[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


6 grudnia 2018, 19:24:14 - wsobon
Wojewoda pomorski zamknął sektor gości na stadionie Lechii

Wojewoda pomorski Dariusz Drelich podjął na wniosek policji decyzję o zamknięciu sektora gości w trakcie spotkania 18. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Legią Warszawa.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godz. 18:00.


źródło: Legia Warszawa

herhor - 6 grudnia 2018, 19:33:17 - *.odramedia.pl
W sumie dobra decyzja. Znając kibiców Legii, jakby piłkarzom nie szło, zadymiliby stadion, żeby przerwać mecz, tak jak to zrobili w ubiegłym sezonie na meczu z Górnikiem. A tak na serio to piłka nożna dla kibiców

gość - 6 grudnia 2018, 19:33:35 - *.96.152.163.ipv4.supernova.orange.pl
za takie machloje z zamykaniem sektorów na podstawie widzimisię powinny byc kary finansowe. Jeśli nie stać klubu na zapewnienie bezpieczeństwa - wypad do IV ligi
ale to nie w lidzie gdzie bankrut jest liderem, a drugi bankrut był tym liderem niedawno
takie rzeczy tylko u bońków

@gosc - 6 grudnia 2018, 19:39:40 - *.web.vodafone.de
Za zamykanie sektorow podziekuj ekstraklasie i pzpnowi ktore we wspolpracy z rzadem PO daly wojewodom mozliwosc zamykania klatek gości na zasadzir "bo tak policja sobie zyczy, gdyz jest nieudolna i nadaje sie tylko do pilnowania czystosci toi toiow". Ta decyzja nie jest na zyczenie klubu. Lechia potrafi zapewnić dobre warunki kibicom gosci, a jak zawsze policji sie nie chce...

darius - 6 grudnia 2018, 19:42:41 - *.unknown.vectranet.pl
Gosciu po co piszesz takie bzdury?Klub nie ma nic do gadania w tym policyjnym państwie.Sektor zamkniety na wniosek policji.Dotarło?W Gdańsku na pewno wolelibysmy mecz z udziałem kibiców Legii i mam nadzieje ze sie dogadają...

LG Norge - 6 grudnia 2018, 19:43:24 - *.143.65.31
To jest skandal!!! Jestem kibicem Lechii, ale mecz bez kibiców gości jest wykastrowany! Piłka nożna dla kibiców!!! Legia ma już cały wyjazd zorganizowany i opłacony więc i tak przyjadą!

Olfen omni - 6 grudnia 2018, 19:43:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo. Bydlo stolicy niech zostanie u siebie. Wszedzie dymia i wstyd za nich. Jaga ich nie wpuszcza i oklep na boisku. Teraz to samo w Gdansku. Prowincjonalny klubik znow posmiewiskiem kraju. W Europie nogi szeroko haha

@olfen - 6 grudnia 2018, 20:09:04 - *.jelenia.zicom.pl
gdzie macie flagi?

fansport - 6 grudnia 2018, 20:11:45 - *.dynamic.chello.pl
powinien zamknąć cały stadion, sprawiedliwość musi być.

Ja - 6 grudnia 2018, 20:21:16 - *.hsd1.il.comcast.net
To jakas kpina jako kibic Lechii pisze Legia przyjezdzajcie na przekor wszystkim pomozemy

BI - 6 grudnia 2018, 20:32:38 - *.252.47.183
Ostatnio Jaga miała mieć zamknięty sektor w Gdańsku, ale ugadali się z Lechią. Ponoć policja wówczas namieszala sporo. Bez barw, nez bluzgów, Jaga była jednak w klatce w symbolicznej liczbie. Teraz tak kolorowo może już nie być.
Piłka nożna dla kibiców! (no może oprócz bydła z Legii)

syk - 6 grudnia 2018, 20:32:44 - *.dynamic.chello.pl
Gdańsk-Warszawa Wspólna Sprawa
Ktoś jeszcze pamięta ?

darius - 6 grudnia 2018, 20:39:34 - *.unknown.vectranet.pl
Starsi pamietają i prywatne kontakty zostały...

fanfan - 6 grudnia 2018, 20:42:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wy śledzie białostockie milczcie bo flagi wasze znowu trafia pod buty.Jeszcze raz mówię Cicho byc.Cywilizowane kluby raczej w sprawie kibicowania sie dogadają.

Trau - 6 grudnia 2018, 20:42:23 - *.ip-point.pl
Co to ma być? czy my żyjemy w policyjnym państwie? Trzeba się dogadać i wpuścić kibiców Legii na sektory Lechii.

Olfen omni - 6 grudnia 2018, 20:43:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fansport powinni to przeniesc stolice, bo wstyd za tych kompleksiorzy z klozetowej 3. Nigdzie was nie wpuszczaja a hiszpanska konna rozjezdzala. Przypadek? Nie sadze...

fanfan - 6 grudnia 2018, 20:44:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To tyle czasu cię boli że łykaszsz Olfen?

kalbaro74 - 6 grudnia 2018, 21:02:04 - *.dynamic.chello.pl
Trzeba się zastanowić czy stadion w Gdańsku spełnia normy bezpieczeństwa, bo jak nie to kto dopuścił go do rozgrywek.

fansport - 6 grudnia 2018, 21:08:06 - *.dynamic.chello.pl
stolice powinni przenieść do rzeszowa, bo tam ludzie wiedzą jak głosować i że polskość to normalność, a nie, jak faraon europy mówił.

fred - 6 grudnia 2018, 21:08:32 - *.dynamic.chello.pl
tak wybraliscie w Danzig to tak macie

MKS - 6 grudnia 2018, 21:17:39 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Brawo ! Bydło z Warszawy powinno mieć zakaz na każdy wyjazd

sabas - 6 grudnia 2018, 21:22:19 - *.interblock.pl
Tylko przygłupy cieszą się z zakazów dla innych ekip. Tym bardziej z zakazów prewencyjnych.Ja chcę oglądać w klatce na naszym stadionie kibiców wszystkich ekip. Również tych z którymi mamy kosę. Piłka nożna dla kibiców

realista - 6 grudnia 2018, 21:50:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wojewodę powołuje premier więc pretensje do Krzywoustego i prezesa Jarka

ziutek - 6 grudnia 2018, 22:02:55 - *.unknown.vectranet.pl
I tak kibice Legii jadą. Nic nie jest odwołane. 1500 osób zapisanych jedzie pociągiem specjalnym bo ma gdzieś śmieszne decyzje jakiegoś kapsla.

Yakoob - 6 grudnia 2018, 22:09:06 - *.146.109.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie rozumiem tego oburzenia. Przecież o bezpieczeństwo ludzi dba policja i jeśli ona wnioskuje o zamknięcie sektora, to powinniśmy to uszanować. Może powiecie mi, że policja jest przeciwko Legii i za Lechią? Poza tym "kibice" Legii są znani z tego, że gdzie się pojawiają, to sypią się potem kary i liczy się straty.

Yakoob - 6 grudnia 2018, 22:10:08 - *.146.109.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie rozumiem tego oburzenia. Przecież o bezpieczeństwo ludzi dba policja i jeśli ona wnioskuje o zamknięcie sektora, to powinniśmy to uszanować. Może powiecie mi, że policja jest przeciwko Legii? Poza tym "kibice" Legii są znani z tego, że gdzie się pojawiają, to sypią się potem kary i liczy się straty

max - 6 grudnia 2018, 22:43:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz odbędzie się na jednym z najnowocześniejszych stadionów w Polsce. Jaką więc podstawę ma policja?Nieroby i tyle! Najwygodniej siedzieć przed biurkiem, jak nie psia grypa, to zamkniecie sektora. Zresztą dla kogo są te mecze jak nie dla kibiców?

Szymon - 6 grudnia 2018, 22:47:44 - *.unknown.vectranet.pl
Dziwi mnie te poruszenie. Zachowują się jak bydło gdzie się tylko pojawią, pzpn nic z tym nie robi to kluby same robią z nimi porządek. Wszystkie kluby solidarnie powinny ich nie wpuszczać. Może w ten sposób by coś dotarło.

spider - 6 grudnia 2018, 22:51:22 - *.dynamic.chello.pl
Piłka nożna dla kibiców to raz. Dwa dla kibiców, a nie dla bandytów, którzy przyjeżdżają na mecze z bronią białą jak do Białegostoku. Takim "kibicom" dziękujemy. Jak ktoś chce ze swojego stadionu robić chlew to niech robi...na Łazienkowskiej.

spider - 6 grudnia 2018, 22:53:12 - *.dynamic.chello.pl
Poza tym nie obciążajcie wojewody za zakaz, bo zakaz wydała komisja ligi ale z niezrozumiałych względów go zawiesiła. Zakaz był na 3 mecze. Ew. wyjaśnienia żądać od komisji ligi.

ally - 6 grudnia 2018, 23:05:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niczego nie zakazywać, ale jak coś przeskrobią to karać bezwzględnie i dotkliwie konkretne osoby. Takie podejście byłoby uczciwe wobec wszystkich, ale oczywiście łatwiej jest wrzucić wszystkich do jednego wora i zamknąć sektor. Zamiast cywilizować środowiska kibicowski, daje się pretekst do ich radykalizacji. Szkoda, że nikt tam u góry nie myśli przynajmniej 2 kroki do przodu.

spider - 6 grudnia 2018, 23:21:23 - *.dynamic.chello.pl
Nie, wiesz co, ja się zastanawiam, czy PZPN walczy z bandytyzmem czy go wspiera. Takie pytanie trzeba zadać wprost Bońkowi a nie czarować się że wojewoda czy że policja. Jak zawiesili karę dla legii na ostatni trzeci wyjazd, czemu nie zawiesili Peszce kary na ostatni trzeci miesiąc. Przecież to prowokacja. Czy oni juz ludzi za półgłówków mają? Kilka dni temu jakieś śmieszne informacje o podchodach pod Haraslina. Przeież to zwykłe wieśniactwo. Oni Haraslina kupią jak sprzedadzą połowę swojej pierwszej drużyny.

spider - 6 grudnia 2018, 23:26:38 - *.dynamic.chello.pl
Legia się mieni eksportowym klubem a ich dwa główne fundamenty to PZPN i forsa. Na takich podstawach może raz na jakiś czas wygrać ligę ale jak będa podskakiwać za często to ich reszta Polski ukróci i to wkrótce.

ZwyklyTYP - 6 grudnia 2018, 23:53:30 - *.centertel.pl
A dozyjemy kiedyś czasów gdzie policja nie będzie musiała obstawiać spotkań?
Nie będzie krat przed murawą?
Nie da się tylko oglądać i się nie napie$#@lać?
Czy jest tu ktoś kto nie widzi winy kibicow w tej decyzji policji/wojewody?
"ally" i niewielu innych dobrze napisało.
Zacznij od siebie, później patrz na innych.
Używaj mózgu.

kibic - 6 grudnia 2018, 23:54:39 - *.10.209.25
To niech ten wojewoda zamknie jeszcze szatnie dla piłkarzy LEGI

hans - 7 grudnia 2018, 0:02:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wojewoda to niech sobie swoją stodołe zamknie a nie czyjś stadion czy sektor.

BI - 7 grudnia 2018, 3:27:19 - *.252.47.183
Coś kolega chyba od 20 lat na stadionie żadnym w Polsce nie był. Otóż na wszystkich nowych stadionach, czyli oprócz Chorzowa i Szczecina, krat już nie ma. Owszem kiedyś były, ale począwszy od Kielce Arena nie są praktykowane.
Co do policji... To są nieproszeni goście w polskim futbolu. Kibice wcale ich nie potrzebują, a tylko są jeszcze przez nich rozjuszani. To komendanci chcą się wykazać i podejmują nieadekwatne środki względem potrzeby. W takim Białymstoku (słynny Daniel Kolnierowicz, funfel wiceministra Zielińskiego, jeszcze komendant) cały mecz wokół stadionu stał szpaler kabaryn na bulajach co by pokazać kto tu rządzi. Ponadto kultura kibicowania też poszła do góry. Na stadionach bywają wszystkie grupy społeczne, a nie jsk dawniej niziny.
Są oczywiście mecz podwyższonego ryzyka (derby, wszystko z udziałem Legii), gdzie białe kaski powinny być na miejscu.

Gerd - 7 grudnia 2018, 6:37:26 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Wojewoda włączył się w pomoc na rzecz mistrzostwa dla Gdańska :-)
żal.pl

Wierny - 7 grudnia 2018, 7:09:55 - *.limes.com.pl
Z jednej strony jeden z ważniejszych meczy bez gości-szkoda.Jednak z drugiej strony to co wyprawiają kibole legii na wyjazdach to jakby wypuścić lwa z klatki.Niby Stolica a słoma wychodzi.Podobnie dzieje się generalnie z całą Warszawą gdzie nie jadą kibole i zwykli ludzie z warszawy wydaje im się że są lepsi i wszystko im się należy.

Jeremi - 7 grudnia 2018, 7:11:30 - *.dynamic.chello.pl
Taki super mecz, a te bałwany wydaja jakieś głupie zakazy, umywają rączki od problemów i mówię to jako kibic Lechii. Oczywiście wojewoda warszawski przy pierwszej okazji nie wpuści kibiców Lechii. Legioniści i tak przyjadą do Gdańska i tedy dopiero będzie się działo.

Phoenix(L) - 7 grudnia 2018, 7:23:29 - *.181.188.226
1) Lechia - szkoda, że macie takiego idiotę za wojewodę i nieroba za szefa policji
2) @BI - broń biała? A może od razu wyrzutnie rakiet? W końcu to klub kiedyś wojskowy - kontakty jakieś mogły zostać
3) @Olfen Omni... nadal cię dziewczynko boli, że w maju nie postrzelasz sobie z koleżankami z Krakowa w dach stadionu?

Koroniarz - 7 grudnia 2018, 8:27:07 - *.centertel.pl
Tyle razy kibice Legii pojawiali się w Kielcach i nigdy nie było problemu.
To bardzo kulturalni ludzie.

dino(L) - 7 grudnia 2018, 9:19:33 - *.173.108.201
Nie odpisujcie olfenowi, to jest zakompleksiony gimbus z Wałbrzycha, w dodatku wykazujący się brakiem elementarnej solidarnosci kibicowskiej.

Szymon - 7 grudnia 2018, 9:37:36 - *.unknown.vectranet.pl
dino(L) a Ty jesteś megalomanem z rozdmuchanym ego i poczuciem, żeś najlepszy boś spod Warszawy. Solidaryzować to się człowiek może z człowiekiem a nie bydłem, które chce tylko zadym i rozwałki.

j-23 - 7 grudnia 2018, 9:44:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dziwne! Wojewoda z PiSu zamknął sektor gości? Przecież PiS trzyma z kibolami...

fansport - 7 grudnia 2018, 10:20:06 - *.dynamic.chello.pl
bo źle zagłosowali w ostatnich wyborach.

lanz - 7 grudnia 2018, 11:35:21 - *.centertel.pl
teraz caly wyborczy okreg pomorski winien wziac na siebie polskie eL Clásico
a nie umywac rączki .
Na prewno i tak beda z Elblaga
Pamietam jak na meczu kiedys przyjechali kibice Gdyni mimo ze sektor gosci byl zajety -pelny (Legionistow)

garu - 7 grudnia 2018, 12:12:06 - *.160.125.45
bydło z Legii pokazali swój wyczyn na Jadze
zatrzymać ich u siebie niech Lechia im gwiazdorkom dokopie

WAFEL - 7 grudnia 2018, 13:53:01 - *.play-internet.pl
Chora decyzja!!!!Piłka nożna dla kibiców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kalbaro74 - 7 grudnia 2018, 16:08:19 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego Lechia sprzedaje bilety na zamknięty sektor dla swoich kibiców.

krokodyl - 7 grudnia 2018, 18:38:08 - *.centertel.pl
No to w ogóle dobrze że nie wprowadził stanu wojennego i godziny policyjnej na terenie całego Gdańska.

Buru - 7 grudnia 2018, 18:51:02 - *.146.111.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zakłamana ta Lechia jek zawsze. Oczywiście, że to ten klub stoi za zakazem dla gości. Oni zawsze udają i kłamią, tym razem jest tak samo. I na 100 proc. klub ma poparcie swojego kibolstwa w tej sprawie...

Mars - 7 grudnia 2018, 20:03:29 - *.gdansk.vectranet.pl
Buru...frustracie,przestań pisać głupoty.Wojewoda podjął taką decyzję na prośbę policji,a,że lubi paradowac w żółto-niebieskim szaliku to mu w to graj.
Jako kibic Lechii mam nadzieję,że kibice Legii przyjadą i wejdą na stadion.Mecz bez kibiców gości wiele traci.Piłka nożna dla kibiców.

HWDK - 7 grudnia 2018, 22:36:37 - *.dynamic.chello.pl
beka z kibolczyków

spider - 7 grudnia 2018, 22:40:26 - *.play-internet.pl
Legia jednego dnia jedzue palic flagi w Bialymstoku a nastepnego jak im sie dupa pali składać wience pid pomnikiem Poleglych Stoczniowcow... Problemy z samokontrola czy urazy psychiczne. Moim zdaniem hipokryzja.

znawca - 8 grudnia 2018, 14:07:13 - *.77.140.223
Ciekawe kiedy jego zamkna na wniosek kibicow.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas