obory!!TYLKO RADOMIAK

gks - 6 grudnia 2018, 19:33:07 - *.play-internet.pl
relacje z radomiakiem na neutralu

fansport - 6 grudnia 2018, 19:46:37 - *.dynamic.chello.pl
olfen omni, no tak, mogłem się domyślić, że to właśnie ktoś twojego pokroju będzie się pode mnie podszywać, co to w końcu za problem zmienić komputer i pisać z innego adresu podobnego do mojego, dla takiego trolla żaden.

Kibic - 6 grudnia 2018, 21:17:49 - *.play-internet.pl
Radomiak w Bełchatowie zachował się spoko więc za co ta kara pozdrawiam Radomiaka i życzę mu awansu Bełchatów pozdrawia

Robertii - 6 grudnia 2018, 22:55:13 - *.dolsat.pl
Widzew zawsze sie slizga 2 tys hahahaah Kazdy z VIPow siedzac na meczu zostawia tyle w kawiarki klubowej A ponoc nie ma alkoholu na stadionach

Warchoł - 7 grudnia 2018, 0:38:03 - *.unknown.vectranet.pl
@Tychy - chyba mocno oberwałeś od Radomiaka bo napinasz się wszędzie gdzie tylko jest jakieś info o nas. Nie martw się spotkamy się już za rok to będziesz miał okazję się wyżalić. Nie pozdrawiam. Pozdrawiam za to kibiców GKS Bełchatów.

Belchatow - 7 grudnia 2018, 1:22:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
warchol ciebie nie pozdrawiamy miche oklepiemy

Stan - 7 grudnia 2018, 10:36:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy ktoś wie, ile obiektów, stadionów, boisk posiada Polski Związek Piłki Nożnej ? Czy przypadkiem PZPN jedyne co posiada to konto bankowe i rozbudowane struktury, które mają bardzo spore potrzeby

Mocny - 7 grudnia 2018, 11:09:25 - *.adsl.inetia.pl
Zabrakło 2k na zorganizowanie Wigilii.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas